Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beretta
#21
Ne kupuj tega, ko bos probal se kaj drugega, ti bo jasno. Kje z koroske si, pa v kerem klubu? Lahk na zs. Lp
Odgovori
#22
Po moje bo najbolje da kupiš dve, da se pošteno zaje... . S prodajo nekoč pa ne bo problema, ker je to večna pištola kot včasih Trabant.
Odgovori
#23
(17-01-2020, 18:48)Shillien Napisal: torej je tako kot se mi je zdelo že prej, z beretto niso zadovoljni predvsem tisti, ki so imeli službene in so bile temu tudi primerne, prestrelane in verjetno slabo vzdrževane, drugi pa jih sovražijo enostavno ker je to "in".

kolikor gledam reviewe (in pogledal sem jih ogromno) je naprimer 92x performance top pištola in je naprimer pri sprožilcu boljša od cz shadow 2.

hvala za debato in tistih nekaj uporabnih komentarjev (in sporočil)

pa lep pozdrav

Vojaške Berette so bile vzdrževane dobro in redno, pa tudi zelo veliko niso streljale in so imele posledično mint cevi. Vsak kos orožja vedno probaj in si mnenja ne ustvarjaj ker je nekje v neki reviji pisalo da je dober (plačana reklama), ali pa ker ti je bila v Call of dutyju všeč. Večina Berette nima rada ker je poleg njih probala še kaj drugega. Lahko imaš svoje mnenje, a brez praktičnih izkušenj takšno mnenje preprosto ni enakovredno. To je tako, kot če bi vozne lastnosti avta ocenjeval ker ti je slika avta všeč.
Odgovori
#24
(17-01-2020, 20:40)bob78 Napisal:
(17-01-2020, 18:48)Shillien Napisal: torej je tako kot se mi je zdelo že prej, z beretto niso zadovoljni predvsem tisti, ki so imeli službene in so bile temu tudi primerne, prestrelane in verjetno slabo vzdrževane, drugi pa jih sovražijo enostavno ker je to "in".

kolikor gledam reviewe (in pogledal sem jih ogromno) je naprimer 92x performance top pištola in je naprimer pri sprožilcu boljša od cz shadow 2.

hvala za debato in tistih nekaj uporabnih komentarjev (in sporočil)

pa lep pozdrav

Vojaške Berette so bile vzdrževane dobro in redno, pa tudi zelo veliko niso streljale in so imele posledično mint cevi. Vsak kos orožja vedno probaj in si mnenja ne ustvarjaj ker je nekje v neki reviji pisalo da je dober (plačana reklama), ali pa ker ti je bila v Call of dutyju všeč. Večina Berette nima rada ker je poleg njih probala še kaj drugega. Lahko imaš svoje mnenje, a brez praktičnih izkušenj takšno mnenje preprosto ni enakovredno. To je tako, kot če bi vozne lastnosti avta ocenjeval ker ti je slika avta všeč.
ja to je pa definitivno res. kot sem napisal nisem preizkusil še ničesar zato je vse kar zaenkrat vem testi na internetu in pa seveda videz. popolnoma verjamem da ko se enkrat preizkusi je mnenje popolnoma drugo.

corter za enkrat še nikjer. najverjetneje bom spomladi začel urejati vse skupaj (tečaj, klub in vse kar spada zraven). trenutno je pri meni vse teorija. še nikoli nisem streljal z čem drugim kot zračno puško.

želim pa za prvo pištolo nekaj 9mm.
Odgovori
#25
Pri nas se je vojska opremljala precej po domače v glavem kar so vidl pri filmih od Čak Norisa in pa kakem Miami vice to je bilo teba imet, sploh ko gledaš kaj so kupovali v 90tih pa kaka brigada Moris vidiš da so bili na delu totalni res caRji, ki so malce preveč filme gledal .
Odgovori
#26
Lej kot so ti ze drugi rekli. Ne kopuj prvega kosa na pamet in na podlagi internet opisov. Dej nekaj cez roke in naber mal kilometrine. V pametnem klubu bos to zlahka naredil. Da bos vsaj priblizno vedel kaj hoces ko se bos spravil kupovat prvi kos.

Trenutno pa nimas niti priblizne predstave kako pistola zgleda, kaj sele da bi vedel kaj sploh hoces. Pa brez zamere. Lahka da bos na koncu ugotovil, da ti pistole sploh ne sedejo.
Odgovori
#27
Dosti novincev se je zaljubilo kar v kos, s katerim so delali preizkus.... ker je to bil prvi kos, s katerim so fstrelili več kot 5 patronov v eni seriji. Ne naredi te napake. Sprobaj čim več.
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori
#28
Preberi nasvete predhodnikov se ene 3x.
Potem razmisli, kaj bos streljal (precizno,dinamika?)
Poisci si klub, kjer bos lahko kaj prijel v roke.
Pozabi na Bereto.
Ne bodi trmast.
Eno leto po nakupu pridi sem porocat.
Odgovori
#29
(17-01-2020, 21:41)Shillien Napisal:
(17-01-2020, 20:40)bob78 Napisal:
(17-01-2020, 18:48)Shillien Napisal: torej je tako kot se mi je zdelo že prej, z beretto niso zadovoljni predvsem tisti, ki so imeli službene in so bile temu tudi primerne, prestrelane in verjetno slabo vzdrževane, drugi pa jih sovražijo enostavno ker je to "in".

