Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
9.6.2007 Javor - 3. tekma za DP
#1
tule so rezultati 3. tekme za drA3avno prvenstvo...

odlične proge, vročina za pop***, polno strelcev in posledično veliko čakanja... [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]



3. tekma PP SZPS - DP 2007 Pistola


Ladies Category

% Points Competitor Cat Reg Cls Tag ICS

1100,00 269,1143 39 Pleterski, Dita L SLO C DOM
2 20,10 54,0806 92 Nekic, Katarina L CRO OST
3 7,57 20,3676 37 Lovko, Maja L SLO C DOM



Seniors Category

% Points Competitor Cat Reg Cls Tag ICS

1100,00 598,9780 7 Licina, Boro S SLO A DOM
2 98,89 592,3328 31 Medja, Boris S SLO A DOM
3 84,59 506,6667 68 Fucka, Zarko S SLO A DOM
4 82,48 494,0427 24 Prusnik, Franc S SLO B DOM
5 75,32 451,1338 8 Strnad, Anton S SLO B DOM
6 73,70 441,4553 6 Lajnscek, Danijel S SLO B DOM
7 68,65 411,2086 55 Hren, Karli S SLO C DOM
8 61,57 368,8177 81 Jez, Anton S SLO C DOM
9 60,86 364,5641 69 Pobega, Edvin S SLO B DOM
10 56,36 337,5926 11 Pisek, Ales S SLO C DOM
11 56,24 336,8519 77 Mikolic, Ivan S SLO B DOM
12 55,26 331,0064 33 Volkar, Anton S SLO C DOM
13 53,03 317,6232 95 Lesjak, Tone S SLO C DOM
14 39,93 239,1867 82 Pirnat, Pavle S SLO B DOM
15 34,90 209,0351 97 Toni, Janez S SLO C DOM
16 31,07 186,1176 65 Ukmar, Branko S SLO C DOM
17 22,03 131,9288 59 Lovse, Slavko S SLO C DOM
18 12,81 76,7497 42 Markus, Brane S SLO C DOM
19 10,40 62,2728 84 Sodnik, Ivan S SLO C DOM


Juniors Category

% Points Competitor Cat Reg Cls Tag ICS

1 100,00 344,4082 15 Remih, Zan J SLO C DOM
2 35,85 123,5351 61 Mezek 3, Maks J SLO C DOM



OPEN -- Match Results By Category


% Points Competitor Cat Reg Cls Tag ICS

1100,00 685,0000 30 Jarc, Igor SLO A DOM
2 41,49 284,2352 56 Gajsek, Rene SLO C DOM



PRODUCTION -- Match Results By Tag

% Points Competitor Cat Reg Cls Tag ICS

1100,00 640,0584 100 Fegus, Andrej SLO A DOM
2 91,36 584,7264 16 Pavlic, Bostjan SLO A DOM
3 84,33 539,7474 4 Kobal, Valentin SLO A DOM
4 83,83 536,5430 18 Kodric, Joze SLO A DOM
5 81,70 522,9163 63 Humar, Martin SLO A DOM
6 77,73 497,5457 71 Rudolf, Darko SLO A DOM
7 73,32 469,3215 28 Slatinsek, Andrej SLO A DOM
8 66,63 426,4499 7 Licina, Boro S SLO A DOM
9 66,29 424,2786 31 Medja, Boris S SLO A DOM
10 65,05 416,3499 96 Zajc, Igor SLO A DOM
11 63,11 403,9624 76 Bozovic, Uros SLO A DOM
12 54,80 350,7707 14 Vipotnik, Tomaz SLO C DOM
13 54,32 347,6772 3 Janzic, Matej SLO A DOM
14 53,81 344,4082 15 Remih, Zan J SLO C DOM
15 50,44 322,8414 36 Cernigoj, Mitja SLO C DOM
16 50,19 321,2457 10 Ciuha, Andrej SLO B DOM
17 48,36 309,5121 44 Markus, Mladen SLO B DOM
18 47,16 301,8420 79 Kanduti, Branislav SLO C DOM
19 46,14 295,2979 22 Korbar, Tomaz SLO B DOM
20 45,99 294,3890 38 Franceskin, Igor SLO C DOM
21 44,04 281,8927 48 Rakun, Igor SLO C DOM
22 42,84 274,2289 46 Mravinc, Anton SLO C DOM
23 42,26 270,5045 32 Orazem, Uros SLO B DOM
24 42,05 269,1143 39 Pleterski, Dita L SLO C DOM
25 41,77 267,3603 54 Marin, Eco SLO C DOM
26 40,75 260,8007 81 Jez, Anton S SLO C DOM
27 39,16 250,6186 43 Jamnik, Tomaz SLO B DOM
28 38,22 244,6019 53 Pecar, Benjamin SLO C DOM
29 37,02 236,9507 41 Kosterov, Vasilij SLO C DOM
30 36,93 236,3449 33 Volkar, Anton S SLO C DOM
31 36,72 235,0260 77 Mikolic, Ivan S SLO B DOM
32 36,61 234,3301 70 Maver, Saso SLO B DOM
33 35,73 228,6853 9 Volk, Igor SLO B DOM
34 29,71 190,1689 78 Bobnar, Andrej SLO C DOM
35 26,66 170,6408 49 Damjan, Damian SLO C DOM
36 22,45 143,6999 83 Rodic, Robert SLO C DOM
37 21,88 140,0299 58 Sikovec, Mihael SLO C DOM
38 19,26 123,2732 17 Prihoda, Marko SLO C DOM
39 17,04 109,0663 27 Kogoj, Sandi SLO C DOM
40 16,25 104,0272 25 Jerin, Matjaz SLO C DOM
41 15,18 97,1473 59 Lovse, Slavko S SLO C DOM
42 14,94 95,5963 13 Oklesen, Vojko SLO C DOM
43 14,60 93,4637 40 Lovsin, Marko SLO C DOM
44 9,38 60,0281 23 Skufca, Jure SLO C DOM
45 9,01 57,6805 42 Markus, Brane S SLO C DOM
46 8,74 55,9116 72 Munih, Roman SLO C DOM
47 7,09 45,3703 84 Sodnik, Ivan S SLO C DOM
48 6,66 42,6422 26 Vizintin, Ziga SLO C DOM
49 3,18 20,3676 37 Lovko, Maja L SLO C DOM




INTERNATIONAL -- Match Results By Tag


% Points Competitor Cat Reg Cls Tag ICS

1100,00 573,7098 98 Gvozdanovic, Dubravko CRO OST
2 98,18 563,2632 88 Praunsperger, Dejan CRO OST
3 89,36 512,6458 87 Sladin, Damir CRO OST
4 89,22 511,8911 86 Benazic, Zoran CRO OST
5 83,75 480,4915 85 Praunsperger, Igor CRO OST
6 74,28 426,1660 103 Zutic, Gordan CRO OST
7 69,92 401,1144 91 Maric, Hrvoje CRO OST
8 61,90 355,1221 99 Spicic, Damir CRO OST
9 59,74 342,7390 90 Klepic, Marko CRO OST
10 55,38 317,7370 12 Prskalo, Grgo CRO OST
11 54,36 311,8921 89 Turek, Stevo CRO OST
12 50,87 291,8485 101 Maric, Mirko CRO OST
13 50,26 288,3548 93 Bertovic, Hrvoje CRO OST
14 41,01 235,2793 102 Tomsic, Hrvoje CRO OST
15 9,43 54,0806 92 Nekic, Katarina L CRO OST




REVOLVER (STANDARD) -- Match Results By Tag


% Points Competitor Cat Reg Cls Tag ICS

1100,00 681,5388 52 Stupar, Rok SLO B DOM
2 57,04 388,7459 82 Pirnat, Pavle S SLO B DOM


STANDARD -- Match Results By Tag


% Points Competitor Cat Reg Cls Tag ICS

1100,00 640,5137 66 Gasparin, Enej SLO A DOM
2 91,86 588,3830 74 Jereb, Uros SLO A DOM
3 80,71 516,9878 1 Pesek, Damijan SLO A DOM
4 77,18 494,3165 21 Leban, Bruno SLO A DOM
5 74,08 474,5122 19 Gabrijel, Gregor SLO B DOM
6 66,13 423,5431 80 Kozmelj, Igor SLO B DOM
7 62,60 400,9695 64 Susmel, Staso SLO A DOM
8 60,43 387,0320 20 Dim, Bostjan SLO B DOM
9 59,32 379,9383 67 Roseto, Rajko SLO A DOM
10 57,81 370,2863 2 Karazija, Robert SLO A DOM
11 51,11 327,3771 5 Dezman, Jernej SLO B DOM
12 50,75 325,0338 34 Batic, Tomaz SLO B DOM
13 50,68 324,6059 73 Tomsic, Iztok SLO B DOM
14 50,39 322,7687 68 Fucka, Zarko S SLO A DOM
15 49,92 319,7598 24 Prusnik, Franc S SLO B DOM
16 46,27 296,3535 8 Strnad, Anton S SLO B DOM
17 42,88 274,6268 6 Lajnscek, Danijel S SLO B DOM
18 42,24 270,5551 50 Hvalec, Maksimiljan SLO B DOM
19 40,57 259,8401 55 Hren, Karli S SLO C DOM
20 38,59 247,1666 60 Mezek 2, Maks SLO C DOM
21 38,10 244,0326 75 Mravljak, Matjaz SLO C DOM
22 35,83 229,5267 69 Pobega, Edvin S SLO B DOM
23 33,66 215,5936 11 Pisek, Ales S SLO C DOM
24 33,30 213,3130 51 Vecko, Igor SLO C DOM
25 32,98 211,2686 95 Lesjak, Tone S SLO C DOM
26 26,41 169,1730 47 Cakic, Goran SLO C DOM
27 24,76 158,5727 29 Kuhl, Dusan SLO C DOM
28 23,56 150,8883 57 Rozanc, Stanislav SLO B DOM
29 20,85 133,5774 97 Toni, Janez S SLO C DOM
30 20,26 129,7650 62 Klancisar, Alojz SLO C DOM
31 19,29 123,5351 61 Mezek 3, Maks J SLO C DOM
32 17,90 114,6374 65 Ukmar, Branko S SLO C DOM
33 11,98 76,7655 35 Bratina, Robert SLO C DOM



