Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BR50 kopito
#1
Mr.T je toliko časa najedal, da sem probal porezkat model kopita. Par stvari se je treba naslednjič malo drugače lotiti, ampak za prvič je čisto OK.


Priponke Male slike
                   
Odgovori
#2
Lepo si ga naredu. Bravo
Odgovori
#3
Zelo lepo!

Poslano z mojega BLA-L29 z uporabo Tapatalk
Odgovori
#4
Rofl  Mr.T je toliko časa najedal  Rofl ,  kjer je volja tam je pot  Mrgreen

Dobro narejeno  Thumbup  samo še utor za cev ,zaklepišče in proženje pa bo kot mora bit. Thumbup

LpT
Odgovori
#5
Zahvaljujoč kolegu Speedyu imamo CAD file inletov za kar širok nabor sistemov
Odgovori
#6
Thumbs Up 
To je napredek! Od onega štafla na MK do BR kopita!
Odgovori
#7
(21-05-2019, 08:49)Veliki Blek Napisal: To je napredek! Od onega štafla na MK do BR kopita!

ne tako grdo govorit o kvalitetnem Woodpull ™ kopitu :)
Odgovori
#8
(21-05-2019, 14:08)Kristian Napisal:
(21-05-2019, 08:49)Veliki Blek Napisal: To je napredek! Od onega štafla na MK do BR kopita!

ne tako grdo govorit o kvalitetnem Woodpull ™ kopitu :)

Sej ne! Meni se zdi jeba priti z štaflom na puški in zmagat,
Odgovori
#9
(21-05-2019, 22:24)Veliki Blek Napisal: Sej ne! Meni se zdi jeba priti z štaflom na puški in zmagat,

To ni jeba, to je dokaz da se tud z zlatim kopitom ne da zmagat če niso ostale komponente dobre. Za dober  rezultat v strelstvu je poleg puške pomemba tudi optika, rest, strelivo in malo še tisti za kopitom z dosti vaje.
Odgovori
#10
(22-05-2019, 06:56)ldamjan Napisal:
(21-05-2019, 22:24)Veliki Blek Napisal: Sej ne! Meni se zdi jeba priti z štaflom na puški in zmagat,

To ni jeba, to je dokaz da se tud z zlatim kopitom ne da zmagat če niso ostale komponente dobre. Za dober  rezultat v strelstvu je poleg puške pomemba tudi optika, rest,  strelivo in malo še tisti za kopitom z dosti vaje.

MA NE??? Rolleyes Rolleyes
Odgovori
#11
Še testni rez sekcije okoli inleta sistema na 4osni frezi. Za test in 10min, ki sem si jih vzel da sem naredil program za mašino je bilo čisto b.p.


Priponke Male slike
       
Odgovori
#12
A je kopito iz mdf-a?
Odgovori
#13
Model za test da. Potem se iz tega naredi kompoziten kalup.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)