Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IASC car shooting 2018
#1
AMATERSKA STRELSKA ZVEZA SLOVENIJE
Dunajska cesta 21, LJUBLJANA
In
Športno Društvo Hrvatini
Uradno obvešča vse svoje člane, da bo

IASC car shooting - 2018

V Soboto 28.07.2018 v kamnolomu Griža pri Rižani.
Koordinate: 45.530872°S – 13.866387°V

Organizator obvešča vse tekmovalce, da smo pričeli zbirati prijave za udeležbo na tekmi. Tekmovalce zato naprošamo, da čimprej oddajo svojo prijavo z željenim terminom, imenom, priimkom, divizijo orožja in morebitnimi subdivizijami prek elektronske pošte sd.hrvatini@gmail.com prijave so omejene na 40 strelcev. Prijave sprejemamo do zapolnitve prostih mest.

Začetek prve skupine ob 09.00 uri – zadnja skupina ob 18.00 uri

1. strelska proga, cca 80 kos streliva. (pištola/revolver), vse tarče streljamo skozi premikajoče odprto okno.

Preveri prijave
Odgovori
#2
Prijave so zaprte!
Odgovori
#3
Prosimo vse prijavljene strelce, da v kolikor se ne morejo udeležiti tekme se odjavijo najkasneje v četrtek 26.07.2018 in tako omogočijo udeležbo nekomu, ki je na čakalni listi.

Lp
Odgovori
#4
Vmesni rezultati

Končni rezultati razvrstitve bodo objavljeni po končani tekmi.
Odgovori
#5
Končna razvrstitev tekme IASC CAR Shooting 2018!

V priponki.
Odgovori
#6
(28-07-2018, 22:47)kanela Napisal: Končna razvrstitev tekme IASC CAR Shooting 2018!

V priponki.


Vse pohvale organizatorjem za tekmo! Upam da ponovite


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odgovori
#7
Super tekma.

Posebno zanimiva, ker ni predogleda in je vsaka tarča presenečenje.
Odgovori
#8
Predlagam, da se ime tekmovanja spremeni v "Tupacov memorial".
Odgovori
#9
(15-08-2018, 11:25)romunov Napisal: Predlagam, da se ime tekmovanja spremeni v "Tupacov memorial".

Hvala za kompliment in idejo. Sam bom naročil ter plačal izdelavo spominske plakete zate.
Za podelitev bom zaprosil organizatorja po
koncu uradnega dela tekme.
Odgovori
#10
(15-08-2018, 11:25)romunov Napisal: Predlagam, da se ime tekmovanja spremeni v "Tupacov memorial".

Tega pa ne razumem ker verjetno nisem edini z IQ sobne temperature, ali pač Think
prosim romunova da nas razjasni kaj je imel v mislih  Question
Odgovori
#11
(18-08-2018, 22:36)jabolko Napisal:
(15-08-2018, 11:25)romunov Napisal: Predlagam, da se ime tekmovanja spremeni v "Tupacov memorial".

Tega pa ne razumem ker verjetno nisem edini z IQ sobne temperature, ali pač Think
prosim romunova da nas razjasni kaj je imel v mislih  Question

https://www.youtube.com/watch?v=ODgWWPDwddA
Odgovori
#12
Ok kolikor se mi da pogledat vidim da gre za dejanski umor nekoga...sam še zmeri ne razumem zakaj bi se pol to tekmovanje za katerega se je kar neki ljudi namučilo in ponudilo neki novega zanimivega in ker sem bil tudi sam prisoten, ter neki malega pomagal videl na lastne oči in iz pogovora z nekaterimi strelci zaključu, da so enostavno navdušeni nad novo strelsko izkušnjo...

romunov, tvoj odgovor je kar neki...kot moderator si tega po mojem mnenju nebi smel dovolit, preden objaviš bedarije bi lahko mal uklopu tisti organ zgoraj za komando dajat Wall   imaš minus od mene upam da še od koga Doh
Odgovori
#13
(19-08-2018, 00:01)jabolko Napisal: romunov, tvoj odgovor je kar neki...kot moderator si tega po mojem mnenju nebi smel dovolit, preden objaviš bedarije bi lahko mal uklopu tisti organ zgoraj za komando dajat Wall   imaš minus od mene upam da še od koga Doh

Mislim, da si za dobro "foro" (Tupac memorial) res ne zasluži minusa, prej si zasluži kakšnega plusa.
Odgovori
#14
jabučk: ti ki brez zadržkov opališ koga in ne skopariš s "komplimenti" si se spravil na romunova zaradi črnega humorja, ker se je upal pošaliti na račun "kraljevske" discipline? Ne bit bolj papeški od papeža. :)
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#15
(20-08-2018, 20:05)Barbapapa Napisal: jabučk: ti ki brez zadržkov opališ koga in ne skopariš s "komplimenti" si se spravil na romunova zaradi črnega humorja, ker se je upal pošaliti na račun "kraljevske" discipline? Ne bit bolj papeški od papeža. :)

 Ni končal stavka z temle znakom  Mrgreen
Odgovori
#16
no, potem pa jaz zanj in še za koga v bodoče: Mrgreen Mrgreen Mrgreen MrgreenMrgreen Mrgreen Mrgreen MrgreenMrgreen Mrgreen
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#17
Lepo da si se potrudu, sam žal ne šteje.  Snooty Hand
Odgovori
#18
So kje na voljo kakšne fotke iz tekme, eni nimamo predstave kako to sploh izgleda.

lp andrej
Odgovori
#19
(22-08-2018, 14:31)223223 Napisal: So kje na voljo kakšne fotke iz tekme, eni nimamo predstave kako to sploh izgleda.

lp andrej

 Nikjer...prepovedane Snooty
Odgovori
#20
Kot lovski čuvaj poznam kategorijo"lov iz avta". Vampasti privatniki in njihove debelorite milfe   to vsakodnevno trenirajo, ampak ta športna disciplina bi mi bila zanimiva :uzi:

lp, andrej
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)