Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ali se mi splača prodati Zastavo M92 preden stopi v veljavo nov ZORO?
#1
Najprej lep pozdrav vsem strelcem skupaj na forumu! Že nekaj časa sledim forumu in sem izvedel veliko koristnih informacij.

Zdaj bi pa še sam povprašal o tej problematiki. Sam si lastim Zastavo M92 predelano iz auto v semi, kupljeno po rizičnem datumu 2017. Ne tekmujem ampak zgolj za hobi streljam (DP). Največji problem vem da je predelava iz auto v semi, potem je tu še dolžina s preklopnim kopitom, ki ne dosega 60cm (z zaprtim 55cm).
Ali je smotrno še imeti v posesti ta kos ali je najbolje da prodam dokler je še čas?
Pripravljen sem tudi hodit na tekmovanja, če je to sploh smotrno glede na tak kos?

Hvala vsem že vnaprej
Odgovori
#2
Splača! Kupim za 150 EUR  Whistle Dumb
Odgovori
#3
(29-10-2019, 13:42)mamaluk Napisal: Splača! Kupim za 150 EUR  Whistle Dumb
poštena ponudba prodam! saj govoriva o airsoft full plastic repliki ane  Dumb
Odgovori
#4
(29-10-2019, 14:06)fire Napisal:
(29-10-2019, 14:04)Gapl Napisal:
(29-10-2019, 13:42)mamaluk Napisal: Splača! Kupim za 150 EUR  Whistle Dumb
poštena ponudba prodam! saj govoriva o airsoft full plastic repliki ane  Dumb

neki ne štima z odgovarjanjem

napisal sem, da ne prodajaj, ker bo mogoče vložena kakšna ustavna pritožba na zakon, glede izgube že pridobljenih pravic
Ljubezen in sovraštvo, sovraštvo in ljubezen, vse sem preživel. Vendar ni tega ostalo v meni niti sled, ostal sem enak.
(Heine, Heinrich, 1797-1856)
Nisem lep - imam pa revmo
Odgovori
#5
Kar smejte se, ko bo novi ZORO zunaj, bodo še cnej.  Eek
Odgovori
#6
Koliko je "postena cena" za kos ki ga bos v najslabsi varianti moral dati na unicenje?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Odgovori
#7
(29-10-2019, 14:47)Kristian Napisal: Koliko je "postena cena" za kos ki ga bos v najslabsi varianti moral dati na unicenje?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Mogoče se pa najdejo zbiratelji, ki bodo popolnili svoje zbirke?
Odgovori
#8
Tudi jaz ugibam, da bojo sedanji zbiratelji z veseljem pokupili ugodne kose. Pa sem ter tja se bo še kdo lotil "zbirateljstva", če bo imel pogoje.
Odgovori
#9
(29-10-2019, 14:47)Kristian Napisal: Koliko je "postena cena" za kos ki ga bos v najslabsi varianti moral dati na unicenje?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Ja mislim, da 150 € ravno ne, kajne?
Odgovori
#10
Veš da sem se zajebaval s 150 eur.... Je pa res da če ga misliš prodati ga prodaj čim prej ker čez čas jih bo najbrž res več na trgu in temu primerna bo tudi cena....
Odgovori
#11
(29-10-2019, 18:34)mamaluk Napisal: Veš da sem se zajebaval s 150 eur.... Je pa res da če ga misliš prodati ga prodaj čim prej ker čez čas jih bo najbrž res več na trgu in temu primerna bo tudi cena....

