Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mp40
#1
Kak na tesno je lower z upperjem pri MP40?
Se kaj premika levo \ desno al je pri miru?
www.sdpolicist.com | Proarmis d.o.o. Trgovina za strelce in lovce
Odgovori
#2
končno bo nekdo prišel s tapravo zadevo na PCC tekmo...

Are you ready?
HALT!

:)
Odgovori
#3
Pomoje prepocasi poka za tako tekmo ;)
www.sdpolicist.com | Proarmis d.o.o. Trgovina za strelce in lovce
Odgovori
#4
(07-09-2019, 15:37)Kristian Napisal: končno bo nekdo prišel s tapravo zadevo na PCC tekmo...

Are you ready?
HALT!

:)

(07-09-2019, 18:59)33141 Napisal:
(07-09-2019, 15:37)Kristian Napisal: končno bo nekdo prišel s tapravo zadevo na PCC tekmo...

Are you ready?
HALT!

:)
Dumb Dumb Dumb
Odgovori
#5
Če govoriš o pravem, nemškem MP-40 9X19, z waffenamti, je premikanja neverjetno veliko, tudi, če je v dobrem stanju. Če govoriš o kakšni repliki, ti pa ne vem povedat.
Odgovori
#6
Ce je replika, ni vec MP40 :)

Torej je veliko lufta med upperjem in lowerjem? Nimam nummerngleich pa ne vem, ce je zaradi tega taka zracnost ...
www.sdpolicist.com | Proarmis d.o.o. Trgovina za strelce in lovce
Odgovori
#7
dokler niso prišli v Rusijo so delali bolj pasent kose, potem pa so pogruntali da večja zračnost le ni tako narobe ;)
Odgovori
#8
Če ni nummergleich je zračnost enaka kot, če bi bil. Oba prav grdo šklepetata. Enako je z iztegnjenim kopitom. Niti slučajno ne bo pri miru. Meni osebno so to lepi kosi, šklepetajo nad mojimi pričakovanji, teleskopsko ohišje vzmeti in zaklep, pa imata po mojem mnenju premajhne tolerance, ki lahko v primeru vdora umazanije, hitro povzročijo zastoj.
Vsekakor pa je to lep kos z legendarno vrednostjo. Za strelišče boš pa tako in tako uporabil kaj drugega.
Odgovori
#9
Tip iz mp40.nl je priporocal, da se sprednji del na lowerju stisne za kak milimeter. Jaz sem stisnil za skoraj 2 in zadeva ne miga vec toliko. Ni kot "ata na mamo", je pa dosti boljse.


Priponke Male slike
   
www.sdpolicist.com | Proarmis d.o.o. Trgovina za strelce in lovce
Odgovori
#10
aha, pol bo pa sredi zime zaštekala, bo pa joj...
Odgovori
#11
(18-09-2019, 14:51)Kristian Napisal: aha, pol bo pa sredi zime zaštekala, bo pa joj...
...sploh če bodo glih takrat Rusi začeli protinapad... Eek
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
#12
Bow Clap
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)