Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pištola TARA TM-9 9x19mm nova za 345 Euro!
#1
Photo 
Proizvajalec: TARA, Črna Gora
Model: TM-9
Kaliber: 9x19mm
Kategorija: B1
Cev: 110mm
Sprožilec: Striker type - DAO
Okvir: 17-strelni
Merki: snemljivi, Dot
V kompletu: rezervni okvir, torbica iz cordure 

Cena: 345,00 EURO z DDV

REBEC d.o.o.
shop@rebec.si
www.rebec.si
[Image: taratm-9.jpg]
Odgovori
#2
So kakšne izkušnje glede te pištole? 
Je možna dobava v drugih barvah (npr. FDE)?
Odgovori
#3
Trenutno je to naša ponudba.
Odgovori
#4
Tudi jaz si ogledujem to pištolo,pa.....res ni nikogar tu,ki je to zadevo že preizkusil?
Odgovori
#5
(03-05-2019, 14:12)Stari vodnik 1.klase Napisal: Tudi jaz si ogledujem to pištolo,pa.....res ni nikogar tu,ki je to zadevo že preizkusil?

Pa bodi ti prvi in nam podaj pol informacije :)) Hand
Odgovori
#6
Mogoč kaj pomaga :


https://homedefensejournal.com/2013/11/1...ontenegro/
Odgovori
#7
Največ informacij o predmetu prodajenaj bi podal prodajalec. Mar ni ti logično?
Odgovori
#8
Ja..naj bi ..vendar trgovec je trgovec.Zanimalo bi me mnenje nekoga,ki to že ima in uporablja na strelišču.
Odgovori
#9
Res ne vem kakšne podatke želita od pištole za tristo eur.
In kaj bi na strelišču počel z plastiko, ki ima slabše merke od strašilke. Mogoče na pet metrov za kante streljat za hišo. Pa brez zamere. Lp
Odgovori
#10
(05-05-2019, 09:50)maxi Napisal: Res ne vem kakšne podatke želita od pištole za tristo eur.
In kaj bi na strelišču počel z plastiko, ki ima slabše merke od strašilke. Mogoče na pet metrov za kante streljat za hišo. Pa brez zamere. Lp

Ok..hvala.Tudi iz tega odgovora se da razbrati bistvo te pištole.Vsi nadaljnji komentarji niso potrebni.
Odgovori
#11
Iz tega odgovora se ne da razbrati nič...meni muha merek izgleda normalen tudi ugrajen je klasično.
Rebec je podatke pištole lepo predstavu za kaj več se zapelite do njega in zadevo pogledat. Hand
Odgovori
#12
Torej...počakamo,da se oglasi nekdo,ki z njo že strelja .
Odgovori
#13
Pogledati ali probati je bistvena razlika.
Odgovori
#14
Pištolo tara sem kupil pred tremi tedni. Ima plastično ogrodje z jeklenim vložkom (kot večina novih službenih pištol), zaklep, okvir in mali deli so seveda jekleni. Jekleni so tudi merki, ki so po obliki in dimenzijah praktično enaki kot pri drugih sodobnih pištolah. Pištola odlično leži v roki, kar ni samo moje mnenje, pač pa tudi od kolegov, ki so jo prijeli. Prvi poteg sprožilca je vsakič daljši, za naslednje strele pa krajši- z resetom  kot pri glocku in podobnih pištolah. V nasprotju z omenjeno družino pištol pa sprožilec tare omogoča takojšnjo ponovitev udarca igle brez premika zaklepa. DA funkcija se mi zdi za službeno orožje zelo pomembna.    
Do sedaj sem postrelil 70 nabojev, z glavnim ciljem ugotoviti zanesljivost delovanja z različnimi vrstami streliva. Z naboji S&B in federal FMJ 8 g, maxxtech in barnaul FMJ z jeklenim tulcem 7,5 g, winchester target FMJ 7,5 g in PPU JHP 7,5 g pištola ni imela nobenega zastoja.
Drugi preizkusi sledijo.
Odgovori
#15
(07-06-2019, 22:57)mgv Napisal: Pištolo tara sem kupil pred tremi tedni. Ima plastično ogrodje z jeklenim vložkom (kot večina novih službenih pištol), zaklep, okvir in mali deli so seveda jekleni. Jekleni so tudi merki, ki so po obliki in dimenzijah praktično enaki kot pri drugih sodobnih pištolah. Pištola odlično leži v roki, kar ni samo moje mnenje, pač pa tudi od kolegov, ki so jo prijeli. Prvi poteg sprožilca je vsakič daljši, za naslednje strele pa krajši- z resetom  kot pri glocku in podobnih pištolah. V nasprotju z omenjeno družino pištol pa sprožilec tare omogoča takojšnjo ponovitev udarca igle brez premika zaklepa. DA funkcija se mi zdi za službeno orožje zelo pomembna.    
Do sedaj sem postrelil 70 nabojev, z glavnim ciljem ugotoviti zanesljivost delovanja z različnimi vrstami streliva. Z naboji S&B in federal FMJ 8 g, maxxtech in barnaul FMJ z jeklenim tulcem 7,5 g, winchester target FMJ 7,5 g in PPU JHP 7,5 g pištola ni imela nobenega zastoja.
Drugi preizkusi sledijo.

