Ocena teme:
  • 1 Glas(ov) - 5 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakon o orožju gre na sejo Vlade
Bolj pomembno kot seznanitev oz. prva obravnava v DZ bo obravnava na matičnem delovnem telesu bolj natančno Odboru za notranje zadeve, javno upravo in lokalno samoupravo. Tukaj se bo takoj videlo kako in kaj, tretja obravnava in sprejetje je nato bolj ali manj tehnikalija.

https://www.dz-rs.si/wps/portal/Home/ODr...idDT=DT054

Z dvema, poleg omenjenega SNS, smo na vezi in bomo videli kaj se da narediti in kakšno je vzdušje.
Odgovori
Jaz sem govoril z Brankom Grimsom SDS, ki je v tem odobru clan in je rekel, da je ta zakon sranje in da je PROTi.
Moons out, goons out!
Odgovori
https://www.sns.si/komentar-sns-glede-zakona-o-orozju/
Odgovori
In zakaj smo še sploh v tej Evropi? Sploh ne živim bolje kot v Jugi. Kvečjemu slabše, pa nisem bil v partiji. Pa tako so in še pljuvajo po Jugi. Tu smo pa hlapci, ki nas je..jo iz S, J, V in Z.
Odgovori
(29-11-2019, 16:41)savinjčan Napisal: In zakaj smo še sploh v tej Evropi? Sploh ne živim bolje kot v Jugi. Kvečjemu slabše, pa nisem bil v partiji. Pa tako so in še pljuvajo po Jugi. Tu smo pa hlapci, ki nas je..jo iz S, J, V in Z.
Se letos zapeljal po bivši jugi pa nisem tvojega mnenja.
Odgovori
,,Velik delež športnih strelcev predstavljajo tudi pripadniki slovenskih varnostnih in obrambnih sil, ki se v svojem prostem času za svoj denar aktivno ukvarjajo s športnim strelstvom.,,
Pametnemu zadosti...
Odgovori
(29-11-2019, 21:02)fire Napisal:
(29-11-2019, 16:41)savinjčan Napisal: In zakaj smo še sploh v tej Evropi? Sploh ne živim bolje kot v Jugi. Kvečjemu slabše, pa nisem bil v partiji. Pa tako so in še pljuvajo po Jugi. Tu smo pa hlapci, ki nas je..jo iz S, J, V in Z.
Se letos zapeljal po bivši jugi pa nisem tvojega mnenja.
Kvaliteto življenja ne moreš soditi po avtomobilih, hišah.... Amerika te pač materialno zasužnji.
Odgovori
fire Napisal:
savinjčan Napisal:In zakaj smo še sploh v tej Evropi? Sploh ne živim bolje kot v Jugi. Kvečjemu slabše, pa nisem bil v partiji. Pa tako so in še pljuvajo po Jugi. Tu smo pa hlapci, ki nas je..jo iz S, J, V in Z.
Se letos zapeljal po bivši jugi pa nisem tvojega mnenja.
Je nekaj razlike. Ene četrt stoletja.
Odgovori
Pa zberimo se športni strelci, lovci, uki zgodovine in domoljubi in organizirajmo protest proti zmanjševanju pravic ljudstva! Dotičen zakon sicer ne bo prizadel lovcev, so pa naslednji na vrsti, ker trend se bo ustvaril in nadaljeval! 
2h bomo pa že namenili, poleg tega pametovanja in stokanja.
Odgovori
Kje pa kdaj organiziras?
Odgovori
(30-11-2019, 23:00)Klemen# Napisal: Pa zberimo se športni strelci, lovci, uki zgodovine in domoljubi in organizirajmo protest proti zmanjševanju pravic ljudstva! Dotičen zakon sicer ne bo prizadel lovcev, so pa naslednji na vrsti, ker trend se bo ustvaril in nadaljeval! 
2h bomo pa že namenili, poleg tega pametovanja in stokanja.
Organiziraj pridem takoj
Moons out, goons out!
Odgovori
(01-12-2019, 15:59)deadbeef Napisal:
(30-11-2019, 23:00)Klemen# Napisal: Pa zberimo se športni strelci, lovci, uki zgodovine in domoljubi in organizirajmo protest proti zmanjševanju pravic ljudstva! Dotičen zakon sicer ne bo prizadel lovcev, so pa naslednji na vrsti, ker trend se bo ustvaril in nadaljeval! 
2h bomo pa že namenili, poleg tega pametovanja in stokanja.
Organiziraj pridem takoj
Enako!
Odgovori
(02-12-2019, 13:59)Ales Napisal:
(01-12-2019, 15:59)deadbeef Napisal:
(30-11-2019, 23:00)Klemen# Napisal: Pa zberimo se športni strelci, lovci, uki zgodovine in domoljubi in organizirajmo protest proti zmanjševanju pravic ljudstva! Dotičen zakon sicer ne bo prizadel lovcev, so pa naslednji na vrsti, ker trend se bo ustvaril in nadaljeval! 
2h bomo pa že namenili, poleg tega pametovanja in stokanja.
Organiziraj pridem takoj
Enako!
ej, če bo klemen# dobro zorganiziral pa pridem še jaz!
Odgovori
Jaz tudi če mi Klemen garantira, da po dveh urah protesta ostane stari zakon in se ne sprejme novega  Dumb
Odgovori
(02-12-2019, 14:41)jabolko Napisal: Jaz tudi če mi Klemen garantira, da po dveh urah protesta ostane stari zakon in se ne sprejme novega  Dumb

