Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[split] K: Brno2 - pogoji nakupa
#61
(16-02-2019, 19:38)Barbapapa Napisal: ... Skratka - cela debata okoli tega je mlatenje prazne slame.

Imaš višek slame?..
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#62
Kako pa je z natančnostjo novih CZ, kot so ultra match ali jaguar?
Odgovori
#63
Po moje je pri preizkus nepotreben. V SD smo imeli večinoma Brno2 in z strelivom Goražde (drugo je bilo predrago Eley pa v serijskih puškah prepovedano) je dober strelec z vsako dosegel 90 z jermenom seveda. Sam sem z staro enostrelsko madžarsko puško na 100m dosegel 99 (seveda tudi tarča za 100m, tekma je bila pa bolj sindikalna - nestandardna razdalja za MK).
Odgovori
#64
a zdaj je že preiskus orožja pred nakupom nepotreben?

zakaj pa je bil eley prepovedan, alojz? kapitalistički vanjski neprijatelj?
Odgovori
#65
Za "prepovedan" eley lahko odgovorim tudi jaz. Serijsko orožje, strelivo Yu proizvodnje. Pika! Za vse enako!!
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#66
Eley se je streljal samo v standard. V serijski ne.
Odgovori
#67
Zlata puščica, kot jo je omenil "alojz1"  in mi pomagal "rešiti" brno2, tudi ni potekala po njegovih informacijah - 100% !!
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#68
(16-02-2019, 22:27)357 Napisal: Zlata puščica, kot jo je omenil "alojz1"  in mi pomagal "rešiti" brno2,  tudi ni potekala po njegovih informacijah - 100% !!

????
Odgovori
#69
Kaj pa,če je nekdo kupil odlično Brno2,pa je spoznal,da mu streljanje ne gre?Kupec bo ostal brez odličnega rekvizita,prodajalcu pa se bo prah nabiral.
Odgovori
#70
Za avtorja- a grem lahko zraven, ko boste kupovali nevesto? Me zanima kakšne pogoje boste takrat postavljali.
Sicer pa prodajam suhla 150 ampak le takemu, ki bo naredil vsaj 100 krogov. Lahko tudi z naslonom. Ker hočem da gre puška v roke takemu, ki je je vreden.
Odgovori
#71
(16-02-2019, 23:44)alojz1 Napisal:
(16-02-2019, 22:27)357 Napisal: Zlata puščica, kot jo je omenil "alojz1"  in mi pomagal "rešiti" brno2,  tudi ni potekala po njegovih informacijah - 100% !!

????

Zlata puščica - finale in vsa predtekmovanja so se v "tvojih" letih izvajala s serijsko zračno puško!!
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#72
Le koliko glavobola lahko povzroči en oglas. :-D
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#73
Glava lahko boli samo kupca, vsem nam ostalim je samo velika zabava...
Odgovori
#74
Pomoje, da gre za družbeni experiment podjebavanja... Takile bojo sam na roke strelal u prazno...
Lead me, follow me, or get the hell out of my way. -- George S. Patton Jr.
Odgovori
#75
(17-02-2019, 08:57)dani_79 Napisal: .... vsem nam ostalim je samo velika zabava...
Ves čas sem imel občutek, da ti in še nekateri pišete doktorsko dizertacijo na to temo .. :-D ;)
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#76
ne si laskat
Odgovori
#77
   
Alojz 1 - Moje "trofeje" zlate puščice ( jih je več, a sem dodal le po eno):
Družinska, občinska, regijska in prehodna občinska, ki je po večkratnem zaporednem osvajanju ( mislim, da 5x ) prešla v trajno  last.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#78
(17-02-2019, 10:49)357 Napisal: Alojz 1 - Moje "trofeje" zlate puščice ( jih je več, a sem dodal le po eno):
Družinska, občinska, regijska in prehodna občinska, ki je po večkratnem zaporednem osvajanju ( mislim, da 5x ) prešla v trajno  last.

Đžaič!
Odgovori
#79
(17-02-2019, 10:49)357 Napisal: Alojz 1 - Moje "trofeje" zlate puščice ( jih je več, a sem dodal le po eno):
Družinska, občinska, regijska in prehodna občinska, ki je po večkratnem zaporednem osvajanju ( mislim, da 5x ) prešla v trajno  last.

Doh

... kaj si ti en velik frajer ...

... ampak vsaka čast: imaš vsaj nekaj (čeprav je vrednost vprašljiva) za utrditev samopodobe ...  Clap

lp upor500
Odgovori
#80
(17-02-2019, 10:49)357 Napisal: Alojz 1 - Moje "trofeje" zlate puščice ( jih je več, a sem dodal le po eno):
Družinska, občinska, regijska in prehodna občinska, ki je po večkratnem zaporednem osvajanju ( mislim, da 5x ) prešla v trajno  last.

A si ti tudi poturil že odstreljeno tarčo sodniku?
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)