Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glock; posodobitev proženja in delovanje
Jernej svetovno-RESPECT [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] !!!!! [img]{SMILIES_PATH}/s-minigun.gif[/img]
Bi bilo lepo to malo v roko prijet(upam ,da se kaj vidimo) [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img]

lp [img]{SMILIES_PATH}/slam.gif[/img]
Odgovori
Pozdravljeni,

ker sem se dokončno odločil za nakup G34 me zanima katere merke bi bilo dobro dokupiti. Rad bi nastavljiv zadnji merek spredaj pa....prosim za predloge ter seveda naslov za dober nakup in montažo....sam trenutno mislim kupiti nekaj kar ponuja Prendis, ker bom pištolo kupil tam...

Hvala za nasvete Robert
Odgovori
"drv Napisal:Pozdravljeni,

ker sem se dokončno odločil za nakup G34 me zanima katere merke bi bilo dobro dokupiti. Rad bi nastavljiv zadnji merek spredaj pa....prosim za predloge ter seveda naslov za dober nakup in montažo....sam trenutno mislim kupiti nekaj kar ponuja Prendis, ker bom pištolo kupil tam...

Hvala za nasvete Robert

Joooj Robert, če bi čakal na mene, bi še zdaj bil brez sprednjega merka! [img]{SMILIES_PATH}/icon_redface.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_doh.gif[/img]

ZS ali mail če me boš kaj nucal.

LP, Jerna
Odgovori

...komentar ni potreben...

P.S. za primerjavo poglejte:

lep preostanek večera
Odgovori
Evo pubeci (in dekleta - I wish),

Tukaj zdaj obljubljam, da bom BOLJ odziven tudi na PM/ZS.

Za vse (Boško, Primož, Dare, Boirča, itd.) , ki ste mi predlagali naj pokažem na tarči kakšna je razlika v zadetkih.
10 strelov 12m iz roke - poliranje, (že opravljeno)
10 strelov 12m iz roke - zamenjan konektor,
10 strelov 12m iz roke - poliranje, zamenjan konektor, poštiman over-travel,
10 strelov 12m iz roke - poliranje, zamenjan konektor, poštiman over-travel ter pretravel,
Strelivo tovarniško S&B 124gr - 250 paket.

Se javim s slikovnim gradivom ... Papers
Odgovori
Ok, kdaj?? 
Dam jaz za municijo.
Odgovori
Nista od toga .... Bi rekli juzni bratje :))
Odgovori
A se g. Jernej se ukvarja z poliranjem glockov...
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)