Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Srečanje strelcev v dinamičnem in akcijskem streljanju - 23NOV2019
#1
Vabilo v priponki

Poslano z mojega SM-G965F z uporabo Tapatalk

Še priponka
.pdf   Strelsko srecanje 23NOV2019.pdf (Velikost: 212,97 KB / Prenosi: 879)

Poslano z mojega SM-G965F z uporabo Tapatalk
Odgovori
#2
Prispevek za srečanje lahko poravnate tudi preko bančnega nakazila na naslednji naslov:

STRELSKI ČASTNIŠKI KLUB LJUBLJANA
Staničeva cesta 41, Ljubljana
SI56 6100 0001 8863 161

Namen: Prispevek za dinamično srečanje
Odgovori
#3
Uprašanje.

Odlično da nekdo organizira tekmo tako ali drugačno, ampak zakaj se ne doda dovoli uporabo PCC puške za celo tekmo kdor pač hoče.

Strelci si jih lastijo polno, zadeva je aktualna, tako pri nas kot v svetu in lahko streljajo svoje.
Z uporabo mk polavtomata bodo same težave, saj vemo da to po večini dela zastoje. Pray
Odgovori
#4
Dance Tine imaš prav.
Dovoljena je uporaba PCC.
Saj gre zgolj za promocijo tega športa na tisti nivo strelcev pri katerih je ta zadeva nekoliko tuja a želja po tekmovanju velika. Torej lahko.
S-2guns Prosim ne pritiskajte na nas kot na nevedneže, k večjemu nam pomagajte, ker želimo nekomu polepšati dan saj je ena med zadnjimi z naše strani za letos. Drugo leto bo itak strelsko bogato.
hvala za zaupanje
MALKE
Odgovori
#5
Pozdravljeni!

Bi se prvič oglasil.
A je možno PCC namesto pištole ali namesto MK?
Odgovori
#6
lahko
Odgovori
#7
Pozdravljeni,

lahko pridem na tekmovanje samo kot gledalec? Ker me dinamika vedno bolj zanima, bi si nekaj tekem rad ogledal. Toliko da vidim, kako in kaj.
Odgovori
#8
Tudi meni si na elektronsko pošto poslali povabilo ... škoda, ker sem takrat zaseden ... tudi mene to zanima ...

kot sem razumel bi lahko streljal s svojo Škorpijonko EVO in pištolo
Ljubezen in sovraštvo, sovraštvo in ljubezen, vse sem preživel. Vendar ni tega ostalo v meni niti sled, ostal sem enak.
(Heine, Heinrich, 1797-1856)
Nisem lep - imam pa revmo
Odgovori
#9
Maus, samo da se ne bos v nogo vstrelo.
Odgovori
#10
(07-11-2019, 15:21)MarkB Napisal: Maus, samo da se ne bos v nogo vstrelo.

Upam, da se ne bom ... resno sem mislil, ker me to resno zanima ... dinamika in to  S-2guns
Ljubezen in sovraštvo, sovraštvo in ljubezen, vse sem preživel. Vendar ni tega ostalo v meni niti sled, ostal sem enak.
(Heine, Heinrich, 1797-1856)
Nisem lep - imam pa revmo
Odgovori
#11
V petek je možno streljati v predtekmovanju. Kontaktirajte prosim Malkeja na sdlivade@gmail.com.

Poslano z mojega SM-G965F z uporabo Tapatalk
Odgovori
#12
(07-11-2019, 15:21)MarkB Napisal: Maus, samo da se ne bos v nogo vstrelo.

Kako je pa z tem nesrečnim strelcem iz Sodražice? Okreva je že zdrav...
Odgovori
#13
(19-11-2019, 20:22)Taurus_689 Napisal:
(07-11-2019, 15:21)MarkB Napisal: Maus, samo da se ne bos v nogo vstrelo.

Kako je pa z tem nesrečnim strelcem iz Sodražice? Okreva je že zdrav...

Zal ne bi vedel.
To iz heca veckrat recem marsikateremu navdusencu za dinamiko, tudi samemu sebi ;)
Odgovori
#14
Z njim je že vse ok
In že spet tekmuje v dinamiki
Odgovori
#15
Vse ok z njim. Strelja več kot prej. ;)
administrator / Strelec.si
Odgovori
#16
Danes je odstrelila polovica sodnikov in osebja, ne morem verjet da je bilo super, pa tako enostavne proge..... pa tak feedback. sem pozitivno presenečen...... .....................hehehe
Odgovori
#17
Rezultati tekme so v prilogi.

[attachment=13283]

Čestitam vsem za dosežene rezultate.
Odgovori
#18
Dobre proge, 50+ igralcev odstreljalo v parih urah. Gladka izvedba, lepo vreme. Tako se dela, hvala!
Odgovori
#19
Odlična tekma in vse priznanje organizatorjem.  Thumbup S-2guns
Odgovori
#20
(22-11-2019, 21:26)malke Napisal: Danes je odstrelila polovica sodnikov in osebja, ne morem verjet da je bilo super, pa tako enostavne proge..... pa tak feedback. sem pozitivno presenečen...... .....................hehehe
 
Dobro si, ste pripravili res... omogočili ljudjem udeležbo, da vidijo in se spoznajo z temi vrstami tekmovanj...saj v tem je point vsega, zakaj bi se muču in izumljal neke ekstra proge, ki jih pol strelci brez raznih licenc niti ne smejo streljat.
To pri nas itak po večini počno, pol greš v tujino na level 3 denimo se pa čudiš enostavnosti stage, ki so postavljeni z najmanšim trudom
in na dvanajstih vajah greš enkrat na koleno ali pa še to ne...na vsaki vaji bo nekdo prvi nekdo zadnji pa tudi če imaš pred sabo denimo 3 tarče [standardna vaja] ki bi morala biti postavljena na vsaki tekmi pa jo žal ni, to je vendar osnova teh tekmovanj  Clap Clap Clap
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 2 Gost(ov)