Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[split] STRIKE DAY 2018 - predstavitev PIŠTOLE AF1 STRIKE ONE
#1
Kot da bi bral neki iz komunističnih časov...prepoved na prepoved pet strelov iz enega kosa, gre pa za predstavitev...a se hecate Question
Odgovori
#2
no, tako grozno res ni...edino omejitev na 5 strelov in 3 člane je malce hecna.
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#3
(28-08-2018, 21:16)Barbapapa Napisal: no, tako grozno res ni...edino omejitev na 5 strelov in 3 člane je malce hecna.

Je je grozno in ni hecno prej žalostno...kdo bo pa hodu to nedelujočo pištolo probat z petimi fabriškimi streli na en izbran kos te prosim...unaprej priznajo da ne dela Idea in zakaj svoj OL s seboj na predstavitev  Question  V življenju sem ustrelu en mogoče dva fabriška naboja in krepko čez pol miljona napolnjenih tu pa nebi smel pištolo probat z naboji ki bi jih ob morebitnem nakupu pištole uporabljal 100% ne vem no.

Rex je lepo dal novo pištolo sam sem kupu jurja novih metkov ker so tako hotli in sva jih z Maksom lepo na dogodku ustrelila neprekinjeno brez zastoja Clap tako se naredi test ne pa pet nabojev na en izbran kos...kar neki z nekimi brezveznimi omejitvami  Snooty
Odgovori
#4
Tole je precej nespretno napisano vabilo. Te kr mine ko preberes...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Odgovori
#5
(28-08-2018, 22:49)jabolko Napisal:
(28-08-2018, 21:16)Barbapapa Napisal: no, tako grozno res ni...edino omejitev na 5 strelov in 3 člane je malce hecna.

Je je grozno in ni hecno prej žalostno...kdo bo pa hodu to nedelujočo pištolo probat z petimi fabriškimi streli na en izbran kos te prosim...unaprej priznajo da ne dela Idea  in zakaj svoj OL s seboj na predstavitev  Question  V življenju sem ustrelu en mogoče dva fabriška naboja in krepko čez pol miljona napolnjenih tu pa nebi smel pištolo probat z naboji ki bi jih ob morebitnem nakupu pištole uporabljal 100% ne vem no.

Rex je lepo dal novo pištolo sam sem kupu jurja novih metkov ker so tako hotli in sva jih z Maksom lepo na dogodku ustrelila neprekinjeno brez zastoja Clap tako se naredi test ne pa pet nabojev na en izbran kos...kar neki z nekimi brezveznimi omejitvami  Snooty

striž nima težav z naboji, vse požira, narejena je celo za vojaški naboj z močnejšim polnjenjem, mogoče bo 5 takšnih nabojev :)

sicer pa dobra zadeva
Odgovori
#6
Ce kermu kej ni vsec ne rabi pridt. A mormo zmer popluvat ko se neki nardi, tistga stavka da bodo eno pistolo dali pa noben ne vid.
Tko k ste kompliceral in zjebal k je Gasper hotu narest zreb za pusko s srecko za 10e in je slo use u kurac pol.
Otroc.. ccc..
Odgovori
#7
So pa tudi druge skrajnosti, ko pridejo na predstavitev (in ne neko testiranje) kalibri, ki si gledajo grupe ipd. ter delajo samo gnečo.
Bil na eni takšni predstavitvi in kar hitro odšel, eni pač ne razumejo.
Odgovori
#8
(29-08-2018, 06:47)Perse Napisal: Ce kermu kej ni vsec ne rabi pridt. A mormo zmer popluvat ko se neki nardi, tistga stavka da bodo eno pistolo dali pa noben ne vid.
Tko k ste kompliceral in zjebal k je Gasper hotu narest zreb za pusko s srecko za 10e in je slo use u kurac pol.
Otroc.. ccc..


No, če boš tisto o žrebu še enkrat malo bolj prebral, boš dojel, da je Gasper zjebal sam sebe in svojo idejo z z slabo pripravljenim projektom ali kot so drugi dejali z požrešnostjo. Dokaz v to je bilo tudi par vprašanj do kdaj in do koliko sredstev se bodo prodajale te nesrečne srečke, na katere odgovore čakamo še danes.
In po vsem tem lahko marsikdo sklepa, da bi se te srečke po žblji ceni lahko ponujale še danes.

Aja pri trgovcih je vedno potrebno prebrat drobni tisk, če tega ni je verjetno hakelc kje drugje.
Tako kot na lotu "srečo je treba deliti" ali po domaće "porez na budale".

