Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
o pobiranju orožja meji čuvajočim ljudem
#1
Citat:Najdeno orožje na mejnem področju RS in ogrožanje Ustavnega reda.... Vse pozapret takoj!

[Video: https://www.youtube.com/watch?v=xlIQzfwkB3s&t=641s]

Ne gre mi pa v glavo zakaj hudiča pustijo orožje sekiro na miru kaj če te manijaki koga napadejo s hladnim orožjem prirejenim za napad!!

Jaz razumem,, da policaji delajo kar jim je narocene in moras bit poseben tip cloveka, da se to gres... Samo me pa zanima ali jih je kaj sram pred domacimi in znanci ko domov pridejo? Ali je ego prevelik? Jaz osebno ne bi ven iz bajte doma sel ce bi bil med temi tam...
#2
Jebe lud zbunjenog


Sent from my iPhone using Tapatalk
#3
je neka gonja poti orožju ... ampak .. zakaj ni gonja proti voznikom, ki vsakodnevno delajo neumnosti po cestah in povzročijo nedvoumno večjo škodo in tragične posledice, kot jo povzročijo imetniki legalno pridobljenega orožja
Ljubezen in sovraštvo, sovraštvo in ljubezen, vse sem preživel. Vendar ni tega ostalo v meni niti sled, ostal sem enak.
(Heine, Heinrich, 1797-1856)
Nisem lep - imam pa revmo
#4
(10-12-2019, 13:29)CargoX.io Napisal: Jebe lud zbunjenog


Sent from my iPhone using Tapatalk
  
     https://www.youtube.com/watch?v=CQj_uZSRSy4
#5
(10-12-2019, 14:04)maus Napisal: je neka gonja poti orožju ... ampak .. zakaj ni gonja proti... 

zato ker je generalna agenda oblasti v Evropi zmanjševanje količine orožja, ker pa ne obvladujejo ilegalnega orožja, so se modre glave spomnile, da lahko vseeno zmanjšajo količino, če se usmerijo nad orožje, ki jim je dosegljivo - torej legalno, lepo prijavljeno orožje. Lokalni ukrepi so samo nadaljevanje direktive oz zgoraj. Mimogrede, to je tudi uradni odgovor Evropske komisije na pritožbo Česke glede ustavnosti direktive...
Zanimivo pa je da se folku ne zdi problematično imeti par miljonov brezposelne bagre - pardon inženirjev in zdravnikov - z bližnjega vzhoda, ki so nezaposljivi, nepripravljeni delat in se nikakor ne mislijo vključit v družbo. Včasih se je takemu početju na škodo lastne družbe reklo veleizdaja, zdaj pa so v uporabi drugi, bolj moderni izrazi...
#6
Ja ... progresivnost ><
#7
Evo briljantne progresivne ideje , brez skrbi bomo še malo denarja natisnili pa bo tud za 3mio inžinirjev poskrbljeno. Wall

https://www.mladina.si/194683/v-evropo-p...ti-domove/
#8
(11-12-2019, 11:36)mr.T Napisal: Evo briljantne progresivne ideje , brez skrbi bomo še malo denarja natisnili pa bo tud za 3mio inžinirjev poskrbljeno. Wall

https://www.mladina.si/194683/v-evropo-p...ti-domove/

Po par odstavkih sem obupal.
Saj ne ves kdo je bolj prizadet.  Rolleyes
#9
Najprej se služil s srebrnino, zdaj bi pa s švercanjem migrantov.
#10
(12-12-2019, 05:56)francis Napisal: Najprej se služil s srebrnino, zdaj bi pa s švercanjem migrantov.
Imam toliko različnih pomislekov glede vsega ampak razmišljam tudi o tej opciji sami smo si krivi. Evropejci mislim. Tisti, ki so izvolili to garnituro, ki trenutno zaseda vodilne položaje. 
Ena od misl je tudi, da delovno prebivalstvo postaja molzna krava ter drugorazredni prebivalci. Predvidene dodatne obdavčitve itd...
Vsaj z eno stvarjo se tolažim. Do penzije imam manj kot 15 let v vsakem primeru bom lahko če se bodo stvari še naprej slabšale prodal ali dal v najem nepremičnine ter se preselil v katero od držav, ki nima debilov na oblasti.
#11
(12-12-2019, 13:59)J.S.Archer Napisal:
(12-12-2019, 05:56)francis Napisal: Najprej se služil s srebrnino, zdaj bi pa s švercanjem migrantov.
Imam toliko različnih pomislekov glede vsega ampak razmišljam tudi o tej opciji sami smo si krivi. Evropejci mislim. Tisti, ki so izvolili to garnituro, ki trenutno zaseda vodilne položaje. 
Ena od misl je tudi, da delovno prebivalstvo postaja molzna krava ter drugorazredni prebivalci. Predvidene dodatne obdavčitve itd...
Vsaj z eno stvarjo se tolažim. Do penzije imam manj kot 15 let v vsakem primeru bom lahko če se bodo stvari še naprej slabšale prodal ali dal v najem nepremičnine ter se preselil v katero od držav, ki nima debilov na oblasti.
Kako izvolili???Izvoljeni so bili drugi ,ampak ne morejo sestaviti večine.