Disqualified Shooters

No. Name

45 Ilenic, Martin
94 Rossidis, Zafiros



STAGE RESULTS



OPEN -- Overall Stage Results

Stage 1 -- Prva

HIT STAGE STAGE COMPETITOR
PTS TIME FACTOR POINTS PERCENT # Name

1 41 7,40 5,5405 45,0000 100,00 30 Jarc, Igor
2 26 10,27 2,5316 20,5619 45,69 56 Gajsek, Rene


STANDARD -- Overall Stage Results

Stage 1 -- Prva

HIT STAGE STAGE COMPETITOR
PTS TIME FACTOR POINTS PERCENT # Name

1 45 6,04 7,4503 45,0000 100,00 66 Gasparin, Enej
2 45 7,06 6,3739 38,4986 85,55 2 Karazija, Robert
3 44 7,36 5,9783 36,1087 80,24 74 Jereb, Uros
4 39 8,24 4,7330 28,5874 63,53 21 Leban, Bruno
5 44 9,45 4,6561 28,1227 62,49 19 Gabrijel, Gregor
6 44 9,53 4,6170 27,8867 61,97 5 Dezman, Jernej
7 44 10,31 4,2677 25,7769 57,28 80 Kozmelj, Igor
8 43 10,11 4,2532 25,6894 57,09 50 Hvalec, Maksimiljan
9 45 10,64 4,2293 25,5451 56,77 68 Fucka, Zarko
10 41 9,84 4,1667 25,1667 55,93 75 Mravljak, Matjaz
11 40 10,18 3,9293 23,7328 52,74 20 Dim, Bostjan
12 42 10,97 3,8286 23,1249 51,39 1 Pesek, Damijan
13 44 11,58 3,7997 22,9499 51,00 64 Susmel, Staso
14 41 11,49 3,5683 21,5527 47,89 8 Strnad, Anton
15 44 13,05 3,3716 20,3647 45,25 11 Pisek, Ales
16 37 11,29 3,2772 19,7945 43,99 24 Prusnik, Franc
17 28 8,56 3,2710 19,7570 43,90 57 Rozanc, Stanislav
18 41 12,93 3,1709 19,1524 42,56 69 Pobega, Edvin
19 45 14,56 3,0907 18,6676 41,48 60 Mezek 2, Maks
20 26 9,10 2,8571 17,2571 38,35 73 Tomsic, Iztok
21 26 9,26 2,8078 16,9590 37,69 34 Batic, Tomaz
22 29 11,09 2,6150 15,7944 35,10 6 Lajnscek, Danijel
23 28 12,46 2,2472 13,5730 30,16 67 Roseto, Rajko
24 28 12,54 2,2329 13,4864 29,97 29 Kuhl, Dusan
25 37 17,03 2,1726 13,1227 29,16 65 Ukmar, Branko
26 24 12,39 1,9370 11,6998 26,00 55 Hren, Karli
27 30 21,70 1,3825 8,3502 18,56 51 Vecko, Igor
28 26 27,37 0,9499 5,7377 12,75 62 Klancisar, Alojz
29 9 10,32 0,8721 5,2674 11,71 97 Toni, Janez
30 11 13,17 0,8352 5,0448 11,21 35 Bratina, Robert
31 9 16,96 0,5307 3,2052 7,12 61 Mezek 3, Maks
32 0 12,56 0,0000 0,0000 0,00 95 Lesjak, Tone
33 0 16,11 0,0000 0,0000 0,00 47 Cakic, Goran


PRODUCTION -- Overall Stage Results

Stage 1 -- Prva

HIT STAGE STAGE COMPETITOR
PTS TIME FACTOR POINTS PERCENT # Name

1 45 7,41 6,0729 45,0000 100,00 87 Sladin, Damir
2 43 7,15 6,0140 44,5636 99,03 4 Kobal, Valentin
3 45 7,77 5,7915 42,9151 95,37 88 Praunsperger, Dejan
4 39 7,82 4,9872 36,9552 82,12 100 Fegus, Andrej
5 45 9,31 4,8335 35,8163 79,59 76 Bozovic, Uros
6 39 8,31 4,6931 34,7762 77,28 86 Benazic, Zoran
7 43 9,45 4,5503 33,7175 74,93 18 Kodric, Joze
8 39 8,70 4,4828 33,2172 73,82 71 Rudolf, Darko
9 41 9,52 4,3067 31,9128 70,92 85 Praunsperger, Igor
10 37 8,64 4,2824 31,7326 70,52 91 Maric, Hrvoje
11 43 10,10 4,2574 31,5475 70,11 7 Licina, Boro
12 41 10,12 4,0514 30,0208 66,71 96 Zajc, Igor
13 43 10,78 3,9889 29,5575 65,68 31 Medja, Boris
14 45 11,72 3,8396 28,4514 63,23 14 Vipotnik, Tomaz
15 30 7,87 3,8119 28,2465 62,77 63 Humar, Martin
16 41 10,88 3,7684 27,9237 62,05 103 Zutic, Gordan
17 43 11,43 3,7620 27,8766 61,95 38 Franceskin, Igor
18 43 11,49 3,7424 27,7311 61,62 48 Rakun, Igor
19 30 8,02 3,7406 27,7182 61,60 98 Gvozdanovic, Dubravko
20 37 10,33 3,5818 26,5411 58,98 99 Spicic, Damir
21 43 12,05 3,5685 26,4423 58,76 12 Prskalo, Grgo
22 43 12,08 3,5596 26,3767 58,61 32 Orazem, Uros
23 39 11,02 3,5390 26,2241 58,28 44 Markus, Mladen
24 45 12,84 3,5047 25,9696 57,71 79 Kanduti, Branislav
25 30 8,62 3,4803 25,7889 57,31 3 Janzic, Matej
26 41 12,02 3,4110 25,2754 56,17 70 Maver, Saso
27 43 13,13 3,2749 24,2673 53,93 90 Klepic, Marko
28 28 8,83 3,1710 23,4972 52,22 41 Kosterov, Vasilij
29 39 12,38 3,1502 23,3433 51,87 89 Turek, Stevo
30 28 9,19 3,0468 22,5767 50,17 16 Pavlic, Bostjan
31 41 13,58 3,0191 22,3719 49,72 43 Jamnik, Tomaz
32 26 8,63 3,0127 22,3245 49,61 28 Slatinsek, Andrej
33 41 13,78 2,9753 22,0472 48,99 102 Tomsic, Hrvoje
34 43 14,80 2,9054 21,5291 47,84 33 Volkar, Anton
35 39 14,82 2,6316 19,5000 43,33 93 Bertovic, Hrvoje
36 28 11,09 2,5248 18,7087 41,57 15 Remih, Zan
37 24 10,20 2,3529 17,4353 38,75 78 Bobnar, Andrej
38 41 17,70 2,3164 17,1644 38,14 101 Maric, Mirko
39 30 13,15 2,2814 16,9049 37,57 39 Pleterski, Dita
40 35 15,54 2,2523 16,6892 37,09 58 Sikovec, Mihael
41 26 12,17 2,1364 15,8307 35,18 81 Jez, Anton
42 26 12,21 2,1294 15,7789 35,06 77 Mikolic, Ivan
43 26 12,36 2,1036 15,5874 34,64 46 Mravinc, Anton
44 24 11,99 2,0017 14,8324 32,96 9 Volk, Igor
45 35 17,51 1,9989 14,8115 32,91 49 Damjan, Damian
46 43 21,85 1,9680 14,5826 32,41 17 Prihoda, Marko
47 37 18,89 1,9587 14,5140 32,25 36 Cernigoj, Mitja
48 43 24,54 1,7522 12,9841 28,85 10 Ciuha, Andrej
49 37 21,78 1,6988 12,5882 27,97 84 Sodnik, Ivan
50 13 8,66 1,5012 11,1236 24,72 54 Marin, Eco
51 22 15,05 1,4618 10,8319 24,07 72 Munih, Roman
52 39 26,69 1,4612 10,8277 24,06 22 Korbar, Tomaz
53 28 19,29 1,4515 10,7558 23,90 13 Oklesen, Vojko
54 15 16,72 0,8971 6,6477 14,77 27 Kogoj, Sandi
55 15 17,03 0,8808 6,5267 14,50 83 Rodic, Robert
56 11 16,81 0,6544 4,8489 10,78 40 Lovsin, Marko
57 0 13,22 0,0000 0,0000 0,00 59 Lovse, Slavko
58 0 15,00 0,0000 0,0000 0,00 26 Vizintin, Ziga
59 0 10,02 0,0000 0,0000 0,00 92 Nekic, Katarina
60 0 11,11 0,0000 0,0000 0,00 42 Markus, Brane
61 0 30,12 0,0000 0,0000 0,00 23 Skufca, Jure
62 0 9,08 0,0000 0,0000 0,00 53 Pecar, Benjamin
63 0 18,04 0,0000 0,0000 0,00 37 Lovko, Maja
64 0 12,45 0,0000 0,0000 0,00 25 Jerin, Matjaz


