Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Italijansko državno prvenstvo IPSC puška 2018
#1
No, takole na kratko...
Danes ponoči se je naša mini ekipa vrnila iz Italije, z Italijanskega državnega prvenstva IPSC puška 2018, z lepo urejenega strelišča Calvisano blizu Brescie.
Precej naporen podvig, z Gabrom sva štartala pred tretjo ponoči, direkt na strelišče, pokanje cel dan in takoj nazaj.
Tekma sicer zelo lepo organizirana, gostitelji prijazni, škoda le da so bile praktično vse proge zelo pištolsko zasnovane, nobena razdalja več kot 50m. Malo je verjetno pomagalo tudi da so imeli prejšnji dan na istem strelišču tudi državno prvenstvo v šibrenici in je bilo večino prog recikliranih od tam.

Skratka, na tekmi smo bili Škof in Mahovne v Open, ter Stjepanović in moja malenkost v Standard.
Tule so rezultati, mislim da smo se lepo pokazali, čeprev je kot vedno še precej prostora za izboljšanje. ;)

Open:
12. mesto 87.50% 882.5149 231 Mahovne, Gaber SLO
28. mesto 69.14% 697.3518 253 Skof, Andrej S SLO

Standard:
1. mesto 100.00% 1061.9409 256 Stjepanovic, Savo SLO
3. mesto 88.86% 943.6295 226 Jamnik, Tomaz SLO

Naju s Savotom pa sta v skupno ekipo potegnila še dva francoza, ampak tam podelitve ni bilo, ker sta bili samo dve prijavljeni ekipi v Std.

Čestitke vsem soborcem, predvsem Savotu, ki je prinesel domov svojo prvo predsedniško medaljo!  Clap
   
   


Priponke
.pdf   Overall.pdf (Velikost: 206,95 KB / Prenosi: 503)
.pdf   Stage.pdf (Velikost: 396,19 KB / Prenosi: 441)
administrator / Strelec.si
Odgovori
#2
Clap Clap Clap
Odgovori
#3
(22-10-2018, 08:31)admin Napisal: No, takole na kratko...
Danes ponoči se je naša mini ekipa vrnila iz Italije, z Italijanskega državnega prvenstva IPSC puška 2018, z lepo urejenega strelišča Calvisano blizu Brescie.
Precej naporen podvig, z Gabrom sva štartala pred tretjo ponoči, direkt na strelišče, pokanje cel dan in takoj nazaj.
Tekma sicer zelo lepo organizirana, gostitelji prijazni, škoda le da so bile praktično vse proge zelo pištolsko zasnovane, nobena razdalja več kot 50m. Malo je verjetno pomagalo tudi da so imeli prejšnji dan na istem strelišču tudi državno prvenstvo v šibrenici in je bilo večino prog recikliranih od tam.

Skratka, na tekmi smo bili Škof in Mahovne v Open, ter Stjepanović in moja malenkost v Standard.
Tule so rezultati, mislim da smo se lepo pokazali, čeprev je kot vedno še precej prostora za izboljšanje. ;)

Open:
12. mesto 87.50% 882.5149 231 Mahovne, Gaber SLO
28. mesto 69.14% 697.3518 253 Skof, Andrej S SLO

Standard:
1. mesto 100.00% 1061.9409 256 Stjepanovic, Savo SLO
3. mesto 88.86% 943.6295 226 Jamnik, Tomaz SLO

Naju s Savotom pa sta v skupno ekipo potegnila še dva francoza, ampak tam podelitve ni bilo, ker sta bili samo dve prijavljeni ekipi v Std.

Čestitke vsem soborcem, predvsem Savotu, ki je prinesel domov svojo prvo predsedniško medaljo!  Clap

Bravo naši ! ??i

(22-10-2018, 08:45)Ivan 22Lr Napisal:
(22-10-2018, 08:31)admin Napisal: No, takole na kratko...
Danes ponoči se je naša mini ekipa vrnila iz Italije, z Italijanskega državnega prvenstva IPSC puška 2018, z lepo urejenega strelišča Calvisano blizu Brescie.
Precej naporen podvig, z Gabrom sva štartala pred tretjo ponoči, direkt na strelišče, pokanje cel dan in takoj nazaj.
Tekma sicer zelo lepo organizirana, gostitelji prijazni, škoda le da so bile praktično vse proge zelo pištolsko zasnovane, nobena razdalja več kot 50m. Malo je verjetno pomagalo tudi da so imeli prejšnji dan na istem strelišču tudi državno prvenstvo v šibrenici in je bilo večino prog recikliranih od tam.

