Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MantisX
Uporablja kdo MantisX?
https://mantisx.com/products/mantisx

Zanima me kako je zadovoljen itd.
Odgovori
Do danes vse stranke, ki so ga kupile so bile zelo zadovoljne. Jaz osebno ga uporabljam npr in sem letos poleti prišel na tekmo AISK ter odnesel zlato medaljo :) Seveda pa lahko prideš do nas kje imamo DEMO enoto in jo probaš in ti dejansko razložimo v čem je razlika pri uporabi Mantisa ali pa kakšnega podobnega sistema. Mantis je edini sistem, ki uporablja Gryo senzor in na način katerega uproablja.

Lp G
365+

Mobile: +386 51 327 248
Email – info@365-plus.com
Web – www.365-plus.com
365 Plus d.o.o. 
Odgovori
Pozdravljen,
MantisX uporabljam na Shadow2 cca. 2 leti. Imel sem probleme (kot vsak začetnik) s proženjem. Proženje sem občutno izboljšal, nisem pa še ekspert. Dovolj je bilo, da sem doma treniral proženje na suho. Sem pa to prvo leto delal vsak dan po par minut (30-40 proženj). Moram priznati, da mi je glede tega zelo pomagal. Če hodiš streljati na Rudnik ti ga lahko posodim za en krog.
Lp, Roman
Odgovori
Hvala obema za odgovor.
Bom zgleda kar nabavil, skodit ne more. 
Samo da se 365 uredi kaksno akcijsko ceno ;)
Odgovori
(26-02-2019, 19:22)romank Napisal: Dovolj je bilo, da sem doma treniral proženje na suho. Sem pa to prvo leto delal vsak dan po par minut (30-40 proženj). Moram priznati, da mi je glede tega zelo pomagal. Če hodiš streljati na Rudnik ti ga lahko posodim za en krog.
Lp, Roman

Če prav razumem, si doma na "prazno" treniral ? 
To bi tudi mene zanimalo..
Odgovori
(27-02-2019, 11:38)maus Napisal:
(26-02-2019, 19:22)romank Napisal: Dovolj je bilo, da sem doma treniral proženje na suho. Sem pa to prvo leto delal vsak dan po par minut (30-40 proženj). Moram priznati, da mi je glede tega zelo pomagal. Če hodiš streljati na Rudnik ti ga lahko posodim za en krog.
Lp, Roman

Če prav razumem, si doma na "prazno" treniral ? 
To bi tudi mene zanimalo..

To lahko brez 'nastavka' tudi. Edino neke povratne informacije nimas.
Pomaga pa, suhi trening, namrec.
Odgovori
Osebno se mi zdi MantisX zanimiv sistem tudi pri treningu s pravim strelivom.
Vcasih si 100 % da bo zadetek tam kjer bi naj bil... 3x zaporedoma muš... četrtič 8... delaš pa vse isto... seveda sledi WTF moment po pogledu skozi spektiv. Razlogov je mali milijon zakaj ga ni tam kjer bi naj bil.
MantisX bi naj dal neko analizo kar se tega tice. Se mi zdi kar zanimivo. Glede na tezo, 28 g naj tudi ne bi prevec vplival na samo rokovanje orozja.
Odgovori
MantisX je odličen za suhi trening saj ti pomaga, da se navadiš kako se pravilno proži. Uporabljam ga tudi pri pravem streljanju, ga imam stalno nameščenega na pištoli.
Sicer ti prikaže tudi kam bi/je krogla letela samo v praksi se to dvoje ne sklada vedno. Bolj je uporaben kot feedback pri proženju v živo ali na suho.
Odgovori
Tudi sam ga občasno uporabljam in se mi zdi zelo koristen.
Predviden zadetek pokaže glede na to, koliko in v katero smer se je pištola premaknila med sproženjem, saj ne ve, kje je tarča. Lahko seveda prožiš tudi brez tarče, pa bo vseeno ocenil, kam bi zadel.
Glavna korist je, da tudi grafično prikaže spreminjanje smeri pištole tik pred sproženjem in malo po njem. Iz tega lahko vidiš, kako stabilno držiš pištolo med merjenjem (samo v zadnjem delu pred strelom) ter kako močno in v katero smer cukneš pištolo pri proženju.
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)