Ocena teme:
  • 1 Glas(ov) - 5 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2. IASC Tekma 2019
#1
[b]AMATERSKA STRELSKA ZVEZA SLOVENIJE,[/b]
In                                                                                                                                                                          
Strelsko Društvo Tržič

Uradno obvešča vse svoje člane, da bo


2. IASC tekma PIŠTOLA / REVOLVER - 2019

V Soboto 13.04.2019 na društvenem strelišču v Tržiču.

Koordinate: 46.360767°S –  14.303003°V / Naslov: Predilniška 15, Tržič
Organizator Strelsko Društvo Tržič obveščata vse tekmovalce, da smo pričeli zbirati elektronske prijave za udeležbo na tekmi preko spletnega obrazca na spodnji povezavi. Strelci si lahko izberejo tudi skupino / Squad. Prijave so omejene na 72 strelcev. ŠTARTNINA 30,00€. Štartnina se plača na dan tekmovanja!

PRIJAVNI OBRAZEC!  -   SKUPINE / SQUADPRIJAVA V SKUPINO


Začetek ob 10.00 uri (prijavljeni strelci naj se zglasijo med 9:15 in 9:30 zaradi vpisa)
6. strelskih prog, cca 120 kos streliva. (pištola/revolver/SARPC)

Vabilo je v priponki.
Odgovori
#2
Pomembno obvestilo!
Na notranjem strelišču so dovoljene samo oplaščene in polno pobarvane krogle. Svinčenke so prepovedane!
Odgovori
#3
Uradni rezultati današnje tekme so v priponki.

Dopolnjeni rezultati!
Odgovori
#4
Kolega mi je rekel, da med strelci s pištolami tekmujejo tudi strelci s polavtomatskimi puškami. Med tem, ko ostali lepijo, pa se sodnik pogovarja s strelcem , ki ima orožje usmerjeno iz varne smeri. Upam, da to ni res, ker potem ne bi bila samo dva DQ na celi tekmi. Vsaj tako piše v rezultatih.
Odgovori
#5
(07-04-2019, 12:41)kanela Napisal: Pomembno obvestilo!
Na notranjem strelišču so dovoljene samo oplaščene in polno pobarvane krogle. Svinčenke so prepovedane!

ZAČASNI REZULTATI

 Ma Nevijo ne pobarvane to je najhuje strupeno od vsega...POBAKRENE Hand
Odgovori
#6
@Tadej007  
Če je kolega videl nepravilnost, bi moral na to takoj sam opozoriti tistega strelca in sodnika.  Pa tudi prav bi bilo, da ta kolega potem sam napiše na forumu, kaj je videl, iz prve roke.   
Ne trdim, da ni res, kar si napisal, ampak takemu načinu podajanja informacij se reče "širjenje govoric" ali "rekla - kazala".
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
#7
Pohvala organizatorjem! Fajn proge, zanimiva lokacija, gladek potek. Talno gretje je malo zajebavalo... ampak super tekma.

@Tadej007: "Kolega mi je rekel..."
Oprosti Tadej, ampak tole je baba čula, baba rekla. Kolega bi lahko (vljudno) opozoril sodnika/strelca, ne pa da je očitno tebe prosil, da to objaviš na forumu. Kaj je namen oziroma "hasek" tega dejanja?
Odgovori
#8
Sicer sem bil prvič na tekmi, ampak pohvala tudi z moje strani. Zelo lepo izpeljana tekma in zanimive proge.
Odgovori
#9
Pohvale organizatorju tekme  Clap
Odgovori
#10
Super tekma. zanimive proge, samo par tarč je bilo preveč skritih...... Vse kul samo golaž je bil bolj gorenjski. No ja tudi to je treba preživet :=)
Odgovori
#11
(13-04-2019, 17:22)Tadej007 Napisal: Kolega mi je rekel, da med strelci s pištolami tekmujejo tudi strelci s polavtomatskimi puškami. Med tem, ko ostali lepijo, pa se sodnik pogovarja s strelcem , ki ima orožje usmerjeno iz varne smeri. Upam, da to ni res, ker potem ne bi bila samo dva DQ na celi tekmi. Vsaj tako piše v rezultatih.

Človek se registrira danes napiše svojo prvo objavo z očitnim namenom diskreditirati IASC tekmovanja, zvezo vse tam sodelujoče, ki se trudimo 
da to organiziramo in realiziramo smo pač entuziasti to počnemo z veseljem delimo z drugimi navsezadnje vsak, ki ima orožje naj bi ga znal uporabljat in bil VAREN strelec. Ljudje ki se teh tekmovanj udeležijo se tega zavedajo in ni jih malo... IASC zveza, [pa tudi druge čeprav je tu napadena slednja] organizatorji tekem, sodniška organizacija vsi se trudimo z vami strelci, da vse poteka tekoče zlasti varno to počnemo v naše skupno zadovoljstvo, preprosto nam je orožje, strelstvo všeč... bomo še nič bat, le da nas oblast z svojimi nerazumljivimi omejitvami pusti pri miru v kar pa dvomim saj oni živijo v svojem svetu, pošten državljan ki spoštuje zakone ter legalno poseduje orožje in ga tudi obvlada pa jim ni ravno pri srcu.

