Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
waffen ferkinghoff izkusnje
#1
Nekaj se dogovarjam za uvoz rabljenega orozja, katerega imajo pri sebi na zalogi. Ima kdo izkusnje z njimi.
Odgovor na poslan mail cakam ponavadi malo manj kot 1 teden. Ne bi jim pa ravno nakazal ne malo denarja potem pa lovil 3 mesece...
Hvala!
Odgovori
#2
(05-09-2019, 19:17)ales1a Napisal: Nekaj se dogovarjam za uvoz rabljenega orozja, katerega imajo pri sebi na zalogi. Ima kdo izkusnje z njimi.
Odgovor na poslan mail cakam ponavadi malo manj kot 1 teden. Ne bi jim pa ravno nakazal ne malo denarja potem pa lovil 3 mesece...
Hvala!
Jaz sem pri njih naročil Trijicon Night Sights HD XR za Glocka.. nakar sem ugotovil, da sem naročil narobno verzijo.. in jim pošljem paket nazaj.. rečem če mi lahko zamenjajo s pravo so rekli OK bomo samo dobavna doba je 10 tednov.. to je blo kakšen mesec nazaj pa sem jim prejšni teden pisal ali so novi merki naročeni in kdaj približno bodo.. pa mi sploh ne odpišejo S-2guns pa 219eur sem dal zanje... Tko, da še en teden jim dam, če ne bodo odpisal bom pa poklical jih. Odzivni se mi ravno ne zdijo.
Moons out, goons out!
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)