Se pravi ustrelu si 6 različnih znamk nabojev po 11 nabojev nekako z ciljem ugotoviti zanesljivost delovanja... Clap
Nadalnega komentarja se bom uzdržal...le napiši še kaj Hand
Odgovori
#16
(07-06-2019, 23:48)jabolko Napisal:
(07-06-2019, 22:57)mgv Napisal: Pištolo tara sem kupil pred tremi tedni. Ima plastično ogrodje z jeklenim vložkom (kot večina novih službenih pištol), zaklep, okvir in mali deli so seveda jekleni. Jekleni so tudi merki, ki so po obliki in dimenzijah praktično enaki kot pri drugih sodobnih pištolah. Pištola odlično leži v roki, kar ni samo moje mnenje, pač pa tudi od kolegov, ki so jo prijeli. Prvi poteg sprožilca je vsakič daljši, za naslednje strele pa krajši- z resetom  kot pri glocku in podobnih pištolah. V nasprotju z omenjeno družino pištol pa sprožilec tare omogoča takojšnjo ponovitev udarca igle brez premika zaklepa. DA funkcija se mi zdi za službeno orožje zelo pomembna.    
Do sedaj sem postrelil 70 nabojev, z glavnim ciljem ugotoviti zanesljivost delovanja z različnimi vrstami streliva. Z naboji S&B in federal FMJ 8 g, maxxtech in barnaul FMJ z jeklenim tulcem 7,5 g, winchester target FMJ 7,5 g in PPU JHP 7,5 g pištola ni imela nobenega zastoja.
Drugi preizkusi sledijo.

Se pravi ustrelu si 6 različnih znamk nabojev po 11 nabojev nekako z ciljem ugotoviti zanesljivost delovanja... Clap
Nadalnega komentarja se bom uzdržal...le napiši še kaj Hand

Mislim, da je kakršno koli mnenje samo dobrodošlo, glede na to da ne vemo takorekoč nič o omenjenih pištolah.
Odgovori
#17
Vi samo kupite. Boste že potem povedal ali je o.k. ali je maček v žaklju ;)- Saj košta samo par stotakov ?.
Odgovori
#18
(12-06-2019, 14:26)Gaius Napisal:
(07-06-2019, 23:48)jabolko Napisal:
(07-06-2019, 22:57)mgv Napisal: Pištolo tara sem kupil pred tremi tedni. Ima plastično ogrodje z jeklenim vložkom (kot večina novih službenih pištol), zaklep, okvir in mali deli so seveda jekleni. Jekleni so tudi merki, ki so po obliki in dimenzijah praktično enaki kot pri drugih sodobnih pištolah. Pištola odlično leži v roki, kar ni samo moje mnenje, pač pa tudi od kolegov, ki so jo prijeli. Prvi poteg sprožilca je vsakič daljši, za naslednje strele pa krajši- z resetom  kot pri glocku in podobnih pištolah. V nasprotju z omenjeno družino pištol pa sprožilec tare omogoča takojšnjo ponovitev udarca igle brez premika zaklepa. DA funkcija se mi zdi za službeno orožje zelo pomembna.    
Do sedaj sem postrelil 70 nabojev, z glavnim ciljem ugotoviti zanesljivost delovanja z različnimi vrstami streliva. Z naboji S&B in federal FMJ 8 g, maxxtech in barnaul FMJ z jeklenim tulcem 7,5 g, winchester target FMJ 7,5 g in PPU JHP 7,5 g pištola ni imela nobenega zastoja.
Drugi preizkusi sledijo.

