Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapisnik 6. seje predsedstva SZPS
#1
Pozdravljen, zanima me če ima kdo Zapisnik 6. seje predsedstva SZPS.

Odgovori
#2
(07-08-2018, 15:01)šimek Napisal: Pozdravljen, zanima me če ima kdo Zapisnik 6. seje predsedstva SZPS.

Vsa društva ki so člani szps ga imajo... tud vaše, sicer pa brez veze ker vem kam ciljaš , so vse pometli pod tepih, oziroma 
ne vejo niti kdo koga sodi  :))  tako da pozabi... gremo novim prigodam naproti, se vsaj neki dogaja. Nod
Odgovori
#3
Res ne vem kako ti je lahko vseeno in ti bi še hitro pozabil na to kako te je nekdo nategnil.
Vsekakor pa si ostali tekmovalci, ki se udeležujejo SZPS tekmovanj, zaslužijo izvedeti s kakšnimi ljudmi imajo opravka, se ti ne zdi ...
Najbolj pa me žalosti, da to ni osamljen primer in da prizadeti posamezniki ne upajo ukrepati.
Sicer pa, če je tebi in ostalim res tako vseeno potem si točno to tudi zaslužite.

Odgovori
#4
Saj so ti napisali da v kolikor se bo v prihodnosti pokazalo da je bila napaka storjena namerno
bo predsedstvo podalo predlog disciplinski komisiji  Papers .


Počakaj vendar no, ne bodi nestrpen se bo pokazalo v prihodnosti...ukolikor se bo, pa tudi seja predsedstva nosi datum 27.6 2018
neki časa je preteklo mogoče se pa kaki obrisi storjene napake že kažejo in bo to podlaga za ukrepanje Think
Odgovori
#5
A je že kaj novega ? Se kaj dogaja ?

LP
Janez
Odgovori
#6
(09-08-2018, 10:23)JohanJ Napisal: A je že kaj novega ? Se kaj dogaja ?

LP
Janez


Evo, končno je september, bomo videli kaj bodo obravnavali sodniki na NROI sestanku in kaj bodo sklenili.
Imam pa občutek, da jih večina še vedno razmišlja po partijsko "roka roko umije, obe pa obraz, kaj pa drugi mislijo me pa ne briga".

Odgovori
#7
(02-09-2018, 22:54)šimek Napisal:
(09-08-2018, 10:23)JohanJ Napisal: A je že kaj novega ? Se kaj dogaja ?

LP
Janez


Evo, končno je september, bomo videli kaj bodo obravnavali sodniki na NROI sestanku in kaj bodo sklenili.
Imam pa občutek, da jih večina še vedno razmišlja po partijsko "roka roko umije, obe pa obraz, kaj pa drugi mislijo me pa ne briga".

 Sklenili bodo da se v prihodnosti nič ne kaže... bomo videli oktobra.  :)) Hand
Odgovori
#8
(02-09-2018, 22:54)šimek Napisal:
(09-08-2018, 10:23)JohanJ Napisal: A je že kaj novega ? Se kaj dogaja ?

LP
Janez


Evo, končno je september, bomo videli kaj bodo obravnavali sodniki na NROI sestanku in kaj bodo sklenili.
Imam pa občutek, da jih večina še vedno razmišlja po partijsko "roka roko umije, obe pa obraz, kaj pa drugi mislijo me pa ne briga".

šimek si videl...smo decembra 11 seja predsedstva mimo in še zmeraj niso zaznali nobenih obrisov storjene napake ki bi bila lahko podlaga za ukrepanje Think
Odgovori
#9
Ja, zaskrbljujoče, še bolj me preseneča odziv prizadetih strelcev, v bodoče se bo trepa pripravit na taiste osebke in jim osebno preprečit škodoželjne rabote.

Odgovori
#10
Jabolko & šmitek, oba seveda vesta, da so bile posledice in da se je ukrepalo. Sodnik pripravnik je sprejel odgovornost za svoje napake in odstopil. Verjetno ne pričakujeta, da se bo obesil ali ustrelil?
Odgovori
#11
(07-12-2018, 19:58)Ljutica Bogdan Napisal: Jabolko & šmitek, oba seveda vesta, da so bile posledice in da se je ukrepalo. Sodnik pripravnik je sprejel odgovornost za svoje napake in odstopil. Verjetno ne pričakujeta, da se bo obesil ali ustrelil?

Ne. Mora si še izkopati jamo in se sam zakopati v njo.

ps. pa morda še zmeraj ne bo dovolj
Odgovori
#12
(07-12-2018, 19:58)Ljutica Bogdan Napisal: Jabolko & šmitek, oba seveda vesta, da so bile posledice in da se je ukrepalo. Sodnik pripravnik je sprejel odgovornost za svoje napake in odstopil. Verjetno ne pričakujeta, da se bo obesil ali ustrelil?