REVOLVER (STANDARD) -- Overall Stage Results

Stage 1 -- Prva

HIT STAGE STAGE COMPETITOR
PTS TIME FACTOR POINTS PERCENT # Name

1 44 14,69 2,9952 45,0000 100,00 52 Stupar, Rok
2 30 20,20 1,4851 22,3127 49,58 82 Pirnat, Pavle


OPEN -- Overall Stage Results

Stage 2 -- Druga

HIT STAGE STAGE COMPETITOR
PTS TIME FACTOR POINTS PERCENT # Name

1 75 22,07 3,3983 80,0000 100,00 30 Jarc, Igor
2 0 36,78 0,0000 0,0000 0,00 56 Gajsek, Rene


STANDARD -- Overall Stage Results

Stage 2 -- Druga

HIT STAGE STAGE COMPETITOR
PTS TIME FACTOR POINTS PERCENT # Name

1 76 17,96 4,2316 80,0000 100,00 66 Gasparin, Enej
2 77 18,84 4,0870 77,2667 96,58 1 Pesek, Damijan
3 78 23,19 3,3635 63,5882 79,49 19 Gabrijel, Gregor
4 71 21,38 3,3209 62,7817 78,48 74 Jereb, Uros
5 60 18,96 3,1646 59,8268 74,78 21 Leban, Bruno
6 78 27,55 2,8312 53,5249 66,91 80 Kozmelj, Igor
7 76 30,82 2,4659 46,6191 58,27 20 Dim, Bostjan
8 74 32,92 2,2479 42,4966 53,12 34 Batic, Tomaz
9 60 27,76 2,1614 40,8615 51,08 73 Tomsic, Iztok
10 66 31,33 2,1066 39,8260 49,78 55 Hren, Karli
11 61 30,48 2,0013 37,8353 47,29 64 Susmel, Staso
12 61 31,36 1,9452 36,7736 45,97 67 Roseto, Rajko
13 62 41,33 1,5001 28,3602 35,45 69 Pobega, Edvin
14 63 44,56 1,4138 26,7287 33,41 51 Vecko, Igor
15 41 29,75 1,3782 26,0543 32,57 6 Lajnscek, Danijel
16 30 23,60 1,2712 24,0321 30,04 50 Hvalec, Maksimiljan
17 46 37,80 1,2169 23,0064 28,76 11 Pisek, Ales
18 39 32,21 1,2108 22,8906 28,61 5 Dezman, Jernej
19 48 40,62 1,1817 22,3400 27,93 60 Mezek 2, Maks
20 30 29,62 1,0128 19,1478 23,93 24 Prusnik, Franc
21 42 43,40 0,9677 18,2954 22,87 68 Fucka, Zarko
22 21 24,91 0,8430 15,9378 19,92 2 Karazija, Robert
23 23 31,74 0,7246 13,6995 17,12 75 Mravljak, Matjaz
24 17 36,82 0,4617 8,7287 10,91 97 Toni, Janez
25 12 29,15 0,4117 7,7826 9,73 65 Ukmar, Branko
26 7 38,63 0,1812 3,4258 4,28 29 Kuhl, Dusan
27 5 49,22 0,1016 1,9205 2,40 61 Mezek 3, Maks
28 0 21,30 0,0000 0,0000 0,00 95 Lesjak, Tone
29 0 43,41 0,0000 0,0000 0,00 62 Klancisar, Alojz
30 0 13,51 0,0000 0,0000 0,00 8 Strnad, Anton
31 0 39,02 0,0000 0,0000 0,00 35 Bratina, Robert
32 0 11,11 0,0000 0,0000 0,00 57 Rozanc, Stanislav
33 0 29,17 0,0000 0,0000 0,00 47 Cakic, Goran


PRODUCTION -- Overall Stage Results

Stage 2 -- Druga

HIT STAGE STAGE COMPETITOR
PTS TIME FACTOR POINTS PERCENT # Name

1 66 16,57 3,9831 80,0000 100,00 87 Sladin, Damir
2 74 19,23 3,8482 77,2896 96,61 18 Kodric, Joze
3 76 20,71 3,6697 73,7059 92,13 16 Pavlic, Bostjan
4 70 21,06 3,3238 66,7588 83,45 85 Praunsperger, Igor
5 74 22,44 3,2977 66,2335 82,79 98 Gvozdanovic, Dubravko
6 78 23,75 3,2842 65,9629 82,45 88 Praunsperger, Dejan
7 66 21,48 3,0726 61,7132 77,14 100 Fegus, Andrej
8 70 24,46 2,8618 57,4791 71,85 76 Bozovic, Uros
9 64 22,46 2,8495 57,2320 71,54 63 Humar, Martin
10 72 26,14 2,7544 55,3217 69,15 86 Benazic, Zoran
11 51 18,56 2,7478 55,1900 68,99 71 Rudolf, Darko
12 68 26,35 2,5806 51,8319 64,79 103 Zutic, Gordan
13 70 28,69 2,4399 49,0045 61,26 77 Mikolic, Ivan
14 49 20,75 2,3614 47,4293 59,29 28 Slatinsek, Andrej
15 68 30,20 2,2517 45,2242 56,53 14 Vipotnik, Tomaz
16 47 21,40 2,1963 44,1116 55,14 3 Janzic, Matej
17 70 31,94 2,1916 44,0181 55,02 79 Kanduti, Branislav
18 47 22,83 2,0587 41,3486 51,69 4 Kobal, Valentin
19 55 27,20 2,0221 40,6127 50,77 38 Franceskin, Igor
20 70 35,74 1,9586 39,3380 49,17 46 Mravinc, Anton
21 64 32,81 1,9506 39,1780 48,97 90 Klepic, Marko
22 70 36,07 1,9407 38,9781 48,72 36 Cernigoj, Mitja
23 64 33,34 1,9196 38,5552 48,19 9 Volk, Igor
24 53 27,87 1,9017 38,1951 47,74 99 Spicic, Damir
25 57 30,79 1,8513 37,1821 46,48 10 Ciuha, Andrej
26 49 26,73 1,8331 36,8185 46,02 15 Remih, Zan
27 51 28,05 1,8182 36,5179 45,65 7 Licina, Boro
28 49 27,53 1,7799 35,7486 44,69 31 Medja, Boris
29 61 34,75 1,7554 35,2569 44,07 22 Korbar, Tomaz
30 59 35,49 1,6624 33,3899 41,74 78 Bobnar, Andrej
31 59 36,45 1,6187 32,5105 40,64 12 Prskalo, Grgo
32 39 24,64 1,5828 31,7901 39,74 44 Markus, Mladen
33 34 21,65 1,5704 31,5420 39,43 89 Turek, Stevo
34 41 26,21 1,5643 31,4185 39,27 54 Marin, Eco
35 57 37,09 1,5368 30,8664 38,58 39 Pleterski, Dita
36 27 20,36 1,3261 26,6351 33,29 96 Zajc, Igor
37 53 40,51 1,3083 26,2774 32,85 48 Rakun, Igor
38 55 43,97 1,2509 25,1232 31,40 81 Jez, Anton
39 34 29,34 1,1588 23,2749 29,09 53 Pecar, Benjamin
40 34 29,61 1,1483 23,0626 28,83 102 Tomsic, Hrvoje
41 42 38,04 1,1041 22,1757 27,72 93 Bertovic, Hrvoje
42 34 37,22 0,9135 18,3473 22,93 43 Jamnik, Tomaz
43 26 28,81 0,9025 18,1259 22,66 101 Maric, Mirko
44 33 48,61 0,6789 13,6351 17,04 83 Rodic, Robert
45 21 34,28 0,6126 12,3040 15,38 33 Volkar, Anton
46 14 34,06 0,4110 8,2557 10,32 70 Maver, Saso
47 13 38,07 0,3415 6,8585 8,57 23 Skufca, Jure
48 9 40,33 0,2232 4,4821 5,60 49 Damjan, Damian
49 0 38,22 0,0000 0,0000 0,00 25 Jerin, Matjaz
50 0 52,03 0,0000 0,0000 0,00 84 Sodnik, Ivan
51 0 40,48 0,0000 0,0000 0,00 26 Vizintin, Ziga
52 0 24,16 0,0000 0,0000 0,00 41 Kosterov, Vasilij
53 0 42,41 0,0000 0,0000 0,00 92 Nekic, Katarina
54 0 27,25 0,0000 0,0000 0,00 27 Kogoj, Sandi
55 0 28,41 0,0000 0,0000 0,00 42 Markus, Brane
56 0 38,54 0,0000 0,0000 0,00 40 Lovsin, Marko
57 0 50,40 0,0000 0,0000 0,00 58 Sikovec, Mihael
58 0 51,27 0,0000 0,0000 0,00 17 Prihoda, Marko
59 0 45,91 0,0000 0,0000 0,00 59 Lovse, Slavko
60 0 25,52 0,0000 0,0000 0,00 32 Orazem, Uros
61 0 11,11 0,0000 0,0000 0,00 91 Maric, Hrvoje
62 0 11,11 0,0000 0,0000 0,00 13 Oklesen, Vojko
63 0 53,91 0,0000 0,0000 0,00 37 Lovko, Maja
64 0 39,55 0,0000 0,0000 0,00 72 Munih, Roman


