Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sankcioniranje imitiranja izvajanja policijskih in vojaških nalog
#61
(24-11-2019, 09:15)lamer Napisal: ........ da taksne skupine resno ogrozajo nacionalno varnost in povzrocajo destabilizacijo drzave, ..................

da bom bolj podučen, mi prosim povej s čim in kako te skupine "resno ogrozajo nacionalno varnost in povzrocajo destabilizacijo drzave" ?

Samo prosim ne reči, da to praviš zato, ker tako piše v časopisu oz. so to povedali na RTV SLO.

ok, glede destabilizacije bi se še delno strinjal, ker vidim, da se vlada in sodišča ukvarjajo s tako skupino, namest da bi delali na
resnih zadevah in skrbeli za varnost in blaginjo svojih državljanov, ki jih mastno plačujemo za tako delo.
it’s better to be a warrior in a garden than a gardener in a war.
#62
Ne vem kaj se čudijo tekm Vardam če pa pravna država ne deluje niti na pribiljižno še zdaj ni epiloga za to da je državni aparat deloval kot organizirana kriminalna združba na področju trgovine z ljudmi in je 'pre hendlal'par sto tisoč ljudi brez dokumentov v Evropsko unijo .

Ali pa ta zadnji Maroški serijski posiljevalec , tip je pri nas že sedel dve leti za te rabote in potem ga spustijo brez da bi ga deportiral in evo takoj dve novi posilstvi.Nihče še ni letel iz službe še manj da bi se izvedel kak strašen pregled sistema zaradi teh napak , karavana gre dalje.
#63
nejc_rx Napisal:
lamer Napisal:........ da taksne skupine resno ogrozajo nacionalno varnost in povzrocajo destabilizacijo drzave, ..................

da bom bolj podučen, mi prosim povej s čim in kako te skupine "resno ogrozajo nacionalno varnost in povzrocajo destabilizacijo drzave" ?

Samo prosim ne reči, da to praviš zato, ker tako piše v časopisu oz. so to povedali na RTV SLO.

ok, glede destabilizacije bi se še delno strinjal, ker vidim, da se vlada in sodišča ukvarjajo s tako skupino, namest da bi delali na
resnih zadevah in skrbeli za varnost in blaginjo svojih državljanov, ki jih mastno plačujemo za tako delo.

tudi jaz se priporočam za odgovor. Ker po pričanju nekaterih tule športni airsoft dnevi mejijo na državni udar!
#64
In potem pravijo da Sisko ogroza nacionalno varnosti?
Kaj pa vse kraje v zdravstvu?
Tone migrantov ilegalno cez mejo?
Pa tale zadnji Maroski posiljevalec? Ki ga se izgnati iz drzave ne morejo?
Vecina ovc pa oprane mozgane iz strani medijev POP TV, RTV SLO
Lepo vas prosim nehajte bit tko politicno korektni in dejte ze enkrat glavo vn iz peska in ne samo vrjeti kar vam koruptivni mediji dajejo na kroznik vsak dan!
Moons out, goons out!
#65
Moje mnenje je, da trenutno kar dela vlada je genocid nad lastnim Slovenskim prebivalstvom.
In takšno mnenje bi imel,tudi če ne bi posedoval nobenega kosa orožja.
Seveda prisklednikom pri koritu ,ki dobijo večji,manjši del ali drobtinice, takšno pisanje ni po meri in bi naredili vse da tako misleče poizkušajo čimbolj onemogočit z nekimi svojim argumenti,ki so vredni manj od nič.
Kamen se je začel valiti po strmini in težko ga bodo ustavili.
#66
(24-11-2019, 13:42)volvo2 Napisal: Moje mnenje je, da trenutno kar dela vlada je genocid nad lastnim Slovenskim prebivalstvom.

s tem se ne strinjam, ker moramo še vedno uporabljati neke smiselne reference in stopnjevanja. Izraz ki ga iščeš je "veleizdaja".


   
#67
(24-11-2019, 07:56)savinjčan Napisal: Torej bo tudi IPSC prepovedan!

