Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Desert...
Pokazala se je prilika in sem se malo spoznaval z zadevo
glede na to da jih ni kot Glockov oziroma Čeških dvojk...pa še menjalni komplet v 357 je zraven.

50.AE  je kar konkreten naboj ni pa nek bav bav, revolver 500.SW  je pravi razbijač napram temu...
357 glede na maso, pa prav prijeten za streljat Shifty

Evo še od blizu

Priponke Male slike

Odgovori
(06-12-2019, 21:00)jabolko Napisal: Pokazala se je prilika in sem se malo spoznaval z zadevo
glede na to da jih ni kot Glockov oziroma Čeških dvojk...pa še menjalni komplet v 357 je zraven.

50.AE  je kar konkreten naboj ni pa nek bav bav, revolver 500.SW  je pravi razbijač napram temu...
357 glede na maso, pa prav prijeten za streljat Shifty

Evo še od blizu

Zanimivo...
Glede na obliko triggerja in ščitnika zanj ter ročaja ni tako "hudo stara" zadeva, a veš ker letnik je ?
LP
Odgovori
Ne žal... bi jo pa lastnik prodal tako da če te ali koga zanima lahko dam tel. na zasebno sporočilo.
Odgovori
(06-12-2019, 21:36)jabolko Napisal: Ne žal... bi jo pa lastnik prodal tako da če te ali koga zanima lahko dam tel. na zasebno sporočilo.

Razumem, bom pa povprašal kolege zbiratelje, če jih zadeva zanima.
Hvala
Odgovori
(06-12-2019, 21:36)jabolko Napisal: Ne žal... bi jo pa lastnik prodal tako da če te ali koga zanima lahko dam tel. na zasebno sporočilo.

Jabček... Dinozavri so že izumrli sami od sebe, tako da jih na žalost s to pištolo ne moreš jagati. Kupcev bo bolj malo.
Odgovori
(06-12-2019, 22:44)bbbbbb2011 Napisal:

Jabček... Dinozavri so že izumrli sami od sebe, tako da jih na žalost s to pištolo ne moreš jagati. Kupcev bo bolj malo.

Ma saj ni tako strašna zadeva...mimogrede ni namen objave prodaja niti jo ne oglašuje, lastnik mi je omenil, da je možno...
Odgovori
Velike luknje... fajn za precizno ;)
Odgovori
Je. Z enim šusom nastreliš 10+9+8,hehe
Odgovori
Za zbiratelje bo sigurno zanimivo..
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)