REVOLVER (STANDARD) -- Overall Stage Results

Stage 2 -- Druga

HIT STAGE STAGE COMPETITOR
PTS TIME FACTOR POINTS PERCENT # Name

1 79 36,31 2,1757 80,0000 100,00 52 Stupar, Rok
2 18 46,93 0,3835 14,1030 17,63 82 Pirnat, Pavle


OPEN -- Overall Stage Results

Stage 3 -- Tretja

HIT STAGE STAGE COMPETITOR
PTS TIME FACTOR POINTS PERCENT # Name

1 74 11,32 6,5371 80,0000 100,00 30 Jarc, Igor
2 63 21,83 2,8859 35,3176 44,15 56 Gajsek, Rene


STANDARD -- Overall Stage Results

Stage 3 -- Tretja

HIT STAGE STAGE COMPETITOR
PTS TIME FACTOR POINTS PERCENT # Name

1 79 11,14 7,0916 80,0000 100,00 66 Gasparin, Enej
2 76 12,23 6,2142 70,1028 87,63 74 Jereb, Uros
3 69 11,69 5,9025 66,5860 83,23 1 Pesek, Damijan
4 76 14,21 5,3483 60,3348 75,42 21 Leban, Bruno
5 76 14,50 5,2414 59,1281 73,91 8 Strnad, Anton
6 78 15,86 4,9180 55,4804 69,35 2 Karazija, Robert
7 78 16,39 4,7590 53,6863 67,11 34 Batic, Tomaz
8 75 16,00 4,6875 52,8797 66,10 19 Gabrijel, Gregor
9 72 18,17 3,9626 44,7019 55,88 24 Prusnik, Franc
10 54 13,78 3,9187 44,2072 55,26 50 Hvalec, Maksimiljan
11 69 18,96 3,6392 41,0543 51,32 80 Kozmelj, Igor
12 72 20,16 3,5714 40,2893 50,36 64 Susmel, Staso
13 75 21,84 3,4341 38,7397 48,42 6 Lajnscek, Danijel
14 78 22,79 3,4226 38,6099 48,26 60 Mezek 2, Maks
15 53 17,12 3,0958 34,9237 43,65 20 Dim, Bostjan
16 57 19,72 2,8905 32,6074 40,76 73 Tomsic, Iztok
17 62 22,98 2,6980 30,4362 38,05 67 Roseto, Rajko
18 65 24,17 2,6893 30,3379 37,92 97 Toni, Janez
19 49 18,51 2,6472 29,8633 37,33 47 Cakic, Goran
20 80 30,25 2,6446 29,8341 37,29 95 Lesjak, Tone
21 55 21,75 2,5287 28,5267 35,66 55 Hren, Karli
22 59 23,56 2,5042 28,2504 35,31 69 Pobega, Edvin
23 57 25,25 2,2574 25,4660 31,83 61 Mezek 3, Maks
24 80 36,85 2,1710 24,4907 30,61 62 Klancisar, Alojz
25 48 27,02 1,7765 20,0403 25,05 35 Bratina, Robert
26 31 17,93 1,7289 19,5043 24,38 5 Dezman, Jernej
27 63 38,40 1,6406 18,5079 23,13 11 Pisek, Ales
28 36 22,92 1,5707 17,7189 22,15 29 Kuhl, Dusan
29 34 22,17 1,5336 17,3006 21,63 68 Fucka, Zarko
30 26 16,97 1,5321 17,2838 21,60 57 Rozanc, Stanislav
31 44 29,76 1,4785 16,6789 20,85 75 Mravljak, Matjaz
32 48 33,60 1,4286 16,1157 20,14 51 Vecko, Igor
33 0 20,56 0,0000 0,0000 0,00 65 Ukmar, Branko



PRODUCTION -- Overall Stage Results

Stage 3 -- Tretja

HIT STAGE STAGE COMPETITOR
PTS TIME FACTOR POINTS PERCENT # Name

1 80 12,10 6,6116 80,0000 100,00 100 Fegus, Andrej
2 78 12,60 6,1905 74,9048 93,63 4 Kobal, Valentin
3 72 11,83 6,0862 73,6433 92,05 87 Sladin, Damir
4 76 12,90 5,8915 71,2868 89,11 16 Pavlic, Bostjan
5 72 13,11 5,4920 66,4531 83,07 88 Praunsperger, Dejan
6 72 13,20 5,4545 66,0000 82,50 98 Gvozdanovic, Dubravko
7 76 14,04 5,4131 65,4986 81,87 63 Humar, Martin
8 70 13,34 5,2474 63,4933 79,37 86 Benazic, Zoran
9 78 15,99 4,8780 59,0244 73,78 31 Medja, Boris
10 74 15,53 4,7650 57,6562 72,07 89 Turek, Stevo
11 78 17,05 4,5748 55,3548 69,19 103 Zutic, Gordan
12 63 13,82 4,5586 55,1592 68,95 71 Rudolf, Darko
13 59 13,01 4,5350 54,8732 68,59 85 Praunsperger, Igor
14 78 17,71 4,4043 53,2919 66,61 53 Pecar, Benjamin
15 72 16,74 4,3011 52,0430 65,05 96 Zajc, Igor
16 78 18,29 4,2646 51,6020 64,50 93 Bertovic, Hrvoje
17 68 16,13 4,2157 51,0105 63,76 76 Bozovic, Uros
18 64 15,46 4,1397 50,0906 62,61 7 Licina, Boro
19 64 16,48 3,8835 46,9903 58,74 28 Slatinsek, Andrej
20 76 20,62 3,6857 44,5975 55,75 90 Klepic, Marko
21 64 18,40 3,4783 42,0870 52,61 10 Ciuha, Andrej
22 62 18,25 3,3973 41,1068 51,38 91 Maric, Hrvoje
23 72 21,79 3,3043 39,9816 49,98 77 Mikolic, Ivan
24 62 18,96 3,2700 39,5675 49,46 12 Prskalo, Grgo
25 61 18,94 3,2207 38,9704 48,71 38 Franceskin, Igor
26 65 20,19 3,2194 38,9549 48,69 39 Pleterski, Dita
27 46 14,61 3,1485 38,0972 47,62 3 Janzic, Matej
28 66 21,15 3,1206 37,7589 47,20 79 Kanduti, Branislav
29 51 16,45 3,1003 37,5137 46,89 44 Markus, Mladen
30 61 20,27 3,0094 36,4134 45,52 99 Spicic, Damir
31 72 24,23 2,9715 35,9554 44,94 70 Maver, Saso
32 74 25,07 2,9517 35,7160 44,64 58 Sikovec, Mihael
33 74 25,18 2,9388 35,5600 44,45 101 Maric, Mirko
34 53 18,32 2,8930 35,0055 43,76 36 Cernigoj, Mitja
35 80 27,94 2,8633 34,6457 43,31 41 Kosterov, Vasilij
36 53 18,59 2,8510 34,4970 43,12 14 Vipotnik, Tomaz
37 55 19,35 2,8424 34,3928 42,99 54 Marin, Eco
38 42 14,79 2,8398 34,3611 42,95 18 Kodric, Joze
39 49 17,33 2,8275 34,2123 42,77 9 Volk, Igor
40 68 24,50 2,7755 33,5837 41,98 40 Lovsin, Marko
41 68 24,96 2,7244 32,9647 41,21 43 Jamnik, Tomaz
42 74 28,11 2,6325 31,8534 39,82 81 Jez, Anton
43 59 22,54 2,6176 31,6726 39,59 27 Kogoj, Sandi
44 80 31,16 2,5674 31,0655 38,83 22 Korbar, Tomaz
45 76 29,81 2,5495 30,8487 38,56 46 Mravinc, Anton
46 43 18,01 2,3876 28,8895 36,11 33 Volkar, Anton
47 72 31,61 2,2778 27,5609 34,45 83 Rodic, Robert
48 72 32,17 2,2381 27,0811 33,85 49 Damjan, Damian
49 46 20,74 2,2179 26,8370 33,55 32 Orazem, Uros
50 64 29,78 2,1491 26,0040 32,51 102 Tomsic, Hrvoje
51 44 21,31 2,0648 24,9836 31,23 78 Bobnar, Andrej
52 46 23,81 1,9320 23,3767 29,22 13 Oklesen, Vojko
53 50 25,92 1,9290 23,3410 29,18 48 Rakun, Igor
54 30 15,87 1,8904 22,8733 28,59 15 Remih, Zan
55 43 25,92 1,6590 20,0733 25,09 25 Jerin, Matjaz
56 42 28,72 1,4624 17,6950 22,12 26 Vizintin, Ziga
57 38 29,64 1,2821 15,5128 19,39 17 Prihoda, Marko
58 31 25,68 1,2072 14,6067 18,26 59 Lovse, Slavko
59 21 25,18 0,8340 10,0913 12,61 23 Skufca, Jure
60 15 42,60 0,3521 4,2606 5,33 72 Munih, Roman
61 11 44,30 0,2483 3,0045 3,76 37 Lovko, Maja
62 4 19,82 0,2018 2,4420 3,05 92 Nekic, Katarina
63 0 35,87 0,0000 0,0000 0,00 84 Sodnik, Ivan
64 0 11,11 0,0000 0,0000 0,00 42 Markus, Brane



