Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bodoči strelec
Citat:Ima kak klub psiho teste, da pokažem zanesljivost?
Vsi tisti, ki jim denar ni vodilo... Pa poleg zanesljivosti mora bodoči član pokazat še kako drugo pozitivno lastnost. Če ti to ni jasno, tuje in čudno potem bi rekel, da se kar drži klubov kjer jim je denar vodilo...

Ene par je tu novincev, ki so v zadnjih dveh letih uspešno začeli streljati na 300m+ in se videvamo skoraj vsak vikend ali drug -> večina brez "zajedljivih" postov in jamranja. Izkušnje kažejo, da kdor še osnovnega searcha in domače naloge na forumu ni sposoben opraviti več ali manj nima interesa po resnem streljanju in je kakor praviš "ovca", ki je iz takih ali drugačnih razlogov si izbrala strelstvo za neko "polovičarsko hobi zadevo" ali pa prihaja iz okolja, kjer mu je bilo vse položeno na pladenj in lej ga zlomka naleti na par kretenov, ki jim "njegov denar smrdi" (v prevodu to pomeni, da le ti cenijo kaj drugega kot pa debelino denarnice).

Skratka BOO THE FUCKING HOOO -> palc malo pocuzat pa vse igrače na drevo in kuhat mulo....
Odgovori
(08-10-2019, 12:33)Sherman Napisal: Kakšna je rešitev za nas, ki ne poznamo nikogar iz kluba?

ustanoviš svoj klub! ti, ata, mama, in imate klub. s kolegi se zmeniš da še oni ustanovijo dva kluba, in 3 klube že lahko ustanovite zvezo (se mi zdi).
kaj češ lepšega!
Odgovori
(08-10-2019, 12:33)Sherman Napisal: A ni to fajn? "Resen" klub te zavrne, greš nekam, kjer jim tvoj denar ne smrdi, in te proglasijo za ovco. Po možnosti isti ljudje, ki te v prvi vrsti niso hoteli medse.

Kakšna je rešitev za nas, ki ne poznamo nikogar iz kluba? Ima kak klub psiho teste, da pokažem zanesljivost? Pošljem vnaprej motivacijsko in priporočilna pisma? Malo sem zajedljiv, vem. Ampak slišal sem dovolj o zaprtosti klubov, da se vprašam, če se bom brez poznanstev (jebiga) kdaj lahko včlanil v tak klub, kot ga opisuješ. Torej tak, v katerem bom lahko nabiral izkušnje od starejših in strokovno zrasel.

Po pravici povedano, je tudi mene zdaj malce zaskrbelo. Po eni strani razumljivo...pravkar sem opravil "tečaj varnega rokovanja z orožjem" in tam se najde vseh sort ljudi...nekateri bodo varnostniki, pa po mojem mnenju jim ne bi zaupal niti vodne pištolce, da se po pomoti ne špricnejo v oko....
Tako, da razumem zakaj je ozračje ohlajeno glede včlanitve  novih članov.... po drugi strani pa zoperno ker nekateri pa ne poznamo nobenga, in se želimo včlanit v dobro društvo, kjer ti bodo z veseljem predali znanje.

Malo za šalo...
Bomo pa življenjepise pošiljal pa na razgovore hodl...
Odgovori
Da ne bomo spet zalutali u tri PM....
Kot je napisal Mato... kjer je volja je tudi pot.

Res drzi, da lepa beseda lepo mesto najde.
Odgovori
(08-10-2019, 13:19)MarkB Napisal: Da ne bomo spet zalutali u tri PM....
Kot je napisal Mato... kjer je volja je tudi pot.

Res drzi, da lepa beseda lepo mesto najde.
Clap
Odgovori
Ne skrbi glede klubov/društev. Sigurno se en pravi najde tudi zate. Je pa najlažja pot morebiti res včlanitev v enega od teh ki strižejo ovce, da dobiš papirje (večinoma so namenjeni prav temu), potem pa iščeš pravo gnezdo, kjer se boš počutil dobro in napredoval v tej dejavnosti...udeleži se kakšne golaž tekme, malo pokramljaj s kom in posledično skleneš kakšno znanstvo koga, ki te priporoči. Dobra volja, pošlihtano podstrešje in pripravljenost še na kaj drugega kot pokanje (beri: voluntersko delo v klubu, vsak nekaj zna in prispeva) odpira marsikatera vrata. Vsaj tako je pri nas.
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
(08-10-2019, 12:43)Mato Napisal:
Citat:Ima kak klub psiho teste, da pokažem zanesljivost?
Vsi tisti, ki jim denar ni vodilo... Pa poleg zanesljivosti mora bodoči član pokazat še kako drugo pozitivno lastnost. Če ti to ni jasno, tuje in čudno potem bi rekel, da se kar drži klubov kjer jim je denar vodilo...

Ene par je tu novincev, ki so v zadnjih dveh letih uspešno začeli streljati na 300m+ in se videvamo skoraj vsak vikend ali drug -> večina brez "zajedljivih" postov in jamranja. Izkušnje kažejo, da kdor še osnovnega searcha in domače naloge na forumu ni sposoben opraviti več ali manj nima interesa po resnem streljanju in je kakor praviš "ovca", ki je iz takih ali drugačnih razlogov si izbrala strelstvo za neko "polovičarsko hobi zadevo" ali pa prihaja iz okolja, kjer mu je bilo vse položeno na pladenj in lej ga zlomka naleti na par kretenov, ki jim "njegov denar smrdi" (v prevodu to pomeni, da le ti cenijo kaj drugega kot pa debelino denarnice).