Se pravi ustrelu si 6 različnih znamk nabojev po 11 nabojev nekako z ciljem ugotoviti zanesljivost delovanja... Clap
Nadalnega komentarja se bom uzdržal...le napiši še kaj Hand

Mislim, da je kakršno koli mnenje samo dobrodošlo, glede na to da ne vemo takorekoč nič o omenjenih pištolah.
Ali se da kaj več izvedeti o delovanju,preciznosti ali morebitnih slabosti te pištole(predvidevam,da ste jo od nakupa do danes,že preizkusili)
Odgovori
#19
(06-07-2019, 11:53)Stari vodnik 1.klase Napisal:
(12-06-2019, 14:26)Gaius Napisal:
(07-06-2019, 23:48)jabolko Napisal:
(07-06-2019, 22:57)mgv Napisal: Pištolo tara sem kupil pred tremi tedni. Ima plastično ogrodje z jeklenim vložkom (kot večina novih službenih pištol), zaklep, okvir in mali deli so seveda jekleni. Jekleni so tudi merki, ki so po obliki in dimenzijah praktično enaki kot pri drugih sodobnih pištolah. Pištola odlično leži v roki, kar ni samo moje mnenje, pač pa tudi od kolegov, ki so jo prijeli. Prvi poteg sprožilca je vsakič daljši, za naslednje strele pa krajši- z resetom  kot pri glocku in podobnih pištolah. V nasprotju z omenjeno družino pištol pa sprožilec tare omogoča takojšnjo ponovitev udarca igle brez premika zaklepa. DA funkcija se mi zdi za službeno orožje zelo pomembna.    
Do sedaj sem postrelil 70 nabojev, z glavnim ciljem ugotoviti zanesljivost delovanja z različnimi vrstami streliva. Z naboji S&B in federal FMJ 8 g, maxxtech in barnaul FMJ z jeklenim tulcem 7,5 g, winchester target FMJ 7,5 g in PPU JHP 7,5 g pištola ni imela nobenega zastoja.
Drugi preizkusi sledijo.

Se pravi ustrelu si 6 različnih znamk nabojev po 11 nabojev nekako z ciljem ugotoviti zanesljivost delovanja... Clap
Nadalnega komentarja se bom uzdržal...le napiši še kaj Hand

Mislim, da je kakršno koli mnenje samo dobrodošlo, glede na to da ne vemo takorekoč nič o omenjenih pištolah.
Ali se da kaj več izvedeti o delovanju,preciznosti ali morebitnih slabosti te pištole(predvidevam,da ste jo od nakupa do danes,že preizkusili)

https://www.youtube.com/watch?v=TPTfPsd9irs&t=32s

Zanimivo, četrtavtomatik.
Black rifles matter..
Odgovori
#20
Moj kolega jo ima že nekaj let. Lani sem streljal z njo. Ni neke poezije. Dumb  Ker je double action sistem, je proženje res trdo in predvsem dolgo, težko je biti natančen ali pa hiter z njo......parkrat se mi je zgodilo, da pri dvojnih strelih nisem dovolj sprostil prsta, da bi v drugo prišel do reseta. Drugih problemov ni bilo. Bi jo imel? Not. Tudi, če bi bila zastonj, bi mi visela v omari, ker streljanje z njo ni noben užitek. Pištola strelja, to je pa tudi vse. Ni užitka, ni rezervnih delov, ni holstrov, ni boljših triggerjev......

Je že bolje dodati 200€, pa v isti trgovini kupiti katerega od Canikov. Ker tisti, ki bo rekel, da je s Taro zadovoljen, bo verjetno tudi rekel, da se je v 101-ki odlično vozil. Dumb
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)