Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pa še iz Francije
...aja, tiste kletke levo od stojnice so pa za zajce, ptiče, itd
Odgovori
(19-10-2019, 21:45)JureD Napisal: sem ravno bil 14 dni v Londonu. V eni Gun-store, sem šel mal firbcat, je nanesel pogovor na brexit. Kao folk, raja, pravi, da želijo ven. Preveč novih zakonov, pa da bo DDV šel nazaj na 13 %, pa da ful več dajo v EU kot pa dobijo, trgovsko itak prodajo 75 % proizvodje v Commonwealth, glavni biz pa je itak brez meja - finančni, pa da je preveč priseljencev, ki jim kradejo job, pa porast kriminala posledično.
Je tudi rekel, da če ne bo dogovora, bodo omejil/dvignil carine za uvoz - posledično kriza za Merc, VW in BMW, da itak prodajo 75 % desnih volanov v UK ?
Glede predpisov ... tip prodaja in peče/streže ribe ... na stojnici v Shepperd bush marketu ... slika v prilogi ... le kaj bi na to rekle EU oz. naše inšpekcije ?

Btw., tam so nightvision-i in dušilci legalni.

sori, mal offtopic, samo kot zanimivost ....
UK predstavlja za VW res veliko tržišče (cca 30%) medtem ko za BMW manj kot 10%. Pa še vedno dvomim da bo prodajala padla za več kot kak % ali dva. Imajo pa veliko dobaviteljev za avtomobilsko industrijo, ti bi znali imeti precej večje težave pri nadaljevanju poslovanja z VW in BMW...
Odgovori
Brexit ali ne brexit za uk narod se ne bo kaj velik spremenilo.. Vecina folka bo se vedno zivela iz teden v teden jamrali bodo se naprej naredili pa nic... Sem zivel 6 let v angliji... Problem uk ni brexit ampak IQ folka in na zalost se jim pri tem strmo proiblizujemo...
Odgovori
Seveda in to dokazuje  vsak, ki podpira EU in misli, da je to celo dobro kljub xy dokazom kaj se zgodi, ko birokratski aparat podivja in postane sam sebi namen. Da seveda o osnovnih interesih "širitve" EU in furanja zadeve v okviru DE/FR monopola ne govorim....

Ampak seveda  Britanci so zabiti kreteni Slovenci konec 80 in začetek 90 pa geniji, ki bodo imeli Novo švico...
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)