Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sig
#1
Dumb


Priponke Male slike
   
Odgovori
#2
Reklamacija????  Shifty
Odgovori
#3
To je nek specialni model? ;)
Odgovori
#4
Meni to zgleda kot Mosquito. Torej SIG ki to sploh ni. :)
Pew pew!
Odgovori
#5
Bo zihr sedu v škatlo! Ta ne bo predolg!:)
Odgovori
#6
Ajga Tinček pobalinček, a boš tud kakšno fotko SIG-a objavu?


Lp
"Fear of weapons is a sign of retarded sexual and emotional maturity"    Sigmund Freud
Odgovori
#7
(07-02-2020, 12:46)glock34 Napisal: Ajga Tinček pobalinček, a boš tud kakšno fotko SIG-a objavu?


Lp

Bom ... ampak treba počakat da se polomi, neki. Dumb
Odgovori
#8
Zdaj je Sig postal fotogeničen za fabrški poster

Samo še malo opilkov potreseš na okoli pa bo

[Image: 1996_77eb8243b536f9caeab4f4b69647f067.jpg]
Odgovori
#9
Ne bo noben praška omenjal itd... a to je sam za Glocka rezervirano?

Poslano z mojega SM-G973F z uporabo Tapatalk
Odgovori
#10
(07-02-2020, 00:08)jabolko Napisal: Dumb

Saj ne bi verjel če ne bi videl sam osebno posedujem SIGSAUER-ja, verjetno je šel čez gosenico od buldožerja
Odgovori
#11
(07-02-2020, 22:20)Tiger10 Napisal: Ne bo noben praška omenjal itd... a to je sam za Glocka rezervirano?

Poslano z mojega SM-G973F z uporabo Tapatalk

Ne bit Butt hurt. Prašek je letel na glocka ker je PLASTIČEN. Tako kot stvari ki so včasih prišle iz praška.

Sej je vse ok, nič zato če je g44 ki si ga kupil klump, sej je tudi zgoraj slikani Sig Mosquito totalni poden. Pač vsak hvali in navija za tisto kar ima. Dejstvo je da sta obe pištoli, tako SIG kot Glock odlični v "odraslih" verzijah.
Pew pew!
Odgovori
#12
Nisem ga še kupil ker šele jutri al pojutrišnjem pride v Slovenijo drugače pa ja recimo temu drugače da se navežem na tvojo primerjavo bosta 19ka in 17ka dobila otročka 44tko. Pač za plinkanje bo dobra za preciznjaka sem pa jaz preslab(sam priznam da me ne bo prec gdo pluval ), tako da mi je škoda dajat denar za neko hudo pištolo.

Poslano z mojega SM-G973F z uporabo Tapatalk
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)