Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kot na fronti
#41
jabolko Napisal:Tale criticalduty kot nov na forumu mi postaja všeč...celo misteraša je razbil in se v treh objavah skregal z štirimi Smile
Prava popestritev foruma, razmišljam da ga nagradim z +... resno Shifty
Tole je eden redkih forumov, kjer se ni svinjalo levo in desno. Skreganih forumov je morje. Škoda.
#42
(07-11-2019, 18:04)mr.T Napisal: Poanta zgodbe glede pisanja po internetu je da bo novi zoro odpru legalno preverko imetnikov listin , do sedaj si preverjen natančno enkrat na začetku , in kasneje samo v primeru kazenskega postopka z elementi nasilja ,po novem pa je organom na voljo in predpisano 'redno' preverjanje kar načeloma ne pomeni nič strašnega za večino .

A načeloma nič in praksa sta dve različni zadevi , v Nemčiji so to takoj izkoristil in v par mesecih za verbalni delikt spravl ob listine pribljižno 400 oseb, a to lahko pričakujemo pri nas? Ne bi upal staviti da ne,prvi na udaru bodo kaki Šiškotovi člani potem pa dalje po 'najnjižje visečem sadju'.

''Zanesljivost '' je za represivni aparat zelo širok pojem ,lahko je nekomu očitat ,da ni zanesljiv ta pa težko dokaže ,da temu ni tako.

Ja. Dokazat zanesljivost je tesko. 
Beseda ni konj. Vcasih je bil sistem, ko so ljudje izginjali, ko so kaj prevec povedali - deda je znal dosti o tem povedat.
Nisem dolgo na strelski sceni (sele 1 leto), v zivo sem spoznal same super ljudi.
Upam, da tako ostane v prihodnosti. 

Premalo nas je sportnih strelcev, da bi se med seboj kregali. 

PS: Na forumih pa ni stvari prevec osebno za jemat. Vsak se kdaj kaj prevec zapise oz razpise. Se zgodi kaj ces.
#43
(07-11-2019, 15:48)CriticalDuty Napisal: MarkB Samo z enim sem bil v konfliktu… To je bil Cristiano… Ostalih pa sploh nisem zasledil na tem forumu, kateri so mi stisnili minus…  Long story short…. Admin mi je že dal 20% opozorila zaradi "trolanja" pri tej temi… Kmalu se bo mene na "block"… Ljudje očitno lažje sprejmejo, da jim lažeš v obraz, kot pa da jim poveš realno stanje in rešitve, kako se spopasti z problemom… Lažje je jokati na forumu, ko je prepozno… LP J

Zdej če si fasal 20% bodi en mesec priden pol se % brišejo...po moje ni bil Admin... ima namreč nekoga, ki dela po svoji presoji
nek neodvisen strokovnjak, je tud mene že nagradil z wornik levelom... [mimogrede a to vidiš samo ti]
PS. imaš mojo neomajno podporo Clap
#44
CriticalDuty a ti je mogoce ime Zmago? Pljuvas po vseh samo tvojih zmag pa se ne poznamo. V nekaj dneh na forumu si uspel povedat nekaj "bistrounih" na del uporabnikov katerih prispevke rad preberem zato ker so poucni za razliko od tvojih ki so na nivoju gostilniskih. Vse ves vse znas sm posljusa te nobeden ne! Drugace bi verjetno ze zdavnaj resil svet.
#45
(07-11-2019, 18:04)mr.T Napisal: Poanta zgodbe glede pisanja po internetu je da bo novi zoro odpru legalno preverko imetnikov listin , do sedaj si preverjen natančno enkrat na začetku , in kasneje samo v primeru kazenskega postopka z elementi nasilja ,po novem pa je organom na voljo in predpisano 'redno' preverjanje kar načeloma ne pomeni nič strašnega za večino .

A načeloma nič in praksa sta dve različni zadevi , v Nemčiji so to takoj izkoristil in v par mesecih za verbalni delikt spravl ob listine pribljižno 400 oseb, a to lahko pričakujemo pri nas? Ne bi upal staviti da ne,prvi na udaru bodo kaki Šiškotovi člani potem pa dalje po 'najnjižje visečem sadju'.

''Zanesljivost '' je za represivni aparat zelo širok pojem ,lahko je nekomu očitat ,da ni zanesljiv ta pa težko dokaže ,da temu ni tako.

Na UE Kranj delajo preverko 1x letno, sicer ne kar povprek ampak ko daš vlogo za nabavo. Baje da so dobili tako navodilo od DUNZa že nekaj let nazaj.
#46
(07-11-2019, 22:32)jabolko Napisal: ...
nek neodvisen strokovnjak, je tud mene že nagradil z wornik levelom... [mimogrede a to vidiš samo ti]
...

Navadnim uporabnikom to zgleda ni vidno.




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)