Poslano z mojega POCOPHONE F1 z uporabo Tapatalk
#12
Stegnila je pa prva jezik Merklova... Flüchtlinge Willkommen...
#13
A kdo resno misli, da bi bilo pod katero koli politično opcijo drugače? Če bi volitve lahko kaj spremenile, bi bile prepovedane! Tako se pa pujsi grebejo, kdo bo pri koritu. Ostali pa v vsakem primeru potegnemo kratko.
#14
ki nima debilov na oblasti. - ima optimista lol
#15
Družba je zelo podeljena in to ni dobro.

Imigranti proti katerim sem osebno zelo proti so posledica politike katero so mnogi leta in leta podpirali ter mahali z ameriškimi in izraelskimi zastavami, ko so ti brutalno lagali in na osnovi laži rušili in ubijali v milijonih, češ zaradi humanitarnih vzgibov.
Spomnimo se arogance" F... Yea" " Shock & Awe" Liberty B..."Need some democracy" "democracy&nato forever... itd itd medtem pa so družine teh imigrantov ali emigrantov umirale iz EU pa so se jim smejali ter podpirali njihove morilce, ki niso bili nobeni liberatorji- osvoboditelji, ker vse česar so jih osvobodili je bila nafta ali zlato ter seveda življenj.

Temu je sedaj prišel konec. Verni ljudje bi rekli bog ima dolgo šibo!
In če je nam všeč ali ne posledice teh dejanj bomo sedaj vedno bolj čutili.

A mnogi nismo podpirali tega in nismo krivi a bomo vseeno občutili jezo in sovraštvo teh imigrantov, zato se poraja vprašanje?

Kdo to vse počne in zakaj?

Kdo ima moč ukazati celotni EU da prilagodi svoje zakone ter proti volji velike večine prebivalstva v EU kar je skrajno ne-demokratično odprejo meje za sprejem imigrantov?
Države, ki pa se uprejo (npr. Madžarska) pa v medijih označujejo kot nacistične, fašistične... njihove voditelje pa kot diktatorje ali podobno.
Kdo ustvarja konflikt sedaj v EU prej pa po bližnjem vzhodu?
Upam se staviti, da niso Rusi ti ki imajo moč karkoli ukazovati EU ali vplivati na sprejem imigrantov.


In Rugabuga glede legendarne izjave "Če bi volitve lahko kaj spremenile, bi bile prepovedane!" Imate še kako prav saj ni toliko pomembno ali vas peljejo na isti cilj po levi ali po desni.
#16
(12-12-2019, 14:37)Rugabuga Napisal: A kdo resno misli, da bi bilo pod katero koli politično opcijo drugače? Če bi volitve lahko kaj spremenile, bi bile prepovedane! Tako se pa pujsi grebejo, kdo bo pri koritu. Ostali pa v vsakem primeru potegnemo kratko.

Od kdaj pa to? Smo kar izgubili republiko, demokracijo, voljo do svobode?
Bomo kar počepnali s suženjsko mentaliteto?

Demokracija je preprosta in deluje, ne perfektno ampak še vedmo bolje kot ostale tiranske alternative.
Ampak mi smo naučeni in zdresirani, da nam vlada rdeči kartel in je slabo, če bo kdo drug, bo pa veliko slabše.

Vsakih 8 let mora oblast zanihati na drugi pol, da se prerežejo lovke in osebni interesi.

Politicians are like diapers, they need to be changed often, and for the same reasons
#17
LordIce kako prečudovito deluje demokracija imamo tisoče primerov, zadnji pa je ko morajo navadni ljudje zbirati denar za zdravilo za Krisa!

V moralno ozaveščenih državah, če še kakšna sploh obstaja bi zdravniki, farmacija ali zavarovalnice viseli na javni razsvetljavi, ko bi rekli da zaradi pohlepa ne bodo dali zdravilo za tega otroka.
Ti pa jo kr naprej opevaj ker ti je takšno obnašanje že skoraj normalno, če ne pa vsaj razumljivo.

Rabimo spremembe na boljše ne pa statusa Qvo in za to niso krivi neki rdeči ampak ta brutalni neoliberalni kapitalizem katermu ti praviš demokracija.
#18
(12-12-2019, 16:20)DavorM Napisal: V moralno ozaveščenih državah, če še kakšna sploh obstaja bi zdravniki, farmacija ali zavarovalnice viseli na javni razsvetljavi, ko bi rekli da zaradi pohlepa ne bodo dali zdravilo za tega otroka.
Jutri grem v trgovino pizdit, ker mi zaradi pohlepa nočejo podariti hrane, ki pa je ja osnovni pogoj za človekovo preživetje.

Zdravila stanejo, zdravstvene storitve takisto. Pričakovati plačilo zanje ni pohlep.
#19
(12-12-2019, 18:30)Sherman Napisal:
(12-12-2019, 16:20)DavorM Napisal: V moralno ozaveščenih državah, če še kakšna sploh obstaja bi zdravniki, farmacija ali zavarovalnice viseli na javni razsvetljavi, ko bi rekli da zaradi pohlepa ne bodo dali zdravilo za tega otroka.
Jutri grem v trgovino pizdit, ker mi zaradi pohlepa nočejo podariti hrane, ki pa je ja osnovni pogoj za človekovo preživetje.

Zdravila stanejo, zdravstvene storitve takisto. Pričakovati plačilo zanje ni pohlep.


Za hrano se ne plačuje dodatno in nevem kakšno še "zavarovanje".

#20
Govora je bilo tudi o zdravnikih in farmacevtih, ne le zavarovalnicah.




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)