Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pištola za precizno streljanje (AA) - spisek modelov, ki so pri nas dobavljivi
Kupiš cz sport2 ali neki drugi dobri komad, nabaviš strelivo geco, magtech, fiocchi in streljaš. Če kmalu ne dosežeš konstante 92+, in s tem rezultatom nisi zadovoljen, si poiščeš drugi šport. Malo je strelcev, ki doseže konstanto 97+.
Odgovori
(11-07-2019, 08:50)savinjčan Napisal: Kupiš cz sport2 ali neki drugi dobri komad, nabaviš strelivo geco, magtech, fiocchi in streljaš. Če kmalu ne dosežeš  konstante 92+, in s tem rezultatom nisi zadovoljen, si poiščeš drugi šport. Malo je strelcev, ki doseže konstanto 97+.

Nismo vsi za vse. Wink
Razlicni ljudje, razlicna (samo)merila Wink
Smo zasmetili temo. 
Odgovori
(11-07-2019, 08:26)Zlatgol Napisal: Se udeležujem tekem pod okriljem pravilnika ISSF.
No bova ob priliki po tekmi to "premlevala" te takrat pocukam za rokav.
Grin
V mislilh sem imel le disciplino pištola/revolver s središčnim vžigom pod okriljem SZS... 
Na ( mojo ) žalost, sem se več ali manj tudi strelsko upokojil in cukanja za rokav verjetno ne bo ( tudi za lase ne Grin  ).

Število nabojev v orožju botruje teži orožja. Strelec tega ( največkrat ) ne občuti, to pa občuti orožje, ki reagira z različnim odsunom...
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
(11-07-2019, 11:34)357 Napisal:
(11-07-2019, 08:26)Zlatgol Napisal: Se udeležujem tekem pod okriljem pravilnika ISSF.
No bova ob priliki po tekmi to "premlevala" te takrat pocukam za rokav.
Grin
V mislilh sem imel le disciplino pištola/revolver s središčnim vžigom pod okriljem SZS... 
Na ( mojo ) žalost, sem se več ali manj tudi strelsko upokojil in cukanja za rokav verjetno ne bo ( tudi za lase ne Grin  ).

Število nabojev v orožju botruje teži orožja. Strelec tega ( največkrat ) ne občuti, to pa občuti orožje, ki reagira z različnim odsunom...

Razumem, no ni problem mogoče pa le kdaj nanese prilika.

Wink
Odgovori
(11-07-2019, 08:50)savinjčan Napisal: Kupiš cz sport2 ali neki drugi dobri komad, nabaviš strelivo geco, magtech, fiocchi in streljaš. Če kmalu ne dosežeš  konstante 92+, in s tem rezultatom nisi zadovoljen, si poiščeš drugi šport. Malo je strelcev, ki doseže konstanto 97+.
Meni se bolj zdi, da naj vsak uživa v streljanju, razultat pa je sekundarnega pomena. Isto kot kolesarjenje. Ne rabi si vsak kupit kolo za 10k in dosegat rezultate primerljive z Giro, da je "za ta šport".

Da se vrnemo na temo pištol. Zanimiva je ta pištola od HK, ki je namenjena streljanju na tarčo, pa se nikjer ne omenja. Ima kdo kake informacije ali izkušnje z njo? Cena je vsekakor zanimiva.
https://www.frankonia.de/p/heckler-koch/...ryId=62280

USP elite, ... 1400 eur
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)