Zakaj že? A zaradi pajkic?
#68
Zdaj meni je vseeno kaj kdo okol nosi al je to lesen noz al pa kup dreka v zepu se pa vsekakor mi poraja vprasanje katera strela te je vsekala ali pa ti je IQ po stopnicah padel da hodis okoli po hosti v maskirni uniformi in z leseno pusko... Ampak ok vsak ima svoj hobi...
#69
Varda je ustanovljena in organizirana z določenim namenom. Ko taki organizaciji daš še uniforme in orožje (prej so imeli pravo , zdaj so se pač naučili, da pravega ne smejo razkazovati) in jih pošlješ na teren, da delajo tisto za kar so bili ustanovljeni, potem to ni več čisto nedolžno. Me prav zanima, če bi kdo od nas bil njim na poti in bi ga poskušali legitimirati??? ..me prav zanima, kako bi se počutil???

Res je, da EU ni bila pripravljena na val beguncev, ki so ga začeli izkoriščati tudi migranti, saj se je zavezala za svoboden pretok ljudi in dobrin... s takim namenom smo tudi šli v EU. Nam je bilo tuje, da se zapiramo v ograje in da imamo na mejah železno zaveso, saj smo z gnusom gledali na tiste, ki so to počeli. Begunsko krizo ni povzročila EU, povzročili sta jo Rusija in ZDA, EU je malo licemerno stala ob strani, izkoristil pa jo je Erdogan za izsiljevanje in na stotine kriminalcev in tihotapca.

EU in s tem Slovenija se je tej situaciji odzvala, odzvale so se v svojih močeh in z EU denarjem tudi ostale države na migrantskih poteh. Sedaj je SLO meja več ali manj neprepustno zaprta. Varujejo jo z fizičnimi in tehničnimi sredstvi, s terena, zraka. Na meji situacijo nadzira in ureja policija in vojska. Redko kdo se še lahko izmuzne.
Dejstvo pa je, kot sem napisal, da se nelegalni prehodi meje dogajajo vendar na mejo ni prišlo letos 2.000.000 migrantov ali beguncev, kolikor jih je v Turčiji in južnih državah temveč samo cca 10.000.
To pomeni da sistem in organi funkcionirajo in delajo dobro, v skladu z zakonodajo!

državo in oblast pa pač imamo tako, kot si jo izvolimo po sistemu, ki ga imamo. Če kdo ni zadovoljen se lahko začne ukvarjat s politiko, ustanovi stranko, pridobi pripadnike, člane, sledilce, lahko navduši z ekonomskim in političnim načrtom, naredi boljši sistem in državo... No menim, da ne, da bo večina ostala na ravni pljuvačev, kritizerjev in hujskačev, ki duhovno onanirajo na Šiškota.
#70
Dejstvo je, da žal naši organi situacije ne obvladujejo in ni pod kontrolo. Ja, ilegalc prevoznikov ujamejo precej, zapori so polni, ampak dokler nam migranti z maćetami ugonabljajo policiste, državljanov ukradejo kombi, državljanom ukradejo avto, ga razbijejo, ugrabijo avto in njegovega lastnika, bi dejal, da je situacija daleč od tega, da jo obvladujemo.

In problem ni v 'vardah', ampak drugod. Če bi organi (pa niso krivi policisti ali vojaki, vzroke je potrebno iskati drugje in višje) obvladovali stanje, bi bil tusti tip z rdečo čepico precej osamljen na raznih 'postrojih', če pa ima večina ljudi občutek, da stvari ne klapajo, se pa začnejo zbirati v nekakšne 'varde'.

Kje ima slovenska vojska oklepnike? Topništvo? Živo silo? Niti V od vojske nimamo več.
#71
(24-11-2019, 16:24)95krogov Napisal: Sedaj je SLO meja več ali manj neprepustno zaprta. Varujejo jo z fizičnimi in tehničnimi sredstvi, s terena, zraka. Na meji situacijo nadzira in ureja policija in vojska. Redko kdo se še lahko izmuzne.


Dobra :) Pojdi malo ven iz Lj vsake toliko proti dolenjski in Beli Krajini.