Vem da si se  Razz ja res ocitno mi ni druge...zbiratelj nisem niti verjetno nebom, onesposobljenga pa tudi nebom imel tko da bo kar sel naprodaj po vsej verjetnosti žal
Odgovori
#12
Mene bolj zanima, kako se bo ugotavljalo, ali je bila puška proizvedena kot avtomat ali kot polavtomat. Imam klon AK 47 narejen tovarniško kot polavtomat. Kategorija B7. Kolikor poznam referente na naši UE niti ne ločijo med "brzostrelko" in Puško. Tudi to bo še zanimivo. Če drugega ne, bo nastalo kar nekaj stroškov, ki jih najverjetneje ne bo plačala država, oziroma zakonodajalec.
Odgovori
#13
Nic ne prodajaj. Bos predelal nazaj v avtomat. Das kolegu, reces da si jo izgubil. Tako kot ona gospa pri streljanju v hrbet z balkona. Izgubila oz zalozila pistolo pri selitvi.
Se malo pa bodo avtomobili s 7+ avtomatskim menjalnikom kupljenim po 2009 atomska bomba in vsi lastniki jih morajo pripeljat na unicenje... ce ima aktivni tempomat pa 8 dni pred sprejetjem zakona.
Odgovori
#14
(29-10-2019, 20:59)MarkB Napisal: Nic ne prodajaj. Bos predelal nazaj v avtomat. Das kolegu, reces da si jo izgubil. Tako kot ona gospa pri streljanju v hrbet z balkona. Izgubila oz zalozila pistolo pri selitvi.
Se malo pa bodo avtomobili s 7+ avtomatskim menjalnikom kupljenim po 2009 atomska bomba in vsi lastniki jih morajo pripeljat na unicenje... ce ima aktivni tempomat pa 8 dni pred sprejetjem zakona.

pametno, dobiš 500 eur kazni in vse ostalo ti poberejo ker si nezanesljiv...
poka a nič ne zadane...
Odgovori
#15
(29-10-2019, 21:15)Aleks10 Napisal:
(29-10-2019, 20:59)MarkB Napisal: Nic ne prodajaj. Bos predelal nazaj v avtomat. Das kolegu, reces da si jo izgubil. Tako kot ona gospa pri streljanju v hrbet z balkona. Izgubila oz zalozila pistolo pri selitvi.
Se malo pa bodo avtomobili s 7+ avtomatskim menjalnikom kupljenim po 2009 atomska bomba in vsi lastniki jih morajo pripeljat na unicenje... ce ima aktivni tempomat pa 8 dni pred sprejetjem zakona.

pametno, dobiš 500 eur kazni in vse ostalo ti poberejo ker si nezanesljiv...

Kaj pa če izgubiš vse  Idea  pol isto 500 kazni  Dumb
Odgovori
#16
Eni imamo iq na dve stevilki, pa se to na decimalko ;)
Odgovori
#17
(29-10-2019, 21:15)Aleks10 Napisal:
(29-10-2019, 20:59)MarkB Napisal: Nic ne prodajaj. Bos predelal nazaj v avtomat. Das kolegu, reces da si jo izgubil. Tako kot ona gospa pri streljanju v hrbet z balkona. Izgubila oz zalozila pistolo pri selitvi.
Se malo pa bodo avtomobili s 7+ avtomatskim menjalnikom kupljenim po 2009 atomska bomba in vsi lastniki jih morajo pripeljat na unicenje... ce ima aktivni tempomat pa 8 dni pred sprejetjem zakona.

pametno, dobiš 500 eur kazni in vse ostalo ti poberejo ker si nezanesljiv...

500€ kazni dobis ce jo zalozis oz je ukradeno?
Odgovori
#18
A je tu tudi polovična kazen, če plačaš v 8 dneh?
Odgovori
#19
(30-10-2019, 01:18)topostrelec Napisal: A je tu tudi polovična kazen, če plačaš v 8 dneh?
Najbolj se ti izplača plačati kazen za vse kar imaš kot ukradeno.
Odgovori
#20
Mislim, da če bo šla ven najstrožja oblika ZOro, bo čez noč kar naenkrat prijavljenih na tisoče vlomov in kraj orožja.
PERUNIKA
Tel.: 01 320 72 07
E-mail: info@perunika.org
https://perunika.org
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)