Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BR50 kopito
Mr.T je toliko časa najedal, da sem probal porezkat model kopita. Par stvari se je treba naslednjič malo drugače lotiti, ampak za prvič je čisto OK.

Priponke Male slike

Odgovori
Lepo si ga naredu. Bravo
Odgovori
Zelo lepo!

Poslano z mojega BLA-L29 z uporabo Tapatalk
Odgovori
Rofl  Mr.T je toliko časa najedal  Rofl ,  kjer je volja tam je pot  Mrgreen

Dobro narejeno  Thumbup  samo še utor za cev ,zaklepišče in proženje pa bo kot mora bit. Thumbup

LpT
Odgovori
Zahvaljujoč kolegu Speedyu imamo CAD file inletov za kar širok nabor sistemov
Odgovori
Thumbs Up 
To je napredek! Od onega štafla na MK do BR kopita!
Odgovori
(21-05-2019, 08:49)Veliki Blek Napisal: To je napredek! Od onega štafla na MK do BR kopita!

ne tako grdo govorit o kvalitetnem Woodpull ™ kopitu Smile
Odgovori
(21-05-2019, 14:08)Kristian Napisal:
(21-05-2019, 08:49)Veliki Blek Napisal: To je napredek! Od onega štafla na MK do BR kopita!

ne tako grdo govorit o kvalitetnem Woodpull ™ kopitu Smile

Sej ne! Meni se zdi jeba priti z štaflom na puški in zmagat,
Odgovori
(21-05-2019, 22:24)Veliki Blek Napisal: Sej ne! Meni se zdi jeba priti z štaflom na puški in zmagat,

To ni jeba, to je dokaz da se tud z zlatim kopitom ne da zmagat če niso ostale komponente dobre. Za dober  rezultat v strelstvu je poleg puške pomemba tudi optika, rest, strelivo in malo še tisti za kopitom z dosti vaje.
Odgovori
(22-05-2019, 06:56)ldamjan Napisal:
(21-05-2019, 22:24)Veliki Blek Napisal: Sej ne! Meni se zdi jeba priti z štaflom na puški in zmagat,

To ni jeba, to je dokaz da se tud z zlatim kopitom ne da zmagat če niso ostale komponente dobre. Za dober  rezultat v strelstvu je poleg puške pomemba tudi optika, rest,  strelivo in malo še tisti za kopitom z dosti vaje.

MA NE??? Rolleyes Rolleyes
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)