... a bi šlo brez pogojevanja?  Dumb

lp upor500
Odgovori
Še en članek včeraj v Dnevniku ... nisem ga uspel slikat ..

https://www.dnevnik.si/1042915702/sloven...m-legalnim
Ljubezen in sovraštvo, sovraštvo in ljubezen, vse sem preživel. Vendar ni tega ostalo v meni niti sled, ostal sem enak.
(Heine, Heinrich, 1797-1856)
Nisem lep - imam pa revmo
Odgovori
(03-12-2019, 09:14)maus Napisal: Še en članek včeraj v Dnevniku ... nisem ga uspel slikat ..

https://www.dnevnik.si/1042915702/sloven...m-legalnim

Malo črno ampak:
Si neozdravljivo bolan, ne želiš se matrat in podpiraš evtanazijo, ki ti je država ne omogoči, imaš pa legalno pištolo v sefu. Se boš obesil?

Verjetno je tu 90% od 200 primerov samomor.
Bolj zanimivo bi bilo vedeti koliko kaznivih dejanj je bilo z registriranim orožjem storjenim nad drugimi osebami v primerjavi z neregistriranim orožjem. Verjetno je tu razlika ogromno v prid neregistriranemu orožju. Seveda ne greš skozi legalni proces da jo boš uporabljal za ''lumparije''.

Ta članek je samo bedna antigun propaganda!
Odgovori
Lovro .. se strinjam .... saj tudi 80 % legalnih voznikov osebnih vozil naredi kaznivo dejanje s svojim ravnanjem (alkohol, droge, objestnost itd), ki se konča s smrtjo ali težjimi telesnimi poškodbami.
Ljubezen in sovraštvo, sovraštvo in ljubezen, vse sem preživel. Vendar ni tega ostalo v meni niti sled, ostal sem enak.
(Heine, Heinrich, 1797-1856)
Nisem lep - imam pa revmo
Odgovori
V letih 2010 - 2015 je bilo z:

a.) legalnim orožjem:
- 2 uboja (115. člen KZ)
- 2 umora (116. člen KZ)

b.) ilegalnim orožjem:
- 11 ubojev (115. člen KZ)
- 14 umorov (116. člen KZ)
Odgovori
To da so na Dnevniku Anti-Gun je že jasno.... samo perejo možgane ovcam, ki to berejo.

važn da so dali sliko avtomatov
Moons out, goons out!
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 2 Gost(ov)