Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brisanje tem
Kot vidim je tema "Težave z novejšimi kroglami" izginila. Ali jo je izbrisal moderator ali pa avtor teme (čeprav se to naj ne bi dalo?!?) niti ni važno. Glavmo vprašanje pa je, zakaj sploh obstaja forum, če lahko vsak izbriše objavo na katero dobi odgovor, ki mu ni všeč...
Odgovori
obstajajo sumi da se  rusi vmesavajo v demokraticen proces na forumu.#evilempire
Odgovori
Tudi mene zanima o katerih kroglah je bilo govora. Jaz sem jih 2500 vrgel proč, raztros ekscesen, letijo tudi mimo tarče.
Odgovori
Z vsem dolžnim spoštovanjem do moderatorja in njegovega zasebnega sporočila, ampak dejte no mal vklopit možgan, no.  Ko se avtor vprašanja po eni strani se sprašuje o vplivu na natančnost, v isti sapi pa pove da so na stisk s kleščami mehkejše) je očitno da mu niso osnovne stvari jasne. Mato ni bil nič kaj posebej žalljiv, pač povedal je tako kot je. In kot ponavadi bi nežne duše raje slšale kako so pametne in vseznalne, namesto da jim nekdo na njihov način pove da ga serjejo.
In ko mu Mato nastavi ogledalo, je tako užaljen da briše prispevke za sabo... kar je zame zgolj potrditev da je Mato čisto pravilno odgovoril. In če hočeš brisat temo, se pobriši tudi s foruma in bo tvoja večna sreča zagotovljena...
Odgovori
Dej mi povej kateri moderator je to ...da ga spljuvam  Think
Odgovori
https://www.strelec.si/forum/showthread.php?tid=23740  
Kristjan ali misliš tole?
Meni deluje normalno  Thumbup
LpT
Odgovori
ja, to je ta. Na zahtevo avtorja so jo zbrisali, kar mi je skregano z osnovnim konceptom foruma. Po mojemu teženju pa jo je moderator očitno nazaj  naložil... pred dvema urama jo še ni bilo Smile
Odgovori
(02-06-2019, 20:57)jabolko Napisal: Dej mi povej kateri moderator je to ...da ga spljuvam  Think

Grin Lol
Odgovori
Največja fora vsega tega je, da avtor kljub nerazčiščenim pojmom dobi informacijo (in še kdo drug tudi),  problem je v tem da imaš potem reakcijo, ki namesto da pobere "bisere" se obesi na "drek".
Odgovori
(02-06-2019, 19:13)Kristian Napisal: Z vsem dolžnim spoštovanjem do moderatorja in njegovega zasebnega sporočila, ampak dejte no mal vklopit možgan, no.  Ko se avtor vprašanja po eni strani se sprašuje o vplivu na natančnost, v isti sapi pa pove da so na stisk s kleščami mehkejše) je očitno da mu niso osnovne stvari jasne. Mato ni bil nič kaj posebej žalljiv, pač povedal je tako kot je. In kot ponavadi bi nežne duše raje slšale kako so pametne in vseznalne, namesto da jim nekdo na njihov način pove da ga serjejo.
In ko mu Mato nastavi ogledalo, je tako užaljen da briše prispevke za sabo... kar je zame zgolj potrditev da je Mato čisto pravilno odgovoril. In če hočeš brisat temo, se pobriši tudi s foruma in bo tvoja večna sreča zagotovljena...

Pojma nimam, kaj je pisalo v obravnavani temi, dejstvo pa je (kot je bilo videti v drugih temah), da je mato zelo slab na komunikacijskem področju. To, da se nekdo moti, se da povedati na več načinov. Recimo na spoštljiv način ali pa na matov način. Pri slednjem je tako ali tako srž v izrazitem manjvrednostnem kompleksu avtorja. No, v tej izbrisani temi pa je morda presegel svoje težave in si zvišal prag frustracijske tolerance. Smile
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)