Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
24. srečanje Društva ostrostrelcev v Ljubljani
Spoštovani strelci,

Vabimo vas na 24. tekmovanje Društva ostrostrelcev v Ljubljani, ki bo na domačem strelišču v soboto, 22.12.2018 z začetkom ob 9.00 uri.

Pomerili se bomo v naslednjih disciplinah:

1. VK pištola, 25m, 20 strelov;
2. VK revolver, 25m, 20 strelov;
3. MK pištola/revolver, 25m, 20 strelov;
4. VK puška z optiko, z mize, 100m, 20 strelov, dovoljen sprednji in zadnji naslon;
5. VK puška, odprti merki, z mize, 100m, 20 strelov, dovoljen sprednji in zadnji naslon;
6. MK puška z optiko, z mize, 50m, 20 strelov, dovoljen sprednji in zadnji naslon;
7. MK puška odprti merki, z mize, 50m, 20 strelov, S KOMOLCEV, dovoljena vsa oprema razen naslonov.
8. MK puška diopter, z mize, 50m, 20 strelov, S KOMOLCEV, dovoljena vsa oprema razen naslonov.

Dodatna disciplina: Puška šibrenica, stoje brez naslona, 25m, 10 strelov idealka.

Sponzorji so obljubili tradicionalno hrustljavega, dišečega in v ustih topečega se štirinožca.

Se vidimo v soboto.

Predsednik Društva ostrostrelcev v Ljubljani in vodja tekmovanja

Jurij Cigler-Muc
Trgovina Tarča, Dolenjska cesta 11, 1000 Ljubljana, Tel: 070 806 178
Odgovori
Zanima me koliko kategorij od devet napisanih bo možno ustrelit ?

lp
Tomaž
Lead me, follow me, or get the hell out of my way. -- George S. Patton Jr.
Odgovori
dodatna disciplina idealna za mojo kombinirko :-D ... za VK risana cev, za idealko gladka... edino ne vem če lahko imam za idealko daljnogled gor
Odgovori
Predvidoma bomo streljali 7 serij + dodatna serija za šibrenico. Obstaja pa resna nevarnost, da bodo tisti, ki se bodo prijavili na vseh 8 serij, na koncu pristali med vegetarijanci...

Puška šibrenica pomeni puško šibrenico samo s prednjim merkom. Kombinirka z dodatnimi merki ali še bolje z ožlebljeno cevjo bo seveda dobrodošla, vendar izven konkurece.
Odgovori
Manjka rezultat Režek 50m odprti merki

LP
Lead me, follow me, or get the hell out of my way. -- George S. Patton Jr.
Odgovori
spet ti brez rezultata !
Odgovori
Evo rezultati na tej povezavi: REZULTATI

V priponki pa še PDF.

Tomaž

Priponke
.pdf   Rezultati 24. srecanje Drustva ostrostrelcev v Ljubljani.pdf (Velikost: 78,52 KB / Prenosi: 274)
Odgovori
(22-12-2018, 21:11)tomazc Napisal: Evo rezultati na tej povezavi: REZULTATI

V priponki pa še PDF.

Tomaž

Mojega rezultata ni?
VK odprti merki,streljal v VII seriji,strelsko mesto št 20.

LP srečo sečnik
Odgovori
Se človeku kar milo stori, ko se vidi na spisku VK25 dobesedno na petah elite, komaj eno piko za medaljo... in to z Glockom.
Odgovori
kaj pomeni pri Božiček Marko 100m VK puška optika 0 mušev? jst sem jih pri sebi naštel 8.
Odgovori
(22-12-2018, 22:30)Marks Napisal: kaj pomeni pri Božiček Marko 100m VK puška optika 0 mušev? jst sem jih pri sebi naštel 8.

Če si streljal med prvimi serijami, so bile tarče drugačne (6 ostrostrelskih tarč - 1 poskusna, 5 tarč po 4 strele). V kasnejših serijah so imeli druge tarče (12 tarč - 2 poskusni, 10 tarč po 2 strela).
Tarče niso enake: na tarči 6x je 10-ka samo črna pika, na tarči 12x pa je 10-ka črna pika z belim obročem. Muši v 12x tarči so se šteli, ker so bili zadetki v črno piko znotraj 10-ke, predvidevam, da mušev v 6x tarči ni štel, ker je tam 10-ka samo ena črna pika.

Drugače sem to Jureta opozoril, da ni ravno prav, da so šli sredi tekme zamenjati tarče - niso isti pogoji. Merit nisem šel, ampak ne vem, če ni 10-ka v tarči 12x večja (ker ima okrog črne pike še bel obroč), kot 10-ka v tarči 6x (ki ima samo črno piko).

