Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Začetni tečaj za polnenje streliva
#21
CZthumbhole Napisal:Pod prvo vprašanje;zakonska podlaga za ponovno polnjene je potem ZEPI zakon o eksplozivih in pirotehničnih izdelkih ter seveda Zoro in ne več ZE in ZE-A če prav razumem?
Zakonska podlaga za polnjenje streliva za lastne potrebe? Predpisi, ki urejajo polnjenje streliva za lastne potrebe sta Zakon o orožju (Zoro) in Zakon o eksplozivih in pirotehničnih izdelkih (ZEPI) ter pravilnik o strokovni usposobljenosti za delo z eksplozivi in pirotehničnimi izdelki.
Odgovori
#22
Se že kaj ve kdaj približno naj bi bil tečaj v naslednjem letu ?

Hvala
Odgovori
#23
(19-11-2019, 08:16)SU84 Napisal: Se že kaj ve kdaj približno naj bi bil tečaj v naslednjem letu ?

Hvala
Za tečaj ti bo kdo druga napisal a dvomim da ga rabiš.
Za preverjanje pa se kar prijavi in te obvestijo ko bo znan datum. Niso pa znani vnaprej
Odgovori
#24
(19-11-2019, 13:28)CargoX.io Napisal:
(19-11-2019, 08:16)SU84 Napisal: Se že kaj ve kdaj približno naj bi bil tečaj v naslednjem letu ?

Hvala
Za tečaj ti bo kdo druga napisal a dvomim da ga rabiš.
Za preverjanje pa se kar prijavi in te obvestijo ko bo znan datum. Niso pa znani vnaprej
Datum baje določijo ko zberejo zadostno število priijav.
Vem, da pišem neumnosti, ampak grebem se za čin polkovnika  Angel
Odgovori
#25
Pozdravljeni, evo danes opravil izpit in pridobil certifikat. Je res bilo zadosti se naučiti to kar je objavljeno na forumu, edino me je presenetilo to ko so me vprašali za lastnosti črnega smodnika pa sem naštel vse napisano, da je v bistvu glavna lastnost da hitro veže vlago nase.
Odgovori
#26
(29-11-2019, 20:24)CZthumbhole Napisal: Pozdravljeni, evo danes opravil izpit in pridobil certifikat. Je res bilo zadosti se naučiti to kar je objavljeno na forumu, edino me je presenetilo to ko so me vprašali za lastnosti črnega smodnika pa sem naštel vse napisano, da je v bistvu  glavna lastnost da hitro veže vlago nase.
Sevda je pomenbno saj vlažen smodnik ne deuje kot je potrebno.
Odgovori
#27
(29-11-2019, 20:24)CZthumbhole Napisal: Pozdravljeni, evo danes opravil izpit in pridobil certifikat. Je res bilo zadosti se naučiti to kar je objavljeno na forumu, edino me je presenetilo to ko so me vprašali za lastnosti črnega smodnika pa sem naštel vse napisano, da je v bistvu  glavna lastnost da hitro veže vlago nase.
čestitam :)
Odgovori
#28
Čestitke.

Bi pa še enkrat apeliral na admine o možnostih prestavitev tem o izpitih v en oddelek, da bo bolj pregledno
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)