Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
super trgovec
#1
Če ne veste kako se rešiti odvečnih pušk sem na bolhi našel enega rešitelja. Shootme Eek

http://www.bolha.com/hobi-zbirateljstvo/...35947.html
Odgovori
#2
Tudi za hiše, vikende, posesti ima enako rešitev. Človek na mestu, reši vse težave, kot Aspirin ;)
Odgovori
#3
Tocn to sem iskal :D
Odgovori
#4
Car
Odgovori
#5
Ja pa da ne boste mislili, da ne bo koga našel. Od sodelavke partner je pred leti poverbal eno pištolo po očetu in študiral, kaj bi storil z njo. Ker se na te reči ne spozna, je malo spraševal med znanci, ki so imeli še manj pojma - skratka orožja ni želel imeti blizu sebe, na koncu pa je šel kos na uničenje.

Podobno štorijo mi je ob registraciji enega kosa na UE Ljubljana povedal tudi referent za orožje.

Vse sorte se najde.
Odgovori
#6
(20-05-2019, 15:52)auditor Napisal: Ja pa da ne boste mislili, da ne bo koga našel. Od sodelavke partner je pred leti poverbal eno pištolo po očetu in študiral, kaj bi storil z njo. Ker se na te reči ne spozna, je malo spraševal med znanci, ki so imeli še manj pojma - skratka orožja ni želel imeti blizu sebe, na koncu pa je šel kos na uničenje.

Podobno štorijo mi je ob registraciji enega kosa na UE Ljubljana povedal tudi referent za orožje.

Vse sorte se najde.

Naaah. To so bolj troli in urbane legende.

Sicer moji sinovi, ko bodo kaj podedovali od mene, mislim, da bosta imela oba orožne listine. Da bi pa kateri oglase gledal, če lahko komu kaj podari?

Najbolj anti v naši familiji je tašča. Ampak. Če bi po katerem čudu ona kaj dobila v lastništvo od orožja - na črnmo ali belo. Mah... Pod povštrom bi šparala in od sebe bi dala samo, če bi geld v naprej videla.

Pa tut če bi spala na MG42 in be se vsako juto polomljena zbudila. Glej, ona bi rekla gelt calen.
Odgovori
#7
(20-05-2019, 18:36)bbbbbb2011 Napisal:
(20-05-2019, 15:52)auditor Napisal: Ja pa da ne boste mislili, da ne bo koga našel. Od sodelavke partner je pred leti poverbal eno pištolo po očetu in študiral, kaj bi storil z njo. Ker se na te reči ne spozna, je malo spraševal med znanci, ki so imeli še manj pojma - skratka orožja ni želel imeti blizu sebe, na koncu pa je šel kos na uničenje.

Podobno štorijo mi je ob registraciji enega kosa na UE Ljubljana povedal tudi referent za orožje.

Vse sorte se najde.

Naaah. To so bolj troli in urbane legende.

Sicer moji sinovi, ko bodo kaj podedovali od mene, mislim, da bosta imela oba orožne listine. Da bi pa kateri oglase gledal, če lahko komu kaj podari?

Najbolj anti v naši familiji je tašča. Ampak. Če bi po katerem čudu ona kaj dobila v lastništvo od orožja - na črnmo ali belo. Mah... Pod povštrom bi šparala in od sebe bi dala samo, če bi geld v naprej videla.

Pa tut če bi spala na MG42 in be se vsako juto polomljena zbudila. Glej, ona bi rekla gelt calen.

Precej vrjetno da bosta imela orožni list za kuhinjški nož in vilice in strelno orožje pa bo v kakem plavžu končalo.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)