Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strelsko društvo ima novo spletno stran ..
#1
Information 
Bil je že čas za navidezno umestitev v medmrežje in potrditev obstoja.

Strelsko društvo Celje
Odgovori
#2
Lepo zrihtano strelisce.
Odgovori
#3
Glede na to da sem iz tega okoliša me zanima kakšni so pogoji za uporabo strelišča.
Odgovori
#4
Vse piše pod rubriko strelišče.
Odgovori
#5
""Dovoljena je uporaba samo papirnatih tarč!""

škoda :-(
Odgovori
#6
BRAVO BRAVO vse čestitke, kapo dol
Clap
Odgovori
#7
Information 
(11-11-2018, 15:03)Mb92 Napisal: Glede na to da sem iz tega okoliša me zanima kakšni so pogoji za uporabo strelišča.

Strelišče društva je namenjeno treningu preciznega streljanja, pogoji so jasno navedeni na strani strelišče.
 

Ivan
Odgovori
#8
(11-11-2018, 16:23)nejc_rx Napisal: ""Dovoljena je uporaba samo papirnatih tarč!""

škoda :-(

Za trening preciznega streljanja so odlične! :))
Odgovori
#9
(11-11-2018, 17:16)ivann@ Napisal:
(11-11-2018, 16:23)nejc_rx Napisal: ""Dovoljena je uporaba samo papirnatih tarč!""

škoda :-(

Za trening preciznega streljanja so odlične! :))

Ok. Zastopim pogoje uporabe ampak kak je z tem ker nisem vaš član. Se da prideti streljati v zameno za protiplačilo (predvidevam da ne ker piše da je samo za člane). V drugem primeru pa me zanima kako postati vaš član.
Odgovori
#10
(10-11-2018, 22:20)ivann@ Napisal: Bil je že čas za navidezno umestitev v medmrežje in potrditev obstoja.

Strelsko društvo Celje

(11-11-2018, 19:50)Mb92 Napisal:
(11-11-2018, 17:16)ivann@ Napisal:
(11-11-2018, 16:23)nejc_rx Napisal: ""Dovoljena je uporaba samo papirnatih tarč!""

škoda :-(

Za trening preciznega streljanja so odlične! :))

Ok. Zastopim pogoje uporabe ampak kak je z tem ker nisem vaš član. Se da prideti streljati v zameno za protiplačilo (predvidevam da ne ker piše da je samo za člane). V drugem primeru pa me zanima kako postati vaš član.

Po zakonu je tako da clan drustva x ne more ‘uporabljat’ strelisca drustva Z v kolikor ni clan drustva Z. 
V kolikor gre za civilno strelisce se ga proti placilu lahko uporablja. 
Kako postati clan... ponavadi poklices kontakt, poves kaj bi rad, nakazes na trr in to je to. Eni imajo da 1x letno sprejemajo nove clane po nekem kriteriju...

Meni se zdi malo cudno da kot clan drustva ali dveh ne morem uporabljat strelisca tretjega drustva, ker nisem njihov clan. 
Bil v CE zadnjic, imel ca 5 ur casa. Rade volje bi ga ‘zabil’ na streliscu, proti placilu recimo, namesto da brezveze okrog bluzim.
Odgovori
#11
(11-11-2018, 20:24)MarkB Napisal:
(11-11-2018, 19:50)Mb92 Napisal: Ok. Zastopim pogoje uporabe ampak kak je z tem ker nisem vaš član. Se da prideti streljati v zameno za protiplačilo (predvidevam da ne ker piše da je samo za člane). V drugem primeru pa me zanima kako postati vaš član.

Po zakonu je tako da clan drustva x ne more ‘uporabljat’ strelisca drustva Z v kolikor ni clan drustva Z. 
V kolikor gre za civilno strelisce se ga proti placilu lahko uporablja. 
Kako postati clan... ponavadi poklices kontakt, poves kaj bi rad, nakazes na trr in to je to. Eni imajo da 1x letno sprejemajo nove clane po nekem kriteriju...


Meni se zdi malo cudno da kot clan drustva ali dveh ne morem uporabljat strelisca tretjega drustva, ker nisem njihov clan. 

Bil v CE zadnjic, imel ca 5 ur casa. Rade volje bi ga ‘zabil’ na streliscu, proti placilu recimo, namesto da brezveze okrog bluzim.

@Mb92  Papers
Strelišče je last društva in ni komercialno, zato ti željene storitve društvo ne more ponuditi v zameno za denar, imajo pa člani društva SD Celje možnost brezplačnega treninga.


@MarkB Eek
Tudi meni se zdi malo čudno, da ne morem dvakrat na teden prespat v tvojem stanovanju, če tudi imam svojega, ne glede na to, da nisem član tvoje družine. O zabijanju časa na strelišču se bom pa raje vzdržal komentarja ..
Odgovori
#12
Ok. 
Zdej pa mi naj nekdo pove a sploh obstaja kako tako civilno strelišče na štajerskem da streljaš v zameno za eur.
Odgovori
#13
(11-11-2018, 22:42)Mb92 Napisal: Ok. 
Zdej pa mi naj nekdo pove a sploh obstaja kako tako civilno strelišče na štajerskem da streljaš v zameno za eur.


Strelski center gaj šport, turizem, prireditve, storitve d.o.o.  Pragersko.
Odgovori
#14
(11-11-2018, 22:42)Mb92 Napisal: Ok. 
Zdej pa mi naj nekdo pove a sploh obstaja kako tako civilno strelišče na štajerskem da streljaš v zameno za eur.

Strelsko društvo Fenix Maribor
Odgovori
#15
(11-11-2018, 22:42)Mb92 Napisal: Ok. 
Zdej pa mi naj nekdo pove a sploh obstaja kako tako civilno strelišče na štajerskem da streljaš v zameno za eur.

Fenix Maribor.
Odgovori
#16
http://www.strelisce-maribor.si
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)