Skratka BOO THE FUCKING HOOO -> palc malo pocuzat pa vse igrače na drevo in kuhat mulo....
Odlično! Ampak potem se lahko napiše, da potencialnega člana povabijo na razgovor (kar je vsekakor smiselno in preudarno), ne pa da je klub a priori zaprt, če nimaš vez. V tak klub se z veseljem pridem predstavit.

@Barbapapa
No, tako nekako je bilo res pri meni, ker sem hotel papirje. Zdaj pa mi je to premalo in bi rad napredoval v hobiju, ki sem ga vzljubil, pa tudi prispeval v strelsko skupnost. Vsekakor sem si začrtal nadaljnjo pot tako, kot si zapisal. Hvala in lep dan!
Odgovori
Živjo Strojevodja.
Evo moj prvi post. Sem v enaki situaciji kot ti. Danes sem končno dobil zdravniško spričavalo in jutri šiban na UE. Sam sem se včlanil v Ostrostrelce na Dolenjki. Za 100 evrov letno, dobiš 1x tedensko zastonj obisk strelišča, lahko si sposodiš in sprobaš različne pištole. Meni se zdi dober deal - bee bee( sarkazem) . Mimogrede sem nabral nekaj znancev. Ko bom končno nabavil svoj prvi kos imam namen pridno vaditi kake pol leta, nakar se bom udeležil nekaj golaž tekem, da vidim kaj in kako. Do povabila gremo skupaj malo streljat prideš mimogrede.
Meni niti ni v interesu, takoj uleteti v nek klub in se tam iti neko hierarhično lestvico. Ob prebiranju tega foruma, ti hitro postane jasno, da imajo številni osebki težave z svojim egom. V tak klub si res ne želim. Strelstvo sem izbral za hobi in dol mi visi, kaj drugi mislijo. In nič me ne moti, če streljam sam.
Kar pa se znanje tiče, za male pare si lahko najameš inštruktorja, na Dolenjki za cca 15 evrov (jemljejo skupine po štiri - povabi svoje prijatelje!!!) in ko boš dojel osnove - vadi.
To je to.... 
Upoštevaj, da je zgoraj napisano pač moje mnenje. Želim ti veliko strelskih užitkov. Lp
Odgovori
(15-10-2019, 16:33)Rugabuga Napisal: Živjo Strojevodja.
Evo moj prvi post. Sem v enaki situaciji kot ti. Danes sem končno dobil zdravniško spričavalo in jutri šiban na UE. Sam sem se včlanil v Ostrostrelce na Dolenjki. Za 100 evrov letno, dobiš 1x tedensko zastonj obisk strelišča, lahko si sposodiš in sprobaš različne pištole. Meni se zdi dober deal - bee bee( sarkazem) . Mimogrede sem nabral nekaj znancev. Ko bom končno nabavil svoj prvi kos imam namen pridno vaditi kake pol leta, nakar se bom udeležil nekaj golaž tekem, da vidim kaj in kako. Do povabila gremo skupaj malo streljat prideš mimogrede.
Meni niti ni v interesu, takoj uleteti v nek klub in se tam iti neko hierarhično lestvico. Ob prebiranju tega foruma, ti hitro postane jasno, da imajo številni osebki težave z svojim egom. V tak klub si res ne želim. Strelstvo sem izbral za hobi in dol mi visi, kaj drugi mislijo. In nič me ne moti, če streljam sam.
Kar pa se znanje tiče, za male pare si lahko najameš inštruktorja, na Dolenjki za cca 15 evrov (jemljejo skupine po štiri - povabi svoje prijatelje!!!) in ko boš dojel osnove - vadi.
To je to.... 
Upoštevaj, da je zgoraj napisano pač moje mnenje. Želim ti veliko strelskih užitkov. Lp

Tud zate bi bil edini pravi inštruktor STRELA Smile
Odgovori
(15-10-2019, 17:12)jabolko Napisal:
To je to.... 

eni ne morejo iz svoje kože... Zzz
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
Ok, tole je pa tako prozorno, da bolj ne more biti. :P
Odgovori
Sem vesel ? da vas zabava. Sicer ne vem zakaj je prozorno in kdo je , ampak moj prispevek je čisto pravi... Nisem alt... ? Dejansko sem en noob ?

In telefon mi je zj... zapis. Skratka... Kdo je STRELA? ?
Odgovori
(15-10-2019, 20:14)Rugabuga Napisal: Sem vesel ? da vas zabava. Sicer ne vem zakaj je prozorno in kdo je , ampak moj prispevek je čisto pravi... Nisem alt... ? Dejansko sem en noob ?

In telefon mi je zj... zapis. Skratka... Kdo je STRELA? ?
https://www.strelec.si/forum/user-226.html
13 Kdor se dotakne smole, se osmoli, ...
Odgovori
Kaj ga mučite s to Strelo? Pač so tukaj neke interne fore, nekateri se ne marajo med seboj in tako naprej...pozabi na Strelo in streljaj kot se tebi zdi. :)
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
Saj kje pa je zdaj Strela? Že skor 2 leti nč glasu o njem
Odgovori
(15-10-2019, 17:12)jabolko Napisal:
To je to.... 

Zgleda da je bil jabolko vajenc pr streli tko, da drugega bolšega predloga ne zmore ...
Lead me, follow me, or get the hell out of my way. -- George S. Patton Jr.
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)