Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tekma 50m MK optika za orožni list
#1
Pozdravljeni
Zanima me kake tekme se moram udeležiti z puško MK z optiko 50m, da dobim potrdilo zveze za udeleževanje tekmovanj za orožni list. Teh tekm je kar nekaj sam očitno mora biti v okviru večjih strelskihzvez.
Imel sem potrdilo iz ene druge tekme, ki jo organizira en strelski klub in ni dobro, treba od zveze.
hvala
Odgovori
#2
Upravne enote si malo po svoje razlagajo, katere strelske zveze so veljavne ali ne.  Mogoče bi bilo najbolj ziher, če ti na tvoji UE dajo spisek strelskih zvez, katere priznavajo.  Če boš prišel do takega spiska, ga še tukaj objavi.  
Skoraj zagotovo pa priznavajo tudi na tvoji  UE te zveze: ASZS (Amaterska strelska zveza Slovenije), SZPS (Slovenska zveza za praktično streljanje) - ti dve si upam tukaj napisat zato, ker potrdila od teh dveh zvez upoštevajo tudi na moji  UE.    
Za ostale zveze naj pa še kdo drug napiše, seveda le na podlagi lastnih izkušenj z UE, ne na podlagi tega, kar je nekje od nekoga slišal.
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
#3
To je bedarija. Upravna enota MORA priznati potrdila vseh registriranih panoznih zvez. V nasprotnem primeru krsi zakon.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Odgovori
#4
Če potrdilo izda zveza (in ne klub), ga morajo upoštevati.
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)