Se pardoniram... Sem zmeril z mikrometrom... Praktično isti premer je 10-ke na obeh tarčah... In tudi na tarči 6x je znotraj črne pike "muš"
Odgovori
streljal sem v 6 seriji na tarčo '12' z 'muši'.
sj ni panike, ampak če se že delijo mesta glede na muiše potem bi se lahko prešteli na 'obeh' tarčah.
Odgovori
Bor Grošelj Simić je streljal VK pištolo na 7 strelskem mestu v prvi skupini in je zadel 107 krogov, tako da rezultat en krog in zadnje mesto ni pravilno vnešen.

Drugače pa hvala za lepo tekmo.

Lep pozdrav, Marko
Odgovori
Thumbs Up 
super tekma, bogata pogostitev in čestitke zmagovalcem!
se še vidimo!
Clap
Odgovori
Spoštovani strelci,
Najprej zahvala za zaupanje in množično udeležbo na našem predbožičnem tekmovanju. Uspelo nam je izpeljati lepo tekmovanje z največ disciplinami do sedaj, kot tudi tradicionalno pogostitev, za kar se za donacijo posebej zahvaljujemo Goletu iz www.lacajachina.si, kjer znajo pripraviti najboljšega odojka daleč na okoli. 

Kot vidite, nam je tokrat nagajal sistem za spletno objavo rezultatov, za kar se vam opravičujemo. V priponki si zato oglejte "analogno" verzijo uradnih rezultatov. Pri VK puški z optiko je bil rezultat tako tesen, da je o tretjem mestu odločal boljši rezultat zadnje tarče.

Ob tej priložnosti mi dovolite, da vam v imenu Društva ostrostrelcev v Ljubljani in kolektiva Trgovine Tarča zaželim vesel Božič ter srečno in zadetkov polno strelsko leto 2019. 

Hkrati vas vabimo na jubilejno 25. srečanje, ki bo v soboto 19.1.2019, na katerem bomo pripravili nekaj zanimivih podatkov povezanih z dosedanjimi štiriindvajsetimi tekmovanji, s katerimi smo začeli daljnega trinajstega februarja, dvatisočšestnajst.

Še enkrat hvala, ker ste bili z nami vsa ta leta in na svidenje v letu 2019!

Jurij Cigler-Muc
Predsednik

Priponke
.xlsx   24-srečanje DOVL UrRez.xlsx (Velikost: 25,58 KB / Prenosi: 206)
Odgovori
No sistem ni zagodel, samo če se vnaša na dveh koncih, najprej v Excel tabelo, potem pa še v Online varianto, seveda pride do napak.
Ni kriv Dalibor, ki je vnašal, pač pa način dela.

Da potolažim, to je bila zadnja tekma z Online sistem.

Bom vsaj v miru streljal...

Tomaž
Odgovori
Big Grin 
Rofl
Odgovori
Klima med udeleženci je bila na nivoju, kar me zelo veseli.
Odgovori
(24-12-2018, 13:00)Jazzy Napisal:
(23-12-2018, 17:21)TARČA d.o.o. Napisal: Spoštovani strelci,
Najprej zahvala za zaupanje in množično udeležbo na našem predbožičnem tekmovanju. Uspelo nam je izpeljati lepo tekmovanje z največ disciplinami do sedaj, kot tudi tradicionalno pogostitev, za kar se za donacijo posebej zahvaljujemo Goletu iz www.lacajachina.si, kjer znajo pripraviti najboljšega odojka daleč na okoli. 

Kot vidite, nam je tokrat nagajal sistem za spletno objavo rezultatov, za kar se vam opravičujemo. V priponki si zato oglejte "analogno" verzijo uradnih rezultatov. Pri VK puški z optiko je bil rezultat tako tesen, da je o tretjem mestu odločal boljši rezultat zadnje tarče.

Ob tej priložnosti mi dovolite, da vam v imenu Društva ostrostrelcev v Ljubljani in kolektiva Trgovine Tarča zaželim vesel Božič ter srečno in zadetkov polno strelsko leto 2019. 

Hkrati vas vabimo na jubilejno 25. srečanje, ki bo v soboto 19.1.2019, na katerem bomo pripravili nekaj zanimivih podatkov povezanih z dosedanjimi štiriindvajsetimi tekmovanji, s katerimi smo začeli daljnega trinajstega februarja, dvatisočšestnajst.

Še enkrat hvala, ker ste bili z nami vsa ta leta in na svidenje v letu 2019!

Jurij Cigler-Muc
Predsednik

[moderiral admin]

No,mene je tudi opozoril in prav je imel!Me je pa motilo,ker ni opozoril tudi ostalih za isti prekršek.Verjetno jih je poznal in jim je zaupal,samo,tako to ne gre.
Odgovori
[moderiral admin]

Osebno nisem imel s sodniki nobenih težav. Če je težava v tem, da sodnik ni dovolil na strelsko linijo dokler se je menjavalo tarče,
mu dam prav. Pri velikem številu udeležencev, ki jih ne moreš vseh poznati in oceniti njihove varnostne kulture, je to pač nujno. 

Lep pozdrav, Marko
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)