Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mehanizem???
#1
Živ

Na voljo imam izvedeti en projekt v sklopu nekega dela in me zanima če je kdo interesent da bi mu analizirali sprožilni mehanizem. Zanima me predvsem kak mehanizem od puške kjer so zadeve bolj občutljive.
Največ se bi profitiralo ker bi zadevo lahko potem VARNO sfrizirali saj zadeva poleg upoštevanju vseh lastnosti materiala nudi tudi upoštevanje količnik trenja kar je kar redkost pri takem softwearu. Bo pa večinoma analiza narejena v programu Adams in SolidWorks.
Čisto tako informativno sprašujem saj v nasprotnem primeru bom moral analizirati kako blesavo ročno uro?

LP
Odgovori
#2
če ti nobeden ne ponudi nič boljšega in da ne boš friziral uro imaš na raspolago mojo pištolo, CZ 75B
Odgovori
#3
"jsegatin" Napisal:če ti nobeden ne ponudi nič boljšega in da ne boš friziral uro imaš na raspolago mojo pištolo, CZ 75B

Tu ti lahko brez problema pomagam. Rad bi pa kak puškin mehanizem zaradi več gibljivih delov in vzmeti.
Odgovori
#4
Živjo!
Še rabiš puškin sprožilni mehanizem?
Odgovori
#5
"Žiga P" Napisal:Živjo!
Še rabiš puškin sprožilni mehanizem?

Ravno danes sem se zmenil za enega. Konec semestra bom sem gor nalimal rezultate analize.
LP
Odgovori
#6
Aja čist pozabu: Hvala za ponudbe in voljo do pomoči.
Odgovori
#7
"Zoisii" Napisal:
"jsegatin" Napisal:če ti nobeden ne ponudi nič boljšega in da ne boš friziral uro imaš na raspolago mojo pištolo, CZ 75B

Tu ti lahko brez problema pomagam. Rad bi pa kak puškin mehanizem zaradi več gibljivih delov in vzmeti.
vidim, da si dobil puškin mehanizem.
pa me vseeno zanima kaj bi naredil na moji pištoli pri proženju in koliko bi to stalo. streljam IPSC.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)