kolikor gledam reviewe (in pogledal sem jih ogromno) je naprimer 92x performance top pištola in je naprimer pri sprožilcu boljša od cz shadow 2.

hvala za debato in tistih nekaj uporabnih komentarjev (in sporočil)

pa lep pozdrav

Vojaške Berette so bile vzdrževane dobro in redno, pa tudi zelo veliko niso streljale in so imele posledično mint cevi. Vsak kos orožja vedno probaj in si mnenja ne ustvarjaj ker je nekje v neki reviji pisalo da je dober (plačana reklama), ali pa ker ti je bila v Call of dutyju všeč. Večina Berette nima rada ker je poleg njih probala še kaj drugega. Lahko imaš svoje mnenje, a brez praktičnih izkušenj takšno mnenje preprosto ni enakovredno. To je tako, kot če bi vozne lastnosti avta ocenjeval ker ti je slika avta všeč.
ja to je pa definitivno res. kot sem napisal nisem preizkusil še ničesar zato je vse kar zaenkrat vem testi na internetu in pa seveda videz. popolnoma verjamem da ko se enkrat preizkusi je mnenje popolnoma drugo.

corter za enkrat še nikjer. najverjetneje bom spomladi začel urejati vse skupaj (tečaj, klub in vse kar spada zraven). trenutno je pri meni vse teorija. še nikoli nisem streljal z čem drugim kot zračno puško.

želim pa za prvo pištolo nekaj 9mm.
Odgovori
#30
Meni je M9A3 všeč tista, ki jo US Army ni hotela :)

[Image: M9A3-left.jpg]
Moons out, goons out!
Odgovori
#31
Tale zapis me spominja na vprašanja kolegov, ki z orožjem nimajo prav pogostega stika. Večina jih ponavadi od prve vpraša - A maš magnuma al bereto ??

Službena Bereta je bila "ganc neu" - pa ni bla do kolen stari čehinji.
Odgovori
#32
(20-01-2020, 13:48)auditor Napisal: Tale zapis me spominja na vprašanja kolegov, ki z orožjem nimajo prav pogostega stika. Večina jih ponavadi od prve vpraša - A maš magnuma al bereto ??

Službena Bereta je bila "ganc neu" - pa ni bla do kolen stari čehinji.

Gver je gver ;)
Glavno da poka in se kadi.  S-2guns
Odgovori
#33
kup si pištolo ki ti je všeč.
itq ne veš v katero smer v strelstvu te bo zaneslo, tko da te verjetno še čakajo veliko večji stroški s tem v zvezi.
pač boš vzel ta strošek v zakup, imel boš pa kos ki ti bo ušeč, in ne to kar je drugim ušeč in optimalno s čimer se drugi ukvarjajo.
kaj ti bo grda pištola? boš z veseljem šel na strelišče z njo?
če boš pa rabil bolj namenski kos si boš pač še enega nabavil... zdaj pa niti pod razno ne veš kakšnega boš rabil.
Odgovori
#34
Definitvno kot je Marks reku... kupiš tisto ki ti je všeč.. itak vrjento ne bo zadnja :D
Moons out, goons out!
Odgovori
#35
(20-01-2020, 16:02)deadbeef Napisal: Definitvno kot je Marks reku... kupiš tisto ki ti je všeč.. itak vrjento ne bo zadnja :D
Tako kot pri ženskah - najprej ti mora biti všeč.  Ostale vrline in "vrline " itak šele kasneje spoznaš....
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
#36
Mnja, tudi ce ti je vsec pa vsi ostali pravijo da vsakemu da pa se to slabo potem je malo neumno.pricakovati da se bo pa s tabo 'opoštenila' in bo to cisto drugace...

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Odgovori
#37
Imam Beretto 92 FS s katero sem zelo zadovoljen: ko nimam časa za obisk društvenega strelišča, malo potreniram na terasi za hišo, odlična za trening proženja, prijem itd... Je pa od Umarexa na diabole 4,5mm in CO2 bombice.
Odgovori
#38
Sosed prodaja M92 9x19 v stainless verziji. Podedoval jo je od očeta in je praktično nova. Več info lahko v ZS.
Odgovori
#39
Greš na strelišče in preizkusiš več različnih pištol. Relativno hitro boš ugotovil katera je tista 'prava'. FS92 je kramp. Morda je komu všeč a meni ni nikoli sedla, čeprav imam veliko roko. Morda zaradi zelo dolgega hoda prožilca. Saj se da tudi z njo čisto v redu zadevati a se je treba potruditi. Enak rezultat sem z Glockom ali Waltherjem PPQ dosegal brez kakršnegakoli naprezanja.
“So I say, “Live and let live.” That’s my motto. “Live and let live.” And anyone who can’t go along with that, take him outside and shoot the motherfucker. It’s a simple philosophy, but it’s always worked in our family.”
George Carlin
Odgovori
#40
Greš na kak sejem ali pa v Postojno, deset pištol povaljaš po roki in če bo med njimi Beretta, ti bo kristalno jasno zakaj z njo nihče ne strelja. Varovalka na zaklepu, ostri robovi, čudna ergonomija, trdo proženje (nekdo je napisal boljše kot CZS2 Dumb  ) ...ampak ja, če ti je všeč - je definitivno najboljša na svetu!
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)