Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oblikovanje Lovske Puške
#21
Odličen projekt   Clap Clap kapo dol...
Odgovori
#22
Ne pomaga nič če je odličen, ko pa je cenovno zgrešen...te so krepko pod jurja
ne manjka jim nič preciznost pa neverjetna Dance


Priponke Male slike
   
Odgovori
#23
(26-11-2019, 16:38)jabolko Napisal: Ne pomaga nič če je odličen, ko pa je cenovno zgrešen...te so krepko pod jurja
ne manjka jim nič preciznost pa neverjetna Dance
No ja, po te logiki bi vsi vozili Dacije in nosili Casio ure.
Odgovori
#24
zelo lep rendering. A daješ inštrukcije ;) ?
Odgovori
#25
Pobje, možak je naredil 3d model in odlične renderje. Dejte ga raje pohvalit za delo, komentarje o ceni pa raje pošljite njegovemu naročniku, ki je hotel tole prodati za 10 jurjev...
Odgovori
#26
Jazbec, čestitke! Vrhunsko!

Poslano z mojega SM-T585 z uporabo Tapatalk
Odgovori
#27
Čestitam za res lep kos in ko gledam takšne in podobne izdelke, mi je večkrat iz srca mi je žal, da tudi jaz nimam takšnega talenta! Komaj čakam, da pokažeš tudi ostala projekta.

Kar se nekaterih komentarjev tiče, so pa izpod kritike. Zato mi nikoli ne bomo Švica. Če imaš pri nas plačo več kot 1500€ neto si že bogataš, če gledaš kos za 10k€ s ti nekdo hitro pokaže kos za 900€, sej ta enako naredi bum. Vsak kos je vreden NATANKO toliko kot ga je nekdo pripravljen plačat. Trg bo že naredil svoje, brez skrbi.
Odgovori
#28
Hm dejstvo je, da je pri današnji gromozanski ameriški orožarski industriji, nič dosti manjšim evropskim gigantom kot so Steyr, Blaser, Sauer, Merkel itd... ter kopici vrhunskih butičnih izdelovalcev custom orožja v Borovljah in drugod (tudi pri nas) pravzaprav težko najti neko tržno nišo in ponuditi nekaj kar bo našlo svoj prostor pod soncem. Sicer pa pohvala za zanimiv projekt. Puška je zanimiva kombinacija tradicionalnega in modernega (ali kar futurističnega).
Odgovori
#29
(26-11-2019, 20:38)Strah Napisal: Vsak kos je vreden NATANKO toliko kot ga je nekdo pripravljen plačat. Trg bo že naredil svoje, brez skrbi.

saj je že...
Odgovori
#30
Bravo  Thumbup Clap spoštujem take izdelke in ljudi ki so se spravili na tržišče,čeprav veliki konkurenci.
Inštrukcije uporabe SolidWorksa bi prav prišle  Mrgreen 
LpT
Odgovori
#31
(26-11-2019, 22:51)trunkelj Napisal: Bravo  Thumbup Clap spoštujem take izdelke in ljudi ki so se spravili na tržišče,čeprav veliki konkurenci.
Inštrukcije uporabe SolidWorksa bi prav prišle  Mrgreen 
LpT

trunkelj:
prav pogrešam še tvoje projekte, da postane branje tega foruma spet zanimivo kot tale prispevek.
Nekako potihnil si zadnje čase kar pomeni nekaj pripravljaš :o)

LP
Odgovori
#32
Zlatgol : Ja nenako tako bi se lahko reklo,pripravljam in delam na projektih. Nekaj sem jih pa zi speljal ; 
- Brno 1
- Brno 2
- Savage
- Sabatti 
- Sabatti .. še poteka

Več ali manj proženja,nič kaj posebnega , CZ  452 ali CZ 455  je enak Brno 1-ki ali Brno 2-ki. Tako da tukaj nimam kaj več dajati na forum itak je vse isto.
Bom v prihodnje dal Savage  in Sabatti-ja ,ko ga dokončam na finesah.
Nič bat projektov ogromno,zdaj ko bo zima bo več časa.
LpT
Odgovori
#33
(26-11-2019, 23:33)trunkelj Napisal: Zlatgol : Ja nenako tako bi se lahko reklo,pripravljam in delam na projektih. Nekaj sem jih pa zi speljal ; 
- Brno 1
- Brno 2
- Savage
- Sabatti 
- Sabatti .. še poteka

Več ali manj proženja,nič kaj posebnega , CZ  452 ali CZ 455  je enak Brno 1-ki ali Brno 2-ki. Tako da tukaj nimam kaj več dajati na forum itak je vse isto.
Bom v prihodnje dal Savage  in Sabatti-ja ,ko ga dokončam na finesah.
Nič bat projektov ogromno,zdaj ko bo zima bo več časa.
LpT
super
Happy
Odgovori
#34
(26-11-2019, 18:12)Kristian Napisal: zelo lep rendering. A daješ inštrukcije ;) ?

Z veseljem! Smile

(26-11-2019, 22:51)trunkelj Napisal: Bravo  Thumbup Clap spoštujem take izdelke in ljudi ki so se spravili na tržišče,čeprav veliki konkurenci.
Inštrukcije uporabe SolidWorksa bi prav prišle  Mrgreen 
LpT

Hvala! Z veseljem pokažem kakšno finto v SolidWorksu. Smile
Odgovori
#35
(26-11-2019, 17:49)Ljutica Bogdan Napisal:
(26-11-2019, 16:38)jabolko Napisal: Ne pomaga nič če je odličen, ko pa je cenovno zgrešen...te so krepko pod jurja
ne manjka jim nič preciznost pa neverjetna Dance
No ja, po te logiki bi vsi vozili Dacije in nosili Casio ure.

Jaz jo, dacijo...jo vsaj lahko kupiš, če razumeš.  Shifty
Odgovori
#36
Thumbs Up 
Odlično fantje!
Odgovori
#37
Človek ima talent ni kaj.... Ce pa tako pogledamo kakšnega blaserja pa spet ni nevem kaj posebnega razen kvalitete izdelave pa je drag ... Z orožjem se prebit na tako nasičen trg ni lahko mogoče bi lahko probali z kakšnimi kopiti teh na evropskem trgu ni toliko
Odgovori
#38
Vse pohvale za tale projekt. Škoda, ker so bili cilji (za moje pojme) malo preveliki in je ostalo tam kjer je.
Kar pa se tiče oblike kopita, pa mi je topp in si lahko mislim koliko truda je bilo vloženega v to.
Btw, kateri 5 osni cnc ste uporabili? Homag? Kako ste naredili vpetje za surovec?
Odgovori
#39
Hvala za komplimente. Glede CNC stroja pa zal nimam informacij, ker so CNC izdelavo prototipnega kopita outsource-ali.

Poslano z mojega BLA-L29 z uporabo Tapatalk
Odgovori
#40
Aha, ok, ker imamo pri nas preko 30 cnc-jev za obdelavo lesa, pa me mal firbec ??
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)