REVOLVER (STANDARD) -- Overall Stage Results
4. tekma PP SZPS - DP 2007 Pistola
Printed junij 10, 2007 at 13:18


Stage 3 -- Tretja

HIT STAGE STAGE COMPETITOR
PTS TIME FACTOR POINTS PERCENT # Name

1 73 20,36 3,5855 80,0000 100,00 52 Stupar, Rok
2 48 34,33 1,3982 31,1970 39,00 82 Pirnat, Pavle



OPEN -- Overall Stage Results

Stage 4 -- Cetrta

HIT STAGE STAGE COMPETITOR
PTS TIME FACTOR POINTS PERCENT # Name

1 74 13,34 5,5472 80,0000 100,00 30 Jarc, Igor
2 72 25,45 2,8291 40,7999 51,00 56 Gajsek, Rene


STANDARD -- Overall Stage Results

Stage 4 -- Cetrta

HIT STAGE STAGE COMPETITOR
PTS TIME FACTOR POINTS PERCENT # Name

1 76 11,24 6,7616 80,0000 100,00 74 Jereb, Uros
2 74 13,12 5,6402 66,7330 83,42 1 Pesek, Damijan
3 76 13,66 5,5637 65,8272 82,28 66 Gasparin, Enej
4 73 13,91 5,2480 62,0924 77,62 19 Gabrijel, Gregor
5 79 17,30 4,5665 54,0286 67,54 67 Roseto, Rajko
6 75 16,76 4,4749 52,9456 66,18 2 Karazija, Robert
7 70 17,25 4,0580 48,0122 60,02 6 Lajnscek, Danijel
8 79 19,48 4,0554 47,9823 59,98 80 Kozmelj, Igor
9 59 15,22 3,8765 45,8649 57,33 34 Batic, Tomaz
10 68 18,03 3,7715 44,6227 55,78 75 Mravljak, Matjaz
11 58 15,79 3,6732 43,4599 54,32 5 Dezman, Jernej
12 74 20,22 3,6597 43,3005 54,13 68 Fucka, Zarko
13 76 21,20 3,5849 42,4151 53,02 20 Dim, Bostjan
14 57 16,01 3,5603 42,1237 52,65 47 Cakic, Goran
15 53 15,84 3,3460 39,5880 49,48 24 Prusnik, Franc
16 36 10,99 3,2757 38,7568 48,45 21 Leban, Bruno
17 70 21,42 3,2680 38,6653 48,33 95 Lesjak, Tone
18 62 21,68 2,8598 33,8357 42,29 55 Hren, Karli
19 74 26,74 2,7674 32,7426 40,93 29 Kuhl, Dusan
20 46 17,68 2,6018 30,7835 38,48 50 Hvalec, Maksimiljan
21 58 24,58 2,3596 27,9183 34,90 64 Susmel, Staso
22 44 19,21 2,2905 27,0999 33,87 61 Mezek 3, Maks
23 64 29,52 2,1680 25,6511 32,06 69 Pobega, Edvin
24 47 22,69 2,0714 24,5079 30,63 73 Tomsic, Iztok
25 36 27,75 1,2973 15,3491 19,19 51 Vecko, Igor
26 45 41,53 1,0836 12,8202 16,03 35 Bratina, Robert
27 36 34,94 1,0303 12,1905 15,24 62 Klancisar, Alojz
28 44 45,92 0,9582 11,3369 14,17 60 Mezek 2, Maks
29 11 14,74 0,7463 8,8295 11,04 8 Strnad, Anton
30 18 25,73 0,6996 8,2770 10,35 11 Pisek, Ales
31 0 18,99 0,0000 0,0000 0,00 65 Ukmar, Branko
32 0 25,01 0,0000 0,0000 0,00 97 Toni, Janez
33 0 11,11 0,0000 0,0000 0,00 57 Rozanc, Stanislav


PRODUCTION -- Overall Stage Results

Stage 4 -- Cetrta

HIT STAGE STAGE COMPETITOR
PTS TIME FACTOR POINTS PERCENT # Name

1 72 12,64 5,6962 80,0000 100,00 100 Fegus, Andrej
2 78 13,81 5,6481 79,3242 99,16 16 Pavlic, Bostjan
3 78 14,68 5,3134 74,6231 93,28 4 Kobal, Valentin
4 70 13,26 5,2790 74,1411 92,68 98 Gvozdanovic, Dubravko
5 68 13,18 5,1593 72,4600 90,57 87 Sladin, Damir
6 68 13,54 5,0222 70,5334 88,17 63 Humar, Martin
7 74 15,96 4,6366 65,1183 81,40 28 Slatinsek, Andrej
8 68 15,31 4,4415 62,3790 77,97 88 Praunsperger, Dejan
9 68 15,44 4,4041 61,8538 77,32 96 Zajc, Igor
10 68 15,55 4,3730 61,4162 76,77 86 Benazic, Zoran
11 68 15,59 4,3618 61,2586 76,57 18 Kodric, Joze
12 72 17,42 4,1332 58,0482 72,56 15 Remih, Zan
13 53 12,96 4,0895 57,4348 71,79 71 Rudolf, Darko
14 57 14,01 4,0685 57,1401 71,43 76 Bozovic, Uros
15 62 16,32 3,7990 53,3551 66,69 91 Maric, Hrvoje
16 58 16,19 3,5825 50,3136 62,89 7 Licina, Boro
17 61 17,56 3,4738 48,7877 60,98 31 Medja, Boris
18 61 18,30 3,3333 46,8148 58,52 103 Zutic, Gordan
19 74 22,27 3,3229 46,6677 58,33 102 Tomsic, Hrvoje
20 46 13,96 3,2951 46,2783 57,85 85 Praunsperger, Igor
21 78 25,23 3,0916 43,4192 54,27 14 Vipotnik, Tomaz
22 68 22,47 3,0263 42,5021 53,13 10 Ciuha, Andrej
23 70 25,18 2,7800 39,0433 48,80 93 Bertovic, Hrvoje
24 66 24,25 2,7216 38,2241 47,78 33 Volkar, Anton
25 62 23,27 2,6644 37,4197 46,77 92 Nekic, Katarina
26 55 21,35 2,5761 36,1801 45,23 53 Pecar, Benjamin
27 59 23,15 2,5486 35,7936 44,74 79 Kanduti, Branislav
28 64 26,20 2,4427 34,3070 42,88 81 Jez, Anton
29 45 18,53 2,4285 34,1068 42,63 77 Mikolic, Ivan
30 70 29,27 2,3915 33,5877 41,98 22 Korbar, Tomaz
31 51 22,26 2,2911 32,1773 40,22 36 Cernigoj, Mitja
32 49 21,65 2,2633 31,7865 39,73 41 Kosterov, Vasilij
33 51 22,87 2,2300 31,3190 39,15 46 Mravinc, Anton
34 44 20,23 2,1750 30,5465 38,18 89 Turek, Stevo
35 53 24,40 2,1721 30,5064 38,13 39 Pleterski, Dita
36 55 25,56 2,1518 30,2208 37,78 48 Rakun, Igor
37 34 16,30 2,0859 29,2952 36,62 43 Jamnik, Tomaz
38 74 36,95 2,0027 28,1269 35,16 42 Markus, Brane
39 36 18,52 1,9438 27,3002 34,13 9 Volk, Igor
40 55 30,91 1,7794 24,9901 31,24 49 Damjan, Damian
41 51 28,79 1,7714 24,8790 31,10 99 Spicic, Damir
42 64 36,67 1,7453 24,5117 30,64 101 Maric, Mirko
43 36 21,15 1,7021 23,9054 29,88 44 Markus, Mladen
44 27 16,56 1,6304 22,8986 28,62 54 Marin, Eco
45 38 27,60 1,3768 19,3366 24,17 83 Rodic, Robert
46 30 22,34 1,3429 18,8600 23,58 38 Franceskin, Igor
47 36 27,51 1,3086 18,3788 22,97 23 Skufca, Jure
48 38 30,01 1,2662 17,7837 22,23 58 Sikovec, Mihael
49 44 37,97 1,1588 16,2748 20,34 25 Jerin, Matjaz
50 30 26,27 1,1420 16,0386 20,05 17 Prihoda, Marko
51 26 27,25 0,9541 13,4002 16,75 12 Prskalo, Grgo
52 15 17,32 0,8661 12,1632 15,20 70 Maver, Saso
53 39 46,19 0,8443 11,8583 14,82 84 Sodnik, Ivan
54 17 20,98 0,8103 11,3801 14,23 59 Lovse, Slavko
55 29 38,79 0,7476 10,4998 13,12 40 Lovsin, Marko
56 21 28,96 0,7251 10,1842 12,73 78 Bobnar, Andrej
57 8 19,76 0,4049 5,6860 7,11 32 Orazem, Uros
58 5 31,46 0,1589 2,2321 2,79 26 Vizintin, Ziga
59 0 39,64 0,0000 0,0000 0,00 37 Lovko, Maja
60 0 11,11 0,0000 0,0000 0,00 13 Oklesen, Vojko
61 0 14,26 0,0000 0,0000 0,00 3 Janzic, Matej
62 0 25,67 0,0000 0,0000 0,00 27 Kogoj, Sandi
63 0 19,99 0,0000 0,0000 0,00 90 Klepic, Marko
64 0 36,56 0,0000 0,0000 0,00 72 Munih, Roman