Sent from my iPhone using Tapatalk
#72
@95krogov, ..."Varda je ustanovljena in organizirana z določenim namenom. Ko taki organizaciji daš še uniforme in orožje ...."
..in atomsko bombo in bo cel svet njihov ! A ne ?

Nehajte že strašiti, zavajati in pretiravati s to vardo, ki ni nič več kot balinarski krožek v uniformah. Trije specjalci in se razbežijo. Madona, saj nismo otroci v vrtcu ali poptv verniki, ki verjamejo v vse bedarije, ki se jim servira.
#73
(24-11-2019, 16:24)95krogov Napisal: Me prav zanima, če bi kdo od nas bil njim na poti in bi ga poskušali legitimirati??? ..me prav zanima, kako bi se počutil???

v takem primeru pokličeš policijo. pa če gre za vardo, ali prepotentne jagre, ali pijanega soseda ki misli da si ropar...
#74
Varda takrat ko so zagrnali vik in krik je imela 1 sekiro eno zračno puško ,enga nemškega ovčarja in kar koli je že šiško imel nič prov dost orožja.

Begunsko krizo so zakuhali Ameri ,Angleži in Fancozi z svojimi vojnami po Afriki in bližnjem vzhodu Rusi so to vojno v Siriji samo končali.


Kar se tiče primera kot ja ta maroški posiljevalec je tu problem ke je pri nas represivni aparat ustrojen za obladovanje relativno poslušne domače črede ovc temu primerno se je že zdavnaj postriglo kreple in nataknilo nagobčnik , to je seveda aparat kakršnega si tudi želimo .
Problem je ko tak aparat kolidira ob doklone ki izstopajo iz norm , prvi tak element so bili pri nas Romi za katere zakonodaja predvideva pozitivno diskriminacijo na vseh korakih a kako funkcionira to v praksi smo vidl takrat pri Strojanih ,glavna naloga represivnega aprata je bila takrat varovanje le teh pred razjarenimi lokalci , ki bi jih linčal.

Nemci imajo za take kriminalce posrečen izraz 'Intensivtäter' serijski kriminalec z njimi imajo velike probleme , mularija ki ima kartoteke dolge kot roman a načeloma se jih politično korektno ne lotevajo z zadostno represijo ta Maroški posiljevalec je tipični primerek , a je zanimivo da je aparat zmožen predvsem pa voljan obvladovat podobno problematičnega Abramova ne pa tega Maročana.

V preteklosti je bil represivni aparat precej bolj prilagojen za obvladovanej takih tipov , ob vsaki aretaciji pa tudi ob vsakem obisku policije ko je bil osumljen so seledile batine , sem poznal enega takega in tipje bil vsakič ko so ga česar osumil tepen tolk da je par dni komaj hodil. Sodnih psotopkov se ni zganjalo za vsako malenkost a batine pa.

To seveda ni vrsta represivnega aprata, ki bi človek želel v 21 stoletju a za delo z takim folkom je bil to pravo orodje. Tu pa politično krektni še izgona kaznjenca ilegalca iz države ne morejo izvest.Pa tisto ,ki ga je dam peljala kjer jo je posilil naj mu zraven pošljejo ,kuro zabito.

Slovenija je treutno ena najvarnejših držav na svetu , a to se lahko zelo hitro spremeni rabiš samo par ta pravih kriminalcev pa je.
#75
Tako pa zgledajo najnovejše 'praznične' barikade , v švabenlandu , saj veste za takrat ko se 'novim evropejcem' zgodil prometna nesrečo z ukradenim kamjonom v centru mesta

Praznično skor kot božične smrekce.
[Image: tanneb%C3%A4ume-polizei.png]
#76
kaj imajo skupnega sodelujoci v tej temi in nasa nona . oboji se bojijo varde ki so jo videli samo na tv. ker rad mirno spim, bi rad spoznal vodjo varde da ga sam odmerim . ima kdo kontakt???
#77
MrT - tako je !

jagdsport - kdo pa si ti, da boš kogarkoli "odmerjal", karkoli si že s tem mislil ?

95 krogov - meja neprodušno zaprta? Si z Lune padel (in udaril z glavo ob beton)?


