Ocena teme:
  • 1 Glas(ov) - 5 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obrambni dan za srednješolce s puško M-48
#1
https://4d.rtvslo.si/arhiv/prvi-dnevnik/174563210
Odgovori
#2
Nice...Predvsem pa tudi nasmeški na obrazih mladine...
Odgovori
#3
Clap
Odgovori
#4
Pohvalno. Tega ne bodo kar tako pozabili, pa tudi tiste "make-love-not-war" mame ne, ki bodo zdej pisale besna pisma ravnatelju in ministru :)
Odgovori
#5
Še več takih dni in aktivnosti,če že ni služenja vojaškega roka. Clap
Odgovori
#6
Pohvalno!!
Odgovori
#7
Ooouuuujjjeeee
Odgovori
#8
Bravo Zsč -Brežice ,pohvala tudi S.V.
Odgovori
#9
Tudi jaz sem pristaš "make love not war", ampak vseeno podpiram vse akcije ozaveščanja in treniranja javnosti z orožjem.
Odgovori
#10
V 3. ali 4. letniku   gimnazije (leta 1979 ali 1980)  je bilo enkrat konec letnika streljanje z M-48 sestavni del predmeta "Obramba in zaščita".  Tisti dan je tudi meni ostal v zelo lepem spominu.    
Predmet je poučeval major JLA v penziji,  Janez Sedlar.  Tudi njega se rad spominjam in njegovih vojnih zgodb.
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
#11
Bravo! Clap
Odgovori
#12
Clap Clap
Odgovori
#13
Super četudi puški pri 1:00 razpade obloga med streljanjem
Odgovori
#14
Pohvalno .???

(21-09-2018, 20:38)haryss123 Napisal: Pohvalno .
Odgovori
#15
(21-09-2018, 13:30)Ales Napisal: https://4d.rtvslo.si/arhiv/prvi-dnevnik/174563210

Ja to je pa res super fino, no.
Odgovori
#16
Bravo tako se dela .... se spomnim mojega srečanja z M 48 sem jo držal 2 centimetra od ramena ko je vsekala.... Wall
Odgovori
#17
Genijalno.
Odgovori
#18
(21-09-2018, 20:06)mr.T Napisal: Super četudi puški pri 1:00 razpade obloga med streljanjem

Jah, pa res. Pa nobena nima strešice nad prednjim merkom. To so imele M24 še od Kraljevine jugoslavije. Od kod jim te puške?
Odgovori
#19
Thumbs Up 
POHVALNO!!! Nod
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori
#20
ja dol v posavju je še dokaj dober odnos do orožja.
samo da ne bodo zraven spodbujali jugonostalgičnih halucinacij
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)