REVOLVER (STANDARD) -- Overall Stage Results


Stage 4 -- Cetrta

HIT STAGE STAGE COMPETITOR
PTS TIME FACTOR POINTS PERCENT # Name

1 58 22,73 2,5517 80,0000 100,00 52 Stupar, Rok
2 33 33,94 0,9723 30,4834 38,10 82 Pirnat, Pavle



OPEN -- Overall Stage Results

Stage 5 -- Peta

HIT STAGE STAGE COMPETITOR
PTS TIME FACTOR POINTS PERCENT # Name

1 60 11,09 5,4103 80,0000 100,00 30 Jarc, Igor
2 62 33,24 1,8652 27,5804 34,48 56 Gajsek, Rene



STANDARD -- Overall Stage Results

Stage 5 -- Peta

HIT STAGE STAGE COMPETITOR
PTS TIME FACTOR POINTS PERCENT # Name

1 76 10,30 7,3786 80,0000 100,00 66 Gasparin, Enej
2 77 14,18 5,4302 58,8746 73,59 2 Karazija, Robert
3 76 14,04 5,4131 58,6895 73,36 5 Dezman, Jernej
4 61 11,86 5,1433 55,7646 69,71 21 Leban, Bruno
5 74 14,83 4,9899 54,1009 67,63 20 Dim, Bostjan
6 62 12,76 4,8589 52,6811 65,85 1 Pesek, Damijan
7 73 16,39 4,4539 48,2900 60,36 80 Kozmelj, Igor
8 71 16,99 4,1789 45,3084 56,64 68 Fucka, Zarko
9 53 12,73 4,1634 45,1400 56,42 8 Strnad, Anton
10 74 17,88 4,1387 44,8722 56,09 24 Prusnik, Franc
11 66 16,15 4,0867 44,3083 55,39 97 Toni, Janez
12 72 18,40 3,9130 42,4256 53,03 73 Tomsic, Iztok
13 42 10,93 3,8426 41,6623 52,08 74 Jereb, Uros
14 48 13,15 3,6502 39,5757 49,47 19 Gabrijel, Gregor
15 54 14,98 3,6048 39,0837 48,85 64 Susmel, Staso
16 59 17,50 3,3714 36,5534 45,69 67 Roseto, Rajko
17 53 16,11 3,2899 35,6692 44,59 55 Hren, Karli
18 55 16,72 3,2895 35,6648 44,58 34 Batic, Tomaz
19 51 16,49 3,0928 33,5323 41,92 69 Pobega, Edvin
20 72 24,04 2,9950 32,4722 40,59 51 Vecko, Igor
21 49 16,81 2,9149 31,6040 39,50 95 Lesjak, Tone
22 56 21,81 2,5676 27,8385 34,80 75 Mravljak, Matjaz
23 36 14,26 2,5245 27,3714 34,21 6 Lajnscek, Danijel
24 35 14,20 2,4648 26,7235 33,40 50 Hvalec, Maksimiljan
25 53 25,40 2,0866 22,6233 28,28 60 Mezek 2, Maks
26 69 33,46 2,0622 22,3582 27,95 11 Pisek, Ales
27 36 20,14 1,7875 19,3801 24,23 29 Kuhl, Dusan
28 30 17,70 1,6949 18,3764 22,97 65 Ukmar, Branko
29 27 19,24 1,4033 15,2150 19,02 47 Cakic, Goran
30 62 47,13 1,3155 14,2629 17,83 61 Mezek 3, Maks
31 8 25,75 0,3107 3,3684 4,21 62 Klancisar, Alojz
32 0 23,84 0,0000 0,0000 0,00 35 Bratina, Robert
33 0 10,09 0,0000 0,0000 0,00 57 Rozanc, Stanislav


PRODUCTION -- Overall Stage Results

Stage 5 -- Peta

HIT STAGE STAGE COMPETITOR
PTS TIME FACTOR POINTS PERCENT # Name

1 70 11,26 6,2167 80,0000 100,00 100 Fegus, Andrej
2 76 12,45 6,1044 78,5551 98,19 63 Humar, Martin
3 70 11,92 5,8725 75,5705 94,46 76 Bozovic, Uros
4 76 13,20 5,7576 74,0918 92,61 96 Zajc, Igor
5 72 12,76 5,6426 72,6126 90,77 98 Gvozdanovic, Dubravko
6 68 13,15 5,1711 66,5447 83,18 88 Praunsperger, Dejan
7 64 12,54 5,1037 65,6769 82,10 87 Sladin, Damir
8 68 13,49 5,0408 64,8675 81,08 16 Pavlic, Bostjan
9 64 13,01 4,9193 63,3043 79,13 28 Slatinsek, Andrej
10 66 13,71 4,8140 61,9494 77,44 71 Rudolf, Darko
11 68 14,31 4,7519 61,1504 76,44 103 Zutic, Gordan
12 60 12,67 4,7356 60,9404 76,18 86 Benazic, Zoran
13 70 15,17 4,6144 59,3804 74,23 90 Klepic, Marko
14 61 13,36 4,5659 58,7562 73,45 4 Kobal, Valentin
15 68 15,22 4,4678 57,4943 71,87 15 Remih, Zan
16 66 14,89 4,4325 57,0400 71,30 91 Maric, Hrvoje
17 51 11,64 4,3814 56,3829 70,48 85 Praunsperger, Igor
18 68 15,66 4,3423 55,8789 69,85 7 Licina, Boro
19 64 15,51 4,1264 53,1005 66,38 70 Maver, Saso
20 66 16,04 4,1147 52,9505 66,19 18 Kodric, Joze
21 66 16,80 3,9286 50,5551 63,19 10 Ciuha, Andrej
22 72 19,54 3,6847 47,4175 59,27 39 Pleterski, Dita
23 60 16,47 3,6430 46,8800 58,60 89 Turek, Stevo
24 72 20,11 3,5803 46,0735 57,59 32 Orazem, Uros
25 61 17,20 3,5465 45,6385 57,05 12 Prskalo, Grgo
26 47 14,32 3,2821 42,2362 52,80 31 Medja, Boris
27 72 22,49 3,2014 41,1977 51,50 101 Maric, Mirko
28 64 20,79 3,0784 39,6146 49,52 38 Franceskin, Igor
29 62 20,33 3,0497 39,2450 49,06 43 Jamnik, Tomaz
30 66 21,65 3,0485 39,2298 49,04 3 Janzic, Matej
31 55 18,15 3,0303 38,9957 48,74 41 Kosterov, Vasilij
32 43 14,43 2,9799 38,3471 47,93 99 Spicic, Damir
33 51 17,12 2,9790 38,3351 47,92 44 Markus, Mladen
34 76 26,12 2,9096 37,4430 46,80 22 Korbar, Tomaz
35 60 21,85 2,7460 35,3370 44,17 93 Bertovic, Hrvoje
36 55 20,58 2,6725 34,3912 42,99 36 Cernigoj, Mitja
37 64 27,22 2,3512 30,2567 37,82 46 Mravinc, Anton
38 51 22,53 2,2636 29,1299 36,41 81 Jez, Anton
39 59 26,14 2,2571 29,0454 36,31 13 Oklesen, Vojko
40 41 19,12 2,1444 27,5947 34,49 33 Volkar, Anton
41 34 16,14 2,1066 27,1085 33,89 14 Vipotnik, Tomaz
42 43 20,77 2,0703 26,6417 33,30 9 Volk, Igor
43 55 26,80 2,0522 26,4094 33,01 17 Prihoda, Marko
44 30 15,27 1,9646 25,2821 31,60 54 Marin, Eco
45 43 23,01 1,8688 24,0482 30,06 102 Tomsic, Hrvoje
46 38 20,36 1,8664 24,0180 30,02 48 Rakun, Igor
47 32 17,20 1,8605 23,9415 29,93 79 Kanduti, Branislav
48 51 29,40 1,7347 22,3230 27,90 23 Skufca, Jure
49 48 27,72 1,7316 22,2832 27,85 72 Munih, Roman
50 40 24,89 1,6071 20,6807 25,85 78 Bobnar, Andrej
51 25 19,51 1,2814 16,4897 20,61 40 Lovsin, Marko
52 29 24,76 1,1712 15,0722 18,84 49 Damjan, Damian
53 12 16,88 0,7109 9,1483 11,44 77 Mikolic, Ivan
54 21 30,26 0,6940 8,9306 11,16 26 Vizintin, Ziga
55 15 22,64 0,6625 8,5260 10,66 25 Jerin, Matjaz
56 23 37,62 0,6114 7,8675 9,83 37 Lovko, Maja
57 23 41,35 0,5562 7,1579 8,95 59 Lovse, Slavko
58 17 36,54 0,4652 5,9870 7,48 83 Rodic, Robert
59 18 41,72 0,4314 5,5521 6,94 53 Pecar, Benjamin
60 9 32,89 0,2736 3,5213 4,40 84 Sodnik, Ivan
61 4 18,53 0,2159 2,7779 3,47 92 Nekic, Katarina
62 0 11,11 0,0000 0,0000 0,00 42 Markus, Brane
63 0 25,37 0,0000 0,0000 0,00 27 Kogoj, Sandi
64 0 29,73 0,0000 0,0000 0,00 58 Sikovec, Mihael


