Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
REX Delta
#41
Cz P 09
Odgovori
#42
(04-11-2019, 14:44)Lakyluk Napisal: Cz P 09

Thumbup
Točno tako
Kupi čeha pa si rešil vse od ročaja, lepote, izdelave, zanesljivosti,...itd..
LP
Odgovori
#43
Vzamem nazaj tisti del da se mi walther ne dopade...sem ga ravnokar sel pogledat pa moram recit da me je pozitivno presenetil
Odgovori
#44
Sem samo predlagal....tudi sam ga imam in mi je ena ljubših pokalic. V roko sede super, proženje tovarniško dokaj dobro (boljše kot Glock), obdelava solidna. Je pa dejstvo, da je v osnovi službena pištola in ni v rangu npr. Sport 2....ampak tudi cena ni primerljiva.
Odgovori
#45
Sam da povem...po vseh obiskih trgovin in ogledih na spletu se mi je ponudla ugodna opcija za walther ppq m2 5'' pa sem se potem odločil za tega. Zaenkrat sem zadovoljen. Hvala vsem za predloge :D
Odgovori
#46
Ppq m2 vredu pokalica.
Kolikor sem na hitro sprobal.
Glavno da si zadovoljen.
CZ = cisto zanic ;)
Odgovori
#47
Je že kdo menjaval merke?
Odgovori
#48
Ste verjetno ze videli novo Delta gen.2 pokalico:
http://www.arex.si/delta-gen-2
Odgovori
#49
https://youtu.be/CRk3YvIeo_U
Odgovori
#50
neki ne štima z zaklepom in povratno vzmetjo pri delti gen.2, če morajo zaklep porivati naprej z udarcem po zaklepu (videl 2x v videu).
Pri rex zero 1 tega ni treba delat.
Odgovori
#51
...to zato, da pol manj useka, če jo ti najprej... :D Ona že ve zakaj.
Vsak ti je lahko učitelj; lahko kot svetel vzor, ali kot zastrašujoč primer.
Znanje je orodje, ki ne tehta nič. 
Odgovori
#52
kar naj jo imajo.. Glock all the way! :D
Moons out, goons out!
Odgovori
#53
(29-12-2020, 18:35)nejc_xr Napisal: neki ne štima z zaklepom in povratno vzmetjo pri delti gen.2, če morajo zaklep porivati naprej z udarcem po zaklepu (videl 2x v videu).
Pri rex zero 1 tega ni treba delat.

Obakrat, ko preveri, če je round in a chamber... Me zanima, če bo kdo tole testiral in razložil zakaj.  Rolleyes
Odgovori
#54
Gre se za to da si prepričan da je zaklep do konca v zaklenjenem položaju, ker ko preveriš če je naboj v cevi, zaklep potegneš samo deloma nazaj in zato nima toliko sile kot če bi pištolo repetiral.
Odgovori
#55
zgleda zanimiva bo treba sprobat. S-2guns
Odgovori
#56
Pubeci jo ze nekaj casa testirajo, samo nocejo nic povedat. Bo prisla v roke tudi ta.
PS: Glock nese levo dol ;) ;)
Odgovori
#57
Kapo dol Arexu, očitno poslušajo trg. Jaz bi šel takoj na X ali L varianto. Ergonomija prejšnje verzije (identični gabarit kot varianta M) mi ni in ni sedla.

Upam, da tudi mehaniko malo poštimajo.
Odgovori
#58
(30-12-2020, 08:44)MarkB Napisal: Pubeci jo ze nekaj casa testirajo, samo nocejo nic povedat. Bo prisla v roke tudi ta.
PS: Glock nese levo dol ;) ;)

Ne bo držalo, kar piše: Glock nese desno dol  (pri meni) Nod Nod Nod
Odgovori
#59
Jaz imam že Delto L OR nekaj časa na testu in nimam pripomb :D Je precej izboljšana ergonomija ročaja, da ni več tistih ostrih robov, gen.1 je bila boleča za streljat. Bo imel pa možnost vsak sam probat in presodit, moje mnenje pa je, da za ta denar ne bo imela konkurence.  Bo treba doložit vsaj kakšnega stotaka za OR modele drugih proizvajalcev, ki so primerljivi. Razmišljam celo, da bi to sezono IPSC streljal kar z Delto v tovarniški optik diviziji, če sezona sploh bo :(
Odgovori
#60
NooB ti ko si car :)
Nam se cene ne povejo.
Bo sezona, BO.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)