Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V Braziliji bo lahko skoraj vsakdo posedoval orožje
#21
(31-12-2018, 13:21)matjaz43 Napisal: Marks, težko boš koga prepričal, da levi, levičarji furajo nadnacionalne korporacije, nadnacionalni kapitalizem. Težko boš koga prepričal, da so levičarji tisti, ki folk tiščijo v proizvajalna stredstva in potrošnike z namenom kopičenja bogastva elite, ki fura mednarodne korporacije,..... In tudi boš težko koga prepričal, da so levičarji tisti, ki v imenu svetega kapitala še sveteših korporacij, multinacionalk,...želijo zminimalizirat državo, njene regulatorje....

+++

Uff… pa sem mislil, da sem samo jaz čuden in se mi je ob branju zdelo, da je nekdo nekaj na glavo obrnil.
#22
(31-12-2018, 13:42)auditor Napisal:
(31-12-2018, 13:21)matjaz43 Napisal: Marks, težko boš koga prepričal, da levi, levičarji furajo nadnacionalne korporacije, nadnacionalni kapitalizem. Težko boš koga prepričal, da so levičarji tisti, ki folk tiščijo v proizvajalna stredstva in potrošnike z namenom kopičenja bogastva elite, ki fura mednarodne korporacije,..... In tudi boš težko koga prepričal, da so levičarji tisti, ki v imenu svetega kapitala še sveteših korporacij, multinacionalk,...želijo zminimalizirat državo, njene regulatorje....

+++

Uff… pa sem mislil, da sem samo jaz čuden in se mi je ob branju zdelo, da je nekdo nekaj na glavo obrnil.

Imaš prav. Sta vsaj dva taka.
#23
In potem svizec zavije čokoljad Doh
#24
(31-12-2018, 13:21)matjaz43 Napisal: Marks, težko boš koga prepričal, da levi, levičarji furajo nadnacionalne korporacije, nadnacionalni kapitalizem. Težko boš koga prepričal, da so levičarji tisti, ki folk tiščijo v proizvajalna stredstva in potrošnike z namenom kopičenja bogastva elite, ki fura mednarodne korporacije,..... In tudi boš težko koga prepričal, da so levičarji tisti, ki v imenu svetega kapitala še sveteših korporacij, multinacionalk,...želijo zminimalizirat državo, njene regulatorje....
multikulturalizem je prav to.
'levičarji' oz levičarski aktivisti želijo multikulturalno družbo, proste meje, uzakonjeno idiotijo v obliki legebitrstva, levičarji želijo uzakoniti sovražni govor ki bo prešla v cenzuro svobode govora, levičarji želijo nove in nove davke, vedno več nadzora ker je to za naše varstvo...
to je vse na krilih neoliberalizma (ki ni svoboda niti suverenost države) in korporacij, ki vzgaja ljudi v dobre potrošnike s katerimi je lahko manipulirati.

za to se zavzema tako mednarodni kapital kot domače elite, ki želijo vladati, recimo ex komunisti ki še imajo večino vajeti, do klera ki prav tako skrbi za bebaste ovčice.
svoboda ni pa nobenemu domača.

tko na kratko kjer boš lahko prepoznal to o čemer pišem. Če bi se šlo za minimiranje države bi bilo super, ker to pomeni svobodo. Vse pa gre v smer več države in manj ljudi. Tudi strelski zakon.
#25
O madona, kam smo spet zašli... :/
Težko se je pogovarjati z ljudmi ki so sveto prepričani o nezmotljivosti "svojih" in krivdo za vse nesreče na tem svetu pripisujejo "onim drugim".
Kakorkoli, tole pelje nikamor, sploh pa ne paše sem, tako da temo zaklepam.
Srečno in uspešno novo leto želim vsem. :)
administrator / Strelec.si




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)