REVOLVER (STANDARD) -- Overall Stage Results


Stage 5 -- Peta

HIT STAGE STAGE COMPETITOR
PTS TIME FACTOR POINTS PERCENT # Name

1 61 21,82 2,7956 80,0000 100,00 52 Stupar, Rok
2 33 28,67 1,1510 32,9383 41,17 82 Pirnat, Pavle



OPEN -- Overall Stage Results

Stage 6 -- sesta

HIT STAGE STAGE COMPETITOR
PTS TIME FACTOR POINTS PERCENT # Name

1 61 14,07 4,3355 80,0000 100,00 30 Jarc, Igor
2 72 22,59 3,1873 58,8126 73,52 56 Gajsek, Rene


STANDARD -- Overall Stage Results


Stage 6 -- sesta

HIT STAGE STAGE COMPETITOR
PTS TIME FACTOR POINTS PERCENT # Name

1 72 14,13 5,0955 80,0000 100,00 74 Jereb, Uros
2 67 14,13 4,7417 74,4444 93,06 64 Susmel, Staso
3 77 16,41 4,6923 73,6685 92,09 19 Gabrijel, Gregor
4 75 16,45 4,5593 71,5805 89,48 1 Pesek, Damijan
5 59 13,15 4,4867 70,4411 88,05 66 Gasparin, Enej
6 76 17,47 4,3503 68,2999 85,37 21 Leban, Bruno
7 55 12,90 4,2636 66,9380 83,67 67 Roseto, Rajko
8 64 17,37 3,6845 57,8469 72,31 2 Karazija, Robert
9 67 18,39 3,6433 57,1996 71,50 20 Dim, Bostjan
10 68 20,67 3,2898 51,6497 64,56 24 Prusnik, Franc
11 68 21,63 3,1438 49,3574 61,70 68 Fucka, Zarko
12 49 16,05 3,0530 47,9315 59,91 8 Strnad, Anton
13 68 23,50 2,8936 45,4298 56,79 73 Tomsic, Iztok
14 59 21,17 2,7870 43,7553 54,69 95 Lesjak, Tone
15 53 19,04 2,7836 43,7027 54,63 5 Dezman, Jernej
16 51 18,36 2,7778 43,6111 54,51 34 Batic, Tomaz
17 60 22,25 2,6966 42,3371 52,92 50 Hvalec, Maksimiljan
18 70 29,40 2,3810 37,3810 46,73 51 Vecko, Igor
19 45 18,98 2,3709 37,2234 46,53 80 Kozmelj, Igor
20 60 25,70 2,3346 36,6537 45,82 60 Mezek 2, Maks
21 75 34,59 2,1683 34,0416 42,55 11 Pisek, Ales
22 56 26,38 2,1228 33,3283 41,66 47 Cakic, Goran
23 42 22,02 1,9074 29,9455 37,43 75 Mravljak, Matjaz
24 49 27,22 1,8001 28,2623 35,33 29 Kuhl, Dusan
25 34 19,70 1,7259 27,0964 33,87 55 Hren, Karli
26 53 31,92 1,6604 26,0683 32,59 62 Klancisar, Alojz
27 27 16,90 1,5976 25,0828 31,35 57 Rozanc, Stanislav
28 41 28,33 1,4472 22,7215 28,40 69 Pobega, Edvin
29 20 29,21 0,6847 10,7497 13,44 97 Toni, Janez
30 13 20,46 0,6354 9,9756 12,47 6 Lajnscek, Danijel
31 15 28,14 0,5330 8,3689 10,46 61 Mezek 3, Maks
32 13 25,20 0,5159 8,0992 10,12 65 Ukmar, Branko
33 0 25,51 0,0000 0,0000 0,00 35 Bratina, Robert


Stage 6 -- sesta

HIT STAGE STAGE COMPETITOR
PTS TIME FACTOR POINTS PERCENT # Name

1 76 13,65 5,5678 80,0000 100,00 16 Pavlic, Bostjan
2 76 14,16 5,3672 77,1186 96,40 18 Kodric, Joze
3 76 14,70 5,1701 74,2857 92,86 87 Sladin, Damir
4 72 14,84 4,8518 69,7120 87,14 4 Kobal, Valentin
5 70 15,28 4,5812 65,8239 82,28 98 Gvozdanovic, Dubravko
6 68 15,00 4,5333 65,1368 81,42 63 Humar, Martin
7 62 13,89 4,4636 64,1355 80,17 12 Prskalo, Grgo
8 62 13,89 4,4636 64,1355 80,17 100 Fegus, Andrej
9 74 16,76 4,4153 63,4405 79,30 31 Medja, Boris
10 72 17,23 4,1788 60,0422 75,05 85 Praunsperger, Igor
11 72 17,29 4,1643 59,8338 74,79 7 Licina, Boro
12 68 16,46 4,1312 59,3592 74,20 86 Benazic, Zoran
13 68 17,23 3,9466 56,7065 70,88 91 Maric, Hrvoje
14 57 16,28 3,5012 50,3071 62,88 71 Rudolf, Darko
15 55 15,78 3,4854 50,0800 62,60 88 Praunsperger, Dejan
16 74 21,29 3,4758 49,9419 62,43 14 Vipotnik, Tomaz
17 72 20,78 3,4649 49,7847 62,23 32 Orazem, Uros
18 72 21,54 3,3426 48,0281 60,04 36 Cernigoj, Mitja
19 56 16,89 3,3156 47,6395 59,55 28 Slatinsek, Andrej
20 66 20,31 3,2496 46,6921 58,37 103 Zutic, Gordan
21 60 18,71 3,2068 46,0772 57,60 54 Marin, Eco
22 68 23,52 2,8912 41,5414 51,93 15 Remih, Zan
23 58 20,50 2,8293 40,6521 50,82 99 Spicic, Damir
24 54 19,74 2,7356 39,3057 49,13 44 Markus, Mladen
25 59 21,73 2,7151 39,0123 48,77 90 Klepic, Marko
26 70 26,03 2,6892 38,6396 48,30 48 Rakun, Igor
27 76 28,29 2,6865 38,6002 48,25 22 Korbar, Tomaz
28 57 21,76 2,6195 37,6379 47,05 53 Pecar, Benjamin
29 60 23,13 2,5940 37,2722 46,59 38 Franceskin, Igor
30 61 23,81 2,5619 36,8112 46,01 39 Pleterski, Dita
31 49 19,15 2,5587 36,7652 45,96 89 Turek, Stevo
32 70 28,60 2,4476 35,1675 43,96 49 Damjan, Damian
33 57 23,45 2,4307 34,9254 43,66 101 Maric, Mirko
34 59 25,44 2,3192 33,3230 41,65 96 Zajc, Igor
35 45 21,39 2,1038 30,2281 37,79 79 Kanduti, Branislav
36 55 26,74 2,0568 29,5536 36,94 42 Markus, Brane
37 43 21,65 1,9861 28,5377 35,67 93 Bertovic, Hrvoje
38 49 25,29 1,9375 27,8392 34,80 46 Mravinc, Anton
39 47 24,51 1,9176 27,5527 34,44 10 Ciuha, Andrej
40 47 25,02 1,8785 26,9910 33,74 81 Jez, Anton
41 47 25,50 1,8431 26,4830 33,10 102 Tomsic, Hrvoje
42 42 23,59 1,7804 25,5818 31,98 70 Maver, Saso
43 55 31,63 1,7389 24,9846 31,23 58 Sikovec, Mihael
44 38 22,12 1,7179 24,6835 30,85 3 Janzic, Matej
45 42 24,58 1,7087 24,5514 30,69 33 Volkar, Anton
46 58 34,47 1,6826 24,1766 30,22 83 Rodic, Robert
47 53 34,08 1,5552 22,3453 27,93 59 Lovse, Slavko
48 26 21,89 1,1878 17,0662 21,33 41 Kosterov, Vasilij
49 23 19,55 1,1765 16,9040 21,13 43 Jamnik, Tomaz
50 30 29,80 1,0067 14,4649 18,08 25 Jerin, Matjaz
51 25 26,12 0,9571 13,7523 17,19 27 Kogoj, Sandi
52 19 20,09 0,9457 13,5888 16,99 78 Bobnar, Andrej
53 35 37,21 0,9406 13,5150 16,89 17 Prihoda, Marko
54 25 27,52 0,9084 13,0527 16,32 77 Mikolic, Ivan
55 42 46,88 0,8959 12,8727 16,09 84 Sodnik, Ivan
56 19 21,97 0,8648 12,4260 15,53 9 Volk, Igor
57 21 33,59 0,6252 8,9829 11,23 40 Lovsin, Marko
58 16 32,57 0,4912 7,0585 8,82 26 Vizintin, Ziga
59 0 11,11 0,0000 0,0000 0,00 13 Oklesen, Vojko
60 0 20,83 0,0000 0,0000 0,00 92 Nekic, Katarina
61 0 13,59 0,0000 0,0000 0,00 76 Bozovic, Uros
62 0 40,57 0,0000 0,0000 0,00 37 Lovko, Maja
63 0 29,90 0,0000 0,0000 0,00 72 Munih, Roman
64 0 32,83 0,0000 0,0000 0,00 23 Skufca, Jure


