Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
smodnik 907 - n 140
Zanima me ali ima kdo izkušnje z primerjabo teh dveh smodnikov,
Po tabeli naj bi bila podobno, vendar me zanima predvsem v praksi, če je kdo prešaltal iz enega v drugega.

hvala
Odgovori
Ponavljam vprašanje, če mogoče ima kdo izkušnje

Zanima me ali ima kdo izkušnje z primerjabo teh dveh smodnikov,
Po tabeli naj bi bila podobno, vendar me zanima predvsem v praksi, če je kdo prešaltal iz enega v drugega.

hvala
Odgovori
sem upal da boš pa ti kakšno izkušnjo nabral...
Odgovori
Če imaš v mislih smodnika RWS R907 in VihtaVuori N140, gre za zelo podobno zadevo, dokler ne vidiš cene. Tu se sklicujem na cene pred 20+ let, ko smo kupovali, kar je prišlo v roke...
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
po enih tabelah sta si R907 in N140 zelo narazen. med N540 in N150, v drugih pa enaka.

ampak po energiji pa sta zelo narazen, QL pravi za R907 3940J in N140 3700J. tu je R907 zelo podoben N540.
Odgovori
A ta smodnik   RWS 907 (Rottweil ?)  prodaja kakšen trgovec v Sloveniji?   Me zanima, koliko dražji je od Vihtavuori.
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
Vihtavouri je prekinil prodajo zabojčkov, zato je postal preprosto predrag. Ko poide zaloga se bo treba poigrat z eno od alternativ, ReloadSwiss RS12, Vectan, Lovex ali podobnim...
Odgovori
Kristjan ,misliš povedati ,da je proizvajalec VithaVouri prenehal z proizvodno smodnikov?
Odgovori
VihtaVouri optimira zaslužke tako da velike pakunge praktično ni več , samo manjše bolj profitabilne.
Odgovori
Aha razumem ,hvala za informacijo.

Najbolj popularen tip smodnika je N 140 / N 150 za .308/.264 počasi pa bom tudi sam preklopil na ReloadSwiss pa še lepo diši https://www.strelec.si/forum/images/smil...rgreen.gif

LpT
Odgovori
(29-01-2021, 16:35)Robert91922 Napisal: A ta smodnik   RWS 907 (Rottweil ?)  prodaja kakšen trgovec v Sloveniji?   Me zanima, koliko dražji je od Vihtavuori.

na zalogi ga verjetno nima nobeden, po ceni pa je po mojem na ravni ameriških; kolikor primerjam cene v tujini.
Odgovori
kemira n 140 - 1 kg - 85 €(pri nas)
r 907 0,45 kg - 52 €(tujina)
Odgovori
(01-02-2021, 14:19)slavnikrt Napisal: kemira n 140 - 1 kg - 85 €(pri nas)
r 907 0,45 kg - 52 €(tujina)

Ti, to pa je alternativa a ne  Dumb
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)