Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Streljanje z Zastavo M21
#21
V mojem primeru Vortex Strikefire II red dot.
Odgovori
#22
(14-09-2018, 17:41)benko8 Napisal: Še čakam odgovor ,katera merilna naprava se je uporabila ?

A je vprašanje namenjeno meni?
Pri testiranju sem uporabljal najprej železne merke, ki po nastreljevanju so dali presenetljivo dober rezultat. Nato sem namontiral njegovo originalno picatinny šino in na njo rdečo piko nastreljeno na 50 m. kar se tiče hitrosti in praktičnosti je zadovoljila, kar se tiče preciznosti pa razočarala. Na koncu pa sem poskusil še z optiko leupold 6 - 20 x 56 ki ni naoptimalna, ker na šini pade preveč nazaj in moti prekratko kopito.
Odgovori
#23
Kje pa si dobil original šino za M21?  Jaz uporabljam kitajski ponaredek side mounta od Midwest Industries.. Moram pa reči, da je presenetljivo solidna zadeva za tistih 20 EUR kolikor sem dal zanj..
Odgovori
#24
(14-09-2018, 21:52)dex Napisal: Kje pa si dobil original šino za M21?  Jaz uporabljam kitajski ponaredek side mounta od Midwest Industries.. Moram pa reči, da je presenetljivo solidna zadeva za tistih 20 EUR kolikor sem dal zanj..
Jat sem svijo dobil pri prodajalcu puske.
Odgovori
#25
In to je kateri trgovec? :)
Odgovori
#26
Mislim, da se puske direktno razen od Rebca niti ne da dobitidobiti v SLO ;) Rekel bi da stoji zame previsoko (optika PA 3x genII) in obstajajo resitve kjer se da spusti optiko se nizje. Ravno danes sem narocil mini 'cheek riser' od Fab D., ki pase na Galila. Upam, da mi ga uspe pritrditi na cev kopita...drugace bo treba kar kopikopito zamenjat z naslonom. Kako imata vidva to reseno?

Mislim, da se puske direktno razen od Rebca niti ne da dobiti v SLO ;) Stoji zame previsoko (optika PA 3x genII) in obstajajo resitve kjer se da spusti optiko se nizje. Ravno danes sem narocil mini 'cheek riser' od Fab D., ki pase na Galila. Upam, da mi ga uspe pritrditi na cev kopita...drugace bo treba kar kopikopito zamenjat z naslonom. Kako imata vidva to reseno?
Odgovori
#27
Se opravicujem za skrupicalo  od prispevka, preko telefona vidim, da ni najbolje objavljati :)
Odgovori
#28
(14-09-2018, 21:52)dex Napisal: Kje pa si dobil original šino za M21?  Jaz uporabljam kitajski ponaredek side mounta od Midwest Industries.. Moram pa reči, da je presenetljivo solidna zadeva za tistih 20 EUR kolikor sem dal zanj..

Pri Rebcu.
Za puško je predviden tudi gumjasti nastavek, podaljšek za kopito, ki pa ga še nisem uspel nabaviti.
Zastava prodaja M 21 samo vojskam in policijam. Zgleda, da ni predvidela, da jo bo nekdo predelal v pap izvedbo. Glede na to, da je Zastava v 15 letih proizvedla samo cca 50.000 kosov zna biti, da bo nekoč m 21 v pap izvedbi postala prava redkost za zbiralce.
Odgovori
#29
(14-09-2018, 23:16)DaniMitrov Napisal: Mislim, da se puske direktno razen od Rebca niti ne da dobitidobiti v SLO ;) Rekel bi da stoji zame previsoko (optika PA 3x genII) in obstajajo resitve kjer se da spusti optiko se nizje. Ravno danes sem narocil mini 'cheek riser' od Fab D., ki pase na Galila. Upam, da mi ga uspe pritrditi na cev kopita...drugace bo treba kar kopikopito zamenjat z naslonom. Kako imata vidva to reseno?

Mislim, da se puske direktno razen od Rebca niti ne da dobiti v SLO ;) Stoji zame previsoko (optika PA 3x genII) in obstajajo resitve kjer se da spusti optiko se nizje. Ravno danes sem narocil mini 'cheek riser' od Fab D., ki pase na Galila. Upam, da mi ga uspe pritrditi na cev kopita...drugace bo treba kar kopikopito zamenjat z naslonom. Kako imata vidva to reseno?

Se strinjam. Za taktično uporabo je šina preveč visoka, saj s piko na zbližano streljanje 5 - 15 m moram meriti 7 cn nad center. Za sedaj se prilagajam danim razmeram. Če se bo tvoja rešitev obnesla sporoči.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)