Skratka, na tekmi smo bili Škof in Mahovne v Open, ter Stjepanović in moja malenkost v Standard.
Tule so rezultati, mislim da smo se lepo pokazali, čeprev je kot vedno še precej prostora za izboljšanje. ;)

Open:
12. mesto 87.50% 882.5149 231 Mahovne, Gaber SLO
28. mesto 69.14% 697.3518 253 Skof, Andrej S SLO

Standard:
1. mesto 100.00% 1061.9409 256 Stjepanovic, Savo SLO
3. mesto 88.86% 943.6295 226 Jamnik, Tomaz SLO

Naju s Savotom pa sta v skupno ekipo potegnila še dva francoza, ampak tam podelitve ni bilo, ker sta bili samo dve prijavljeni ekipi v Std.

Čestitke vsem soborcem, predvsem Savotu, ki je prinesel domov svojo prvo predsedniško medaljo!  Clap

Bravo naši !!!
Odgovori
#4
Bravo :)
Cesar shop d.o.o.
Zaloška 159
Ljubljana
Prevzem vsak delavnik med 11.30-16.30
T : 01/5400602
M: info@cesar-shop.com
www.cesar-shop.com
#Dillon #Ghost #Tonisistem # Losbullets #CZparts #DAA #BULarmory #ADC  
Odgovori
#5
Čestitke  Clap Clap Clap
Odgovori
#6
Utimater, bravo. Čestitke.
Odgovori
#7
Dej tolala na prvo stran.
Odgovori
#8
Čestitke vsem.

Kaj pa je tisto belo v ozadju na prvi sliki? Sneg?
Odgovori
#9
Čestitam fantje, Savo in Tomaž fantastično Happy
poka a nič ne zadane...
Odgovori
#10
(22-10-2018, 12:29)Primoz Napisal: Čestitke vsem.

Kaj pa je tisto belo v ozadju na prvi sliki? Sneg?

Hvala. ;)
Ne, zadaj je pesek. Se je pa v nekaj minutah razdivjal pravi peščeni vihar, na srečo ravno po koncu streljanja...
administrator / Strelec.si
Odgovori
#11
(22-10-2018, 12:57)admin Napisal:
(22-10-2018, 12:29)Primoz Napisal: Čestitke vsem.

Kaj pa je tisto belo v ozadju na prvi sliki? Sneg?

Hvala. ;)
Ne, zadaj je pesek. Se je pa v nekaj minutah razdivjal pravi peščeni vihar, na srečo ravno po koncu streljanja...

Pri meni 'pod senikom' se je ista misel porodila. ;) Sem sel prav gledat ce je to kak star post. 

Cestitke vsem.

PS: A to uf pro kaj sponzorira ali je zgolj nakljucje? ;) Opazam sicer da jih (vas) dosti uporablja P40.
Odgovori
#12
Čestitke še z naše strani.
Odgovori
#13
Čestitke, krasni rezultati Clap
Odgovori
#14
Čestitam vsem... sploh pa Savotu za zmago Clap
Odgovori
#15
Bravo!

Bow
Odgovori
#16
Hvala vsem za čestitke. Kot zanimivost naj povem, da Sem na podlagi verify liste vnesel rezultate od “konkurence”, da vidimo če se splača “čakat”. No ker sem imel že nas vnešene sem danes dodal še zmagovalca v Open kategoriji v obstoječe rezultate. Potem takem bi imel jaz 91,13% na zmagovalca v open tako, da konkurenca je bila odlična.  Pogrešali smo Martina pa bi verjetno meli “Full house”
Odgovori
#17
Zdej se pa ze malo hvalis :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Odgovori
#18
Čestitke vsem!!

Upravičena hvala, Kristijan  Wave
Kaj je z vami, a ste na bombo stopu?  ...p o v r a t...
Kocka na belo, kocka na črno...

Za koga? ZA SLOVENIJO!
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)