O čem ti to, kakšen sodnik pripravnik... Jurij je pravi izkušen sodnik, saj je bilo ugotovljeno da je on sodu Štuparja in to sobota zjutraj, ko se baje nebi smelo streljat saj takrat ni predtekmovanje,  ampak
tega odgovora tudi cenjeni predsednik zveze ne pozna, oziroma ga noče deliti z nami. Question

PS. ni šmitek ampak šimek :))
Odgovori
#13
(07-12-2018, 19:58)Ljutica Bogdan Napisal: Jabolko & šmitek, oba seveda vesta, da so bile posledice in da se je ukrepalo. Sodnik pripravnik je sprejel odgovornost za svoje napake in odstopil. Verjetno ne pričakujeta, da se bo obesil ali ustrelil?


Jaz in očitno tudi jabolko nisva seznanjena o nikakršnih posledicah in ukrepih, če si z njimi seznanjen ti, te prosim, da jih obelodaniš, če seveda upaš govoriti o namernih in nenamernih napakah in o prekrivanjih le teh, dotičnih sodnikov ki so vpleteni v primer "stupidogate", "revolvergate".

Samo zavlačevanje meče še slabšo luč na NROI in me ne preseneča, da se NROI povezuje s "Strelo".


Seznanjen sem zakaj je Sodnik pripravnik odstopil, zato dvomim o njegovi odgovornosti!
Kje je odgovornost ostalih vpletenih, so zvalili krivdo na pripravnika?

Skratka, zaradi par oseb, so na slabem glasu vsi NROI sodniki, ki se jih po novem naglasuje
"strelin prijatelj".

Odgovori
#14
Ok, pojma nima, za kaj točno se gre, ampak očitno je spet strelec strelcu največja ovira. Aja, pa barak (ברק) je, kot kaže, resurrected. :-D
Odgovori
#15
Dragi Šime in Jabolko.
Ob vajini neizmerni zaskrbljenosti za dobrobit zveze,in po novem tudi NROI-ja, ter neizmernem interesu, kaj se dogaja znotraj sodniške organizacije, predlagam sledeče:
Da se na zboru članov ustanovi kaznovalna komisija ( katere predsedujoča sta lahko vidva) in da se v okviru te komisije odloča o zadovoljivi kazni za vse ki jih raja določi za krive.
Ta čas, dokler se to ne realizira, vaju pa naprošam, da me pokličeta na telefon ali pa še bolje, se dobimo na pivu, ter razložita kakšen način kaznovanja ( ali pa mogoče kar eksekucije), je za vaju najbolj primeren za te neodgovorne in nesposobne sodnike, ki delajo cel dan (včasih dva ali več), pod časovnim pritiskom in pritiskom nekaterih tekmovalcev.  
Seveda pa NROI stremi k temu, da bi bili vsi sodniki brezčustveni in nezmotljivi roboti, katere se ob vsaki napaki, pod katerimi koli pogoji, "odpiše"!
Ker pa sem sam tako neizkušen na področju vodenja in kaznovanja, še enkrat apeliram na vaju, da me pokličeta ali povabita na pivo, da ne bom predolgo taval v temi.
Seveda bo vsa vsebina našega pogovora objavljena pod tem thredom, da slučajno ne bo spet kdo izvisel pri informacijah.

Lep pozdrav.

Dejan Čadej
Predsednik NROI
Odgovori
#16
(08-12-2018, 16:03)dejancadej1 Napisal: Dragi Šime in Jabolko.
Ob vajini neizmerni zaskrbljenosti za dobrobit zveze,in po novem tudi NROI-ja, ter neizmernem interesu, kaj se dogaja znotraj sodniške organizacije, predlagam sledeče:
Da se na zboru članov ustanovi kaznovalna komisija ( katere predsedujoča sta lahko vidva) in da se v okviru te komisije odloča o zadovoljivi kazni za vse ki jih raja določi za krive.
Ta čas, dokler se to ne realizira, vaju pa naprošam, da me pokličeta na telefon ali pa še bolje, se dobimo na pivu, ter razložita kakšen način kaznovanja ( ali pa mogoče kar eksekucije), je za vaju najbolj primeren za te neodgovorne in nesposobne sodnike, ki delajo cel dan (včasih dva ali več), pod časovnim pritiskom in pritiskom nekaterih tekmovalcev.  
Seveda pa NROI stremi k temu, da bi bili vsi sodniki brezčustveni in nezmotljivi roboti, katere se ob vsaki napaki, pod katerimi koli pogoji, "odpiše"!
Ker pa sem sam tako neizkušen na področju vodenja in kaznovanja, še enkrat apeliram na vaju, da me pokličeta ali povabita na pivo, da ne bom predolgo taval v temi.
Seveda bo vsa vsebina našega pogovora objavljena pod tem thredom, da slučajno ne bo spet kdo izvisel pri informacijah.

Lep pozdrav.

