Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pobiramo stave kaj se bo dogajalo na seji, kjer se debatira o ZORO-2
#41
Tota iz mnz ve o orozju toliko kot jaz o operiranju levega dela mozganov...
Odgovori
#42
JRC Napisal:Jaz sicer mislim, da zakon ne bo padel, ampak da bodo na hitro vložili ustrezno noveliran zakon, ker bodo hoteli spraviti zakon naprej v proceduro (pač bodo grozili s sankcijami EU zaradi neimplementirane direktive).
Predstava za ljudi- gre samo za točke. Važno je samo glasovanje.
Odgovori
#43
Padu bo k bela snežinka k pada Whistle
p.s.
to pesem sicer sovražim iz dna duše Evil
Ljubezen in sovraštvo, sovraštvo in ljubezen, vse sem preživel. Vendar ni tega ostalo v meni niti sled, ostal sem enak.
(Heine, Heinrich, 1797-1856)
Nisem lep - imam pa revmo
Odgovori
#44
"Posrečeni" so. Nik Prebil omenil napad na Charlie Hebedo. A jim ne zna nihče razložiti, da so ti primeri imeli NELEGALNO orožje, iz črnega trga, na katerega to zaoostrovanje nima učinka.
Odgovori
#45
so, so... to je poudarilo več poslancev, da teroristi ne uporabljajo legalnega orožja.
Grims je povedal, da je spraševal ministra, inšpektorja.... niti enega nasilnega dejanja ni bilo z legalnim orožjem.
Odgovori
#46
Omenjajo, da dušilec ne zmanjša poka dovolj, pa vseeno se bojijo, da se bo povečal krivolov..
Odgovori
#47
Dokler ni glasovanja ni nic padlo.
Nimajo pa pojma o dusilcih kot dodana vrednost (nek mlad pubec v sivih cotah). ;)
Odgovori
#48
No da ni bilo nic ne drzi je bilo pa minimum...
Odgovori
#49
Rekel je, da ni bilo storjenega nobenega zločina z legalnim orodjem.
Odgovori
#50
(17-12-2019, 16:25)maus Napisal: Padu bo k bela snežinka k pada Whistle
p.s.
to pesem sicer sovražim iz dna duše Evil

Dokler ne pade, ni padlo. Isto velja za sneg.
Mogoce ti bo tvoj skorpijon celo ostal.
Drzim pesti.
Kdor ima malo soli v glavi tega spisanega kretenizma ZORO 1b ali ZORO 2 ne bo podprl, nikoli.

Ve se pa nikoli.
Trenutno je zadnji na vrsti... Mahnić, zagovarja dusilce...

Vsaka cast temu Mahniću, kdorkoli že je.
Lovec ocitno...
Odgovori
#51
Jrc kaj pa rezalec roke?
Odgovori
#52
Res je, imaš prav.
Odgovori
#53
Photo 
Adijo pamet... pojma nima:
[Image: baba.png]
Odgovori
#54
(17-12-2019, 16:51)dani_79 Napisal: Jrc kaj pa rezalec roke?
Pa tale pacient. https://www.slovenskenovice.si/crni-scen...e-ustrelil
To je to, kar se jaz spomnim. Koliko je pa nesreč med lovci bi pa mogoče vedel kdo drug.
Odgovori
#55
Na kratko štiri stranke bodo glasovale proti, 5 jih bo glasovalo za, saj tako so se izrazili na seji.

Poslano z mojega SM-G965F z uporabo Tapatalk
Odgovori
#56
dani_79 Napisal:Jrc kaj pa rezalec roke?

Pravno formalno gledano - se še vedno obravnava kot nesreča. Kolikor vem obsodbe še ni bilo. Obstaja pa sum storitve KD.
Odgovori
#57
Jutri bo tole padlo sigurno. Vecine nimajo opozicijale stranke bodo pa ze poskrbele za bodo glasovali njihovi poslanci proti. Boste videli jutri.
Moons out, goons out!
Odgovori
#58
@ribicd: štejejo individualni glasovi in koalicija bo težko zbrala več glasov, kot nasprotniki zakona.
Teoretično: SDS 25, Levica 9. NSI 7, SNS 4 = 45

Vprašanje seveda je, koliko nasprotnikov zakona bo prisotnih na glasovanju.
Odgovori
#59
Bravo SDS! Mahnič in Grims!
Moons out, goons out!
Odgovori
#60
Prav vse poslanske skupine so se strinjale, da takšna omejitev športnih strelcev, prepoved zbiranja in ostale cvetke niso smiselne! Na koncu je še poslanec LMŠ (MNZ je v domeni LMŠ, MIZŠ pa v domeni SD!) zamomljal, da je najbrž potrebno ta del popraviti. Karkoli že bo jutri, tole danes je bil jasen signal MNZ in MIZŠ, da tale predlog zakona ni dober. 

In ta jasen glas, tako strokovne javnosti, kot politike, je tisto kar je pomembno! Upam, da bodo ta glas jasno slišale, predvsem pa razumele tudi vse dame, takšne in drugačne.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 2 Gost(ov)