Policija uspešno preprečuje ilegalne prehode šengenske meje, ja, res je, namreč HRVAŠKA policija! S tem, da "ubogim beguncem" pobere/razbije telefone (kakršnih si jaz zaradi cene ne kupim, na katerih imajo označene poti in priročna preskrbovalna skladišča ter nenadzorovane dele meje) pobere čevlje (itak jim tihotapci pod krinko humanitarcev takoj preskrbijo nove - jaz si jih moram sam kupiti) in po potrebi kaj razloži z "gumiranimi besedami", ker so te edine, ki jih ti visoko kulturni možganski  kirurgi in astrofiziki razumejo in upoštevajo.

Če nek tujec nekaj rabi od mene, naj pač pride pred vhod, se predstavi (z dokumenti!) in se bom z njim vsaj pogovoril, če mu ne bom mogel kaj pomagati. Če pa bo ponoči protizakonito vdrl v hišo skozi okno, bo pač dobil s kolom po glavi, pa če se vse FDVjevske avše razdrejo od kokodakanja, kakšen revček da je.
#78
(24-11-2019, 16:24)95krogov Napisal: Varda je ustanovljena in organizirana z določenim namenom. Ko taki organizaciji daš še uniforme in orožje (prej so imeli pravo , zdaj so se pač naučili, da pravega ne smejo razkazovati) in jih pošlješ na teren, da delajo tisto za kar so bili ustanovljeni, potem to ni več čisto nedolžno. Me prav zanima, če bi kdo od nas bil njim na poti in bi ga poskušali legitimirati??? ..me prav zanima, kako bi se počutil???

Res je, da EU ni bila pripravljena na val beguncev, ki so ga začeli izkoriščati tudi migranti, saj se je zavezala za svoboden pretok ljudi in dobrin... s takim namenom smo tudi šli v EU. Nam je bilo tuje, da se zapiramo v ograje in da imamo na mejah železno zaveso, saj smo z gnusom gledali na tiste, ki so to počeli. Begunsko krizo ni povzročila EU, povzročili sta jo Rusija in ZDA, EU je malo licemerno stala ob strani, izkoristil pa jo je Erdogan za izsiljevanje in na stotine kriminalcev in tihotapca.

EU in s tem Slovenija se je tej situaciji odzvala, odzvale so se v svojih močeh in z EU denarjem tudi ostale države na migrantskih poteh. Sedaj je SLO meja več ali manj neprepustno zaprta. Varujejo jo z fizičnimi in tehničnimi sredstvi, s terena, zraka. Na meji situacijo nadzira in ureja policija in vojska. Redko kdo se še lahko izmuzne.
Dejstvo pa je, kot sem napisal, da se nelegalni prehodi meje dogajajo vendar na mejo ni prišlo letos 2.000.000 migrantov ali beguncev, kolikor jih je v Turčiji in južnih državah temveč samo cca 10.000.
To pomeni da sistem in organi funkcionirajo in delajo dobro, v skladu z zakonodajo!

državo in oblast pa pač imamo tako, kot si jo izvolimo po sistemu, ki ga imamo. Če kdo ni zadovoljen se lahko začne ukvarjat s politiko, ustanovi stranko, pridobi pripadnike, člane, sledilce, lahko navduši z ekonomskim in političnim načrtom, naredi boljši sistem in državo... No menim, da ne, da bo večina ostala na ravni pljuvačev, kritizerjev in hujskačev, ki duhovno onanirajo na Šiškota.
A si ti PRovec Šarca? Dumb
Moons out, goons out!
#79
slavcr-vcasih so te starejsi mozakari odmerili na podlagi stiska roke ,spostovanja starejsih,kako in kaksne besede govoris ,na dolenskem koliko cvicka spijes,na stajerskem katero pivo pijes itd. spomni se kako je bilo ko si spoznal starse od punce. ja z svojimi 190 cm in 125 kg ter skromno seljacko pametjo bi ga rad odmeril .recimo temu bozicna zelja. a si ti bozicek ki jo lahko uresnici?
#80
Če je lahko Serpentinšek postal predsednik vlade, bo posledično Šiško postal minister za notranje zadeve...




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)