In pol se najde tu neka budala, ki ne ve kaj bi rad in sestavi neko skropucalo od posta.
Očitno uporablja pripomoček [slika] za gledanje v eno smer. :))


Priponke Male slike
   
Odgovori
#12
Bravo Tine  Clap
Odgovori
#13
(13-04-2019, 17:22)Tadej007 Napisal: Kolega mi je rekel, da med strelci s pištolami tekmujejo tudi strelci s polavtomatskimi puškami. Med tem, ko ostali lepijo, pa se sodnik pogovarja s strelcem , ki ima orožje usmerjeno iz varne smeri. Upam, da to ni res, ker potem ne bi bila samo dva DQ na celi tekmi. Vsaj tako piše v rezultatih.

Tadej, to so hude obtožbe...Ali jih lahko utemeljiš? Če sta s kolegom prepričana, da je bilo res tako, objavi vajini polni imeni, pa boste razčistili kdo je kaj videl in kaj je bilo res.
Odgovori
#14
(13-04-2019, 17:22)Tadej007 Napisal: Kolega mi je rekel, da med strelci s pištolami tekmujejo tudi strelci s polavtomatskimi puškami. Med tem, ko ostali lepijo, pa se sodnik pogovarja s strelcem , ki ima orožje usmerjeno iz varne smeri. Upam, da to ni res, ker potem ne bi bila samo dva DQ na celi tekmi. Vsaj tako piše v rezultatih.

Grozno, nezaslišano in strašno, človek je na strelski tekmi tekmoval z orožjem!
V čem je tu dejanski "problem"? Je imel nekdo dolgega, namišljeni kolega pa kratkega, pa so na dan udarili kompleksi???

Na kratko povedano: Tadej007, tvoja objava je navadno sviranje ku*cu Whistle , je pa Jabolko Clap to napisal na malo daljši in bolj diplomatski način.
Odgovori
#15
Slike dogodka
Odgovori
#16
Bi rekel takole  - tekma vrhunska, proge odlične - organizacija tudi.

Zakazovala je le haizunga, skoraj kot moja municija. Golaž je bil pa regiji primeren Whistle .

Skratka pohvale vsem sodelujočim Clap  .

Kar se pa tiče zapisa glede varnosti, mi pa malo diši po užaljenem prejemniku DQ-ja - morda se pa motim :/  . DQ se je zgodil najbrž že vsem, pa še kdaj se najbrž bo - part of the game.
Odgovori
#17
(15-04-2019, 05:02)kanela Napisal: Slike dogodka

glavni sponzor ni več kakšno orožarsko podjetje ampak proteini?
Odgovori
#18
(15-04-2019, 12:25)Marks Napisal: glavni sponzor ni več kakšno orožarsko podjetje ampak proteini?

Podjetje Proteini ima v ponudbi prehrano za športnike. Konec koncev smo športni strelci kajne?  Mrgreen
Odgovori
#19
vsekakor!
edino upam da se ne bodo začeli prehitro pojavljati sponzorji za zdravljenje prostate, demence, alheimerja... :))
Odgovori
#20
Opravičujem se vsem tistim, kateri so pri meni dobili DQ, sem pač NOVINEC med sodniki, mogoče nimam izkušnje pri tem, kar sem dosodil, sem pa prekleto dobo asimiliral vsako besedo "Banane" na tečaju za IASC sodnike in stojim za tem kar sem storil, vsakemu sem povedal da bo temelj zadnje odločitve na "morebitne" pritožbe podal šef tekme...….. oprostite, ni nihče od vodilnih pa niti moj mentor, prišel do mene da razveljavim svojo odločitev in v naprej, če bodo vodilni IACS-a želeli da pri njih delim pravico na progah bom sledil po navodilih, zelo strogo in pravično..... pač tak sem, gre se mi na prvem mestu za varnost in šele potem za zabavo - (da ne bom prestrog do sebe, vsak človek dela napake, tisti dan jih nisem)

    Dominik Maljković
novopečeni IASC sodnik

Vseeno moram pohvaliti organizacijo tekme, nekateri se ne zavedate, kako energijo izgubi človek za organizacijo take tekme.  Bravo Rajko in bravo Tržič
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 2 Gost(ov)