Dejan Čadej
Predsednik NROI

 Mogoče bi se tisti, ki ne ločijo pištole in revolverja enostavno  rastrelili. Hand
Odgovori
#17
(08-12-2018, 16:03)dejancadej1 Napisal: Dragi Šime in Jabolko.
Ob vajini neizmerni zaskrbljenosti za dobrobit zveze,in po novem tudi NROI-ja, ter neizmernem interesu, kaj se dogaja znotraj sodniške organizacije, predlagam sledeče:
Da se na zboru članov ustanovi kaznovalna komisija ( katere predsedujoča sta lahko vidva) in da se v okviru te komisije odloča o zadovoljivi kazni za vse ki jih raja določi za krive.
Ta čas, dokler se to ne realizira, vaju pa naprošam, da me pokličeta na telefon ali pa še bolje, se dobimo na pivu, ter razložita kakšen način kaznovanja ( ali pa mogoče kar eksekucije), je za vaju najbolj primeren za te neodgovorne in nesposobne sodnike, ki delajo cel dan (včasih dva ali več), pod časovnim pritiskom in pritiskom nekaterih tekmovalcev.  
Seveda pa NROI stremi k temu, da bi bili vsi sodniki brezčustveni in nezmotljivi roboti, katere se ob vsaki napaki, pod katerimi koli pogoji, "odpiše"!
Ker pa sem sam tako neizkušen na področju vodenja in kaznovanja, še enkrat apeliram na vaju, da me pokličeta ali povabita na pivo, da ne bom predolgo taval v temi.
Seveda bo vsa vsebina našega pogovora objavljena pod tem thredom, da slučajno ne bo spet kdo izvisel pri informacijah.

Lep pozdrav.

Dejan Čadej
Predsednik NROI


Dragi predsedujoči Dejan Čadej,
predlagaš lahko marsikaj, od naju, mene in ostalih pa je odvisno ali bomo to sprejeli.

Prosil bi te, da ne posplošuješ in ne mečeš vseh sodnikov v isti koš, ker jih večina tja ne spada.


Tako za jabolka kot zase lahko trdim, da sva zaskrbljena in ker svoje zaskrbljenosti ne moreva izrazit drugje, jo pač tu, čeprav je to za marsikoga in kaže, da tudi zate, zelo boleče, drugače ne gre, pošteno do vseh IPSC tekmovalcev pa je, da izvedo kaj se je dogajalo tisto soboto in nadaljne dni. 

Kako, gdaj, koga, zakaj, ... obravnavati, kaznovati in posipati z pepelom pa je stvar DR, NROI, ... in seveda tudi tvoja. In zopet sem mišljenja, da bi tudi za te stvari morali biti obveščeni vsi IPSC strelci.


Da ne boš izgubljal preveč časa z pojasnjevanjem vsakemu posamezniku po telefonu ali ob pivu,ker to bi znalo trajati še veliko dlje, lahko vse obvestiš tu ali pa na IPSC forumu, lahko pa tudi po telefonu, če misliš, da to ni za javnost.


Ta tvoj post mi je kot dejavu, ko sem od vpletenega dobil namig, češ kakšno škodo delam z razpravljanjem v javnosti o tej zadevi, ne premore pa toliko samokritike, da bi sprejel, da se ne bi razpravljalo, če ne bi bilo dreka v katerega je vpleten. Skratka sprijaznite se ali pač ne, da nam ni vse eno, kaj in kako delate dobre ali pač slabe stvari.

p.s. Čakam na klic

Odgovori
#18
Mislim da je tole edinstven primir v svetu, kjer tekmovalec strelja tekmo z pištolo in je potem na podelitvi zmagovalec revolverja
in ker ima IPSC taka pravila je ta rezultat [to je bila letošnja tretja tekma] uraden za vse večne čase.

To se je dogajalo 6 meseca sedaj bo novo leto zgodilo se ni nič niti se ne ve [uradno] kdo je tekmovalca soboto zjutraj ko ni predtekmovanja sploh sodu...precej spoštovanega sodniškega osebja je tukaj zatajilo odgovornosti pa nobene, predlagam da začnete končno na zadevi delat in poiščete odgovorne ki so zatajili na celi črti in so sramota ipsc ju.
Odgovori
#19
(08-12-2018, 21:46)jabolko Napisal: Mislim da je tole edinstven primir v svetu, kjer tekmovalec strelja tekmo z pištolo in je potem na podelitvi zmagovalec revolverja
in ker ima IPSC taka pravila je ta rezultat [to je bila letošnja tretja tekma] uraden za vse večne čase.

To se je dogajalo 6 meseca sedaj bo novo leto zgodilo se ni nič niti se ne ve [uradno] kdo je tekmovalca soboto zjutraj ko ni predtekmovanja sploh sodu...precej spoštovanega sodniškega osebja je tukaj zatajilo odgovornosti pa nobene, predlagam da začnete končno na zadevi delat in poiščete odgovorne ki so zatajili na celi črti in so sramota ipsc ju.


Edinstven primer je tudi zavlačevanje in neukrepanje predsedstva NROI.

Kakorkoli, dejstvo je, da so predsednik NROI in kršitelji iz istega društva in da prave volje ali poguma za razjasnitev zadeve ni.
Je pa ta afera čisto zrcalo naših vrlih politikov.

Odgovori
#20
Šimek ... baje so sodniki imeli zbor sestanek :Question kaj so sklenili glede te zadeve se ne ve, vse tiho nobenega zapisnika nič, ti kaj veš Question
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 2 Gost(ov)