Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[split] STEEL CHALLENGE MODIFIED 2019
#1
(01-12-2019, 16:32)Lakyluk Napisal: To bo statičen ali dinamičen steel challenge?

Statičen... glede da je 5 stage in 100 nabojev minimum imaš 5 ponovitev 
štirje najboljši časi, gredo za rezultat en se briše...simpl.

Imaš blizu, nenormalno poceni štartnino ki uključuje sendvič+ voda in ni ti potrebno pobirat plošč...
in če ti sede tekma ni niti nujno da boš nabrisan he he  Dumb ne vidim razloga da bi te ne bilo.  Hand
Odgovori
#2
(01-12-2019, 20:00)jabolko Napisal:
(01-12-2019, 16:32)Lakyluk Napisal: To bo statičen ali dinamičen steel challenge?

Statičen... glede da je 5 stage in 100 nabojev minimum imaš 5 ponovitev 
štirje najboljši časi, gredo za rezultat en se briše...simpl.

Imaš blizu, nenormalno poceni štartnino ki uključuje sendvič+ voda in ni ti potrebno pobirat plošč...
in če ti sede tekma ni niti nujno da boš nabrisan he he  Dumb ne vidim razloga da bi te ne bilo.  Hand
Hehe.. 

Meni so bolj všeč dirkaški SC.. ;)
Tudi jaz ne vidim razloga, da me ne bi bilo, verjetno pa kakšnega vidi šef :)
LP
Odgovori
#3
Je tok od DAA alpha x https://www.doublealpha.biz/alpha-x-holster dovoljen ali si DQ ce se z njim prikazes? Zanima me Production div.
Odgovori
#4
(01-12-2019, 20:34)Lakyluk Napisal:
(01-12-2019, 20:00)jabolko Napisal:
(01-12-2019, 16:32)Lakyluk Napisal: To bo statičen ali dinamičen steel challenge?

Statičen... glede da je 5 stage in 100 nabojev minimum imaš 5 ponovitev 
štirje najboljši časi, gredo za rezultat en se briše...simpl.

Imaš blizu, nenormalno poceni štartnino ki uključuje sendvič+ voda in ni ti potrebno pobirat plošč...
in če ti sede tekma ni niti nujno da boš nabrisan he he  Dumb ne vidim razloga da bi te ne bilo.  Hand
Hehe.. 

Meni so bolj všeč dirkaški SC.. ;)
Tudi jaz ne vidim razloga, da me ne bi bilo, verjetno pa kakšnega vidi šef :)
LP

Tudi to bo ORTO STEEL CHALEENGE to soboto...kombinacija statike in dinamike. 8 stage 5 malih platk trije poskusi 
dva gresta v rezultat.

Imaš daleč, nenormalno drago štartnino, ki vključuje topel obrok eno pijačo in žrebanje praktičnih nagrad
kjer pazi moraš biti prisoten sicer ti ne pripada nagrada in moraš obvezno pobirat platke običajno tudi iz blata
ampak tega smo kralji vajeni in vsaj zame ni težava imaš pa polno modelov, ki ne poberejo niti ene če malo opazuješ.  Shifty

PS. imaš tudi prisotno ponudbo domačih dobrot iz bližnjih kmetij  Clap ekola ni da ni, samo se odločiš kam.
Odgovori
#5
(02-12-2019, 01:19)MarkB Napisal: Je tok od DAA alpha x https://www.doublealpha.biz/alpha-x-holster dovoljen ali si DQ ce se z njim prikazes? Zanima me Production div.

Seveda je dovoljen...te že da v eno od kategorij brez skrbi...to ni IPSC kjer je vse NEŠPORTNO z strani sodnikov,
samo sebe pa ne vidijo z 3 minutnim brifingom in še glasnim odštevanjem časa, da tako razvrednotijo trud postavljanja stage ki denimo omogoča polno varijant za rešit ga, kar je pravilno ampak kako naj jih ugotoviš v tem času ki je za ogled na raspolago.  Pray

PS. Motiš se če misliš da ima ta tvoj tok kako prednost pred tem za 6x manj dnarja


Priponke Male slike
   
Odgovori
#6
Po svojem laicnem in nestrokovnem preizkusu dvomim, da ima kaksno prednost ;) Ta tvoj 'normalen' si mi zdi celo lazji za uporabo.
Pac imam to kar imam in raje vprasam, da se recimo ne prevozim cez celo drzavo pa mi tam tezijo, da s tem se pa ne morem 'igrat' ;)

Res bi rad preizkusil steel challenge v zivo. Nimam izkusenj z dinamiko. Sem cisti zacetnik, kar se tega tice. Poznam ukaze, dolocena pravila odstrelil pa se nisem kaksne tekmovalne proge. Taka bolj staticna zadeva bi mi za zacetek prisla prav, se mi zdi.

Hvala za info.
Odgovori
#7
(02-12-2019, 15:21)MarkB Napisal: Po svojem laicnem in nestrokovnem preizkusu dvomim, da ima kaksno prednost ;) Ta tvoj 'normalen' si mi zdi celo lazji za uporabo.
Pac imam to kar imam in raje vprasam, da se recimo ne prevozim cez celo drzavo pa mi tam tezijo, da s tem se pa ne morem 'igrat' ;)

Res bi rad preizkusil steel challenge v zivo. Nimam izkusenj z dinamiko. Sem cisti zacetnik, kar se tega tice. Poznam ukaze, dolocena pravila odstrelil pa se nisem kaksne tekmovalne proge. Taka bolj staticna zadeva bi mi za zacetek prisla prav, se mi zdi.

Hvala za info.

Malenkost, ob prijavi in na stage poveš da si začetnik, opasal se boš v varni coni in pol ne tikaš pištole Not brez ukaza sodnika in to je to.
Odgovori
#8
To kar piše Jabolko glede pobiranja platk, verjetno tudi lepljenja tarč, to v Slo IPSC je objektiven problem. Vsaj 25% kolegov ne pobira in ne lepi. Žalostno je, da sodniki ob opozorilu ne reagirajo, ker pač ne želijo izpasti grdobe in nergači. Sam jebi ga, zame je to del strelske kulture in športa, če sam kot starejši tekmovalec pobiram in lepim, se mi zdi da bi lahko tudi vsi ostali.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)