Jabuk za moje pojme razmišlja pravilno, trgovček pa je pač sam sebe zaklal, saj verjetno marsikdo, ki si želi to pištolo zaradi zgoraj navedenega razloga ne bo prišel.
Verjamem pa da bi jabuk sigurno eno ta plastično kupu, če ne zarad druzga, da bi dokazu, da bo ta imela zastoj v 1000 izstreljenih strelov.

Odgovori
#9
(29-08-2018, 06:27)Pero75 Napisal:
(28-08-2018, 22:49)jabolko Napisal:
(28-08-2018, 21:16)Barbapapa Napisal: no, tako grozno res ni...edino omejitev na 5 strelov in 3 člane je malce hecna.

Je je grozno in ni hecno prej žalostno...kdo bo pa hodu to nedelujočo pištolo probat z petimi fabriškimi streli na en izbran kos te prosim...unaprej priznajo da ne dela Idea  in zakaj svoj OL s seboj na predstavitev  Question  V življenju sem ustrelu en mogoče dva fabriška naboja in krepko čez pol miljona napolnjenih tu pa nebi smel pištolo probat z naboji ki bi jih ob morebitnem nakupu pištole uporabljal 100% ne vem no.

Rex je lepo dal novo pištolo sam sem kupu jurja novih metkov ker so tako hotli in sva jih z Maksom lepo na dogodku ustrelila neprekinjeno brez zastoja Clap tako se naredi test ne pa pet nabojev na en izbran kos...kar neki z nekimi brezveznimi omejitvami  Snooty

striž nima težav z naboji, vse požira, narejena je celo za vojaški naboj z močnejšim polnjenjem, mogoče bo 5 takšnih nabojev :)

sicer pa dobra zadeva

Preko dvajset let streljam ipsc...par let nazaj se je nekdo muču s to pištolo na tekmah, zastoj na zastoj izpadanje okvirja, nenormalno...pol ga ni bilo več in tudi sedaj ni nobene...lahko da so uredili ampak slaba reklama je narejena... kako veš da sedaj nima težav, si ustrelu 1000 nabojev z njo kot smo jih z rexsom da to lahko trdiš  Question vsaka pištola je narejena za vojaški naboj oziroma naboj ki uporablja FMJ kroglo...še na nobeni ali v njenih navodilih nisem videl napisano da bi bilo to prepovedano. Papers
Odgovori
#10
Ja, imam jo, in pazi, prvi model, tudi 1000 nabojev je popokanih brez enega zastoja (pretežno rinfuza). Edino, kar sem menjal, je DPM povratni mehanizem vzmeti.

Sem tudi bral o izpadanju okvirja, ki je banalna napak na vzmeti v ročaju pri čisto prvih modelih in kar lahko sam preprosto odpraviš v minuti. O drugih zastojih pa prvič slišim.

Ta pištola je narejena (ojačana) tudi za naboj 7N31 (+P+), s katerim verjetno vsakodnevno streljaš.
Odgovori
#11
Se strinjam jabučk...tukaj kot sklepam ni govora o kakem testiranju. S 5 naboji res ne moreš testa narediti, niti občutka v roki ne dobiš...predstavitev je verjetno mišljena za vse tiste firbce, ki jo še niso videli. Po hecnih omejitvah pa sklepam, da so se ustrašili hord strelcev, ki bi radi zastonj pokali cel dan (?)...ampak ne moreš prdniti in stisniti hkrati...sploh če se greš trgovca in hočeš del kolača.
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#12
(29-08-2018, 13:56)Pero75 Napisal: Ja, imam jo, in pazi, prvi model, tudi 1000 nabojev je popokanih brez enega zastoja (pretežno rinfuza). Edino, kar sem menjal, je DPM povratni mehanizem vzmeti.

Sem tudi bral o izpadanju okvirja, ki je banalna napak na vzmeti v ročaju pri čisto prvih modelih in kar lahko sam preprosto odpraviš v minuti. O drugih zastojih pa prvič slišim.

Ta pištola je narejena (ojačana) tudi za naboj 7N31 (+P+), s katerim verjetno vsakodnevno streljaš.

Ne uporabljam fabriških nabojev...izključno Losove krogle vseh tež in oblik ter napolnjene naboje  na različne faktorje tako da odgovarjajo tekmovanjem z pištolo in puško ki se jih udeležim.

Prvi modeli pištole [razen tvoje se razume] so zaradi številnih napak neuporabni za tekmovanja zato se omenjen model pištole tudi ne vidi na tekmah...strelci vedo kaj kupit da ni pol slabe volje, upam da so napake odpravljene, žal vaša predstavitev tega ne bo pokazala bo pa čas in uporabniki Snooty
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)