REVOLVER (STANDARD) -- Overall Stage Results

Stage 6 -- sesta

HIT STAGE STAGE COMPETITOR
PTS TIME FACTOR POINTS PERCENT # Name

1 77 29,88 2,5770 80,0000 100,00 82 Pirnat, Pavle
2 75 30,42 2,4655 76,5388 95,67 52 Stupar, Rok


OPEN -- Overall Stage Results

Stage 7 -- sedma

HIT STAGE STAGE COMPETITOR
PTS TIME FACTOR POINTS PERCENT # Name

1 139 22,76 6,1072 160,0000 100,00 30 Jarc, Igor
2 95 36,61 2,5949 67,9832 42,49 56 Gajsek, Rene


STANDARD -- Overall Stage Results


Stage 7 -- sedma

HIT STAGE STAGE COMPETITOR
PTS TIME FACTOR POINTS PERCENT # Name

1 152 22,06 6,8903 160,0000 100,00 66 Gasparin, Enej
2 143 24,11 5,9311 137,7275 86,08 74 Jereb, Uros
3 144 27,80 5,1799 120,2817 75,18 1 Pesek, Damijan
4 129 26,06 4,9501 114,9469 71,84 80 Kozmelj, Igor
5 151 33,44 4,5156 104,8558 65,53 21 Leban, Bruno
6 149 34,35 4,3377 100,7260 62,95 20 Dim, Bostjan
7 148 34,53 4,2861 99,5284 62,21 68 Fucka, Zarko
8 116 27,53 4,2136 97,8439 61,15 67 Roseto, Rajko
9 120 28,99 4,1394 96,1203 60,08 19 Gabrijel, Gregor
10 118 29,40 4,0136 93,2001 58,25 64 Susmel, Staso
11 135 34,04 3,9659 92,0929 57,56 73 Tomsic, Iztok
12 108 35,97 3,0025 69,7213 43,58 55 Hren, Karli
13 108 37,79 2,8579 66,3634 41,48 8 Strnad, Anton
14 87 31,02 2,8046 65,1267 40,70 6 Lajnscek, Danijel
15 123 44,27 2,7784 64,5175 40,32 75 Mravljak, Matjaz
16 104 37,68 2,7601 64,0921 40,06 95 Lesjak, Tone
17 95 34,47 2,7560 63,9977 40,00 5 Dezman, Jernej
18 112 41,24 2,7158 63,0640 39,41 60 Mezek 2, Maks
19 87 33,18 2,6221 60,8870 38,05 24 Prusnik, Franc
20 85 33,18 2,5618 59,4873 37,18 57 Rozanc, Stanislav
21 90 37,85 2,3778 55,2152 34,51 65 Ukmar, Branko
22 106 44,87 2,3624 54,8570 34,29 34 Batic, Tomaz
23 147 63,33 2,3212 53,9001 33,69 11 Pisek, Ales
24 78 33,70 2,3145 53,7461 33,59 2 Karazija, Robert
25 68 30,37 2,2391 51,9931 32,50 50 Hvalec, Maksimiljan
26 110 49,96 2,2018 51,1272 31,95 51 Vecko, Igor
27 86 41,89 2,0530 47,6727 29,80 47 Cakic, Goran
28 98 51,01 1,9212 44,6121 27,88 69 Pobega, Edvin
29 94 57,60 1,6319 37,8955 23,68 62 Klancisar, Alojz
30 80 49,06 1,6307 37,8656 23,67 35 Bratina, Robert
31 38 40,05 0,9488 22,0325 13,77 61 Mezek 3, Maks
32 38 40,23 0,9446 21,9339 13,71 97 Toni, Janez
33 39 46,37 0,8411 19,5303 12,21 29 Kuhl, Dusan


PRODUCTION -- Overall Stage Results


Stage 7 -- sedma

HIT STAGE STAGE COMPETITOR
PTS TIME FACTOR POINTS PERCENT # Name

1 144 23,79 6,0530 160,0000 100,00 100 Fegus, Andrej
2 148 24,73 5,9846 158,1938 98,87 98 Gvozdanovic, Dubravko
3 142 26,62 5,3343 141,0043 88,13 88 Praunsperger, Dejan
4 133 27,03 4,9205 130,0641 81,29 91 Maric, Hrvoje
5 128 26,28 4,8706 128,7468 80,47 28 Slatinsek, Andrej
6 129 26,56 4,8569 128,3848 80,24 4 Kobal, Valentin
7 138 28,58 4,8286 127,6347 79,77 18 Kodric, Joze
8 138 28,79 4,7933 126,7037 79,19 71 Rudolf, Darko
9 134 28,02 4,7823 126,4121 79,01 86 Benazic, Zoran
10 91 19,67 4,6263 122,2894 76,43 99 Spicic, Damir
11 131 28,59 4,5820 121,1181 75,70 16 Pavlic, Bostjan
12 142 32,25 4,4031 116,3886 72,74 103 Zutic, Gordan
13 120 28,77 4,1710 110,2537 68,91 76 Bozovic, Uros
14 118 28,38 4,1579 109,9060 68,69 31 Medja, Boris
15 144 35,12 4,1002 108,3827 67,74 10 Ciuha, Andrej
16 127 31,35 4,0510 107,0824 66,93 85 Praunsperger, Igor
17 134 33,98 3,9435 104,2397 65,15 96 Zajc, Igor
18 127 33,31 3,8127 100,7815 62,99 44 Markus, Mladen
19 113 31,06 3,6381 96,1676 60,10 54 Marin, Eco
20 103 28,43 3,6229 95,7662 59,85 3 Janzic, Matej
21 148 40,86 3,6221 95,7448 59,84 36 Cernigoj, Mitja
22 105 30,24 3,4722 91,7824 57,36 7 Licina, Boro
23 111 32,07 3,4612 91,4905 57,18 43 Jamnik, Tomaz
24 99 28,63 3,4579 91,4041 57,13 63 Humar, Martin
25 123 35,98 3,4186 90,3641 56,48 14 Vipotnik, Tomaz
26 138 40,71 3,3898 89,6045 56,00 101 Maric, Mirko
27 128 38,98 3,2837 86,8001 54,25 15 Remih, Zan
28 121 37,92 3,1909 84,3469 52,72 90 Klepic, Marko
29 114 38,08 2,9937 79,1334 49,46 32 Orazem, Uros
30 150 51,53 2,9109 76,9455 48,09 22 Korbar, Tomaz
31 129 44,83 2,8775 76,0629 47,54 48 Rakun, Igor
32 127 45,10 2,8160 74,4353 46,52 93 Bertovic, Hrvoje
33 124 46,53 2,6649 70,4434 44,03 46 Mravinc, Anton
34 144 57,06 2,5237 66,7087 41,69 79 Kanduti, Branislav
35 113 47,37 2,3855 63,0561 39,41 39 Pleterski, Dita
36 84 37,56 2,2364 59,1161 36,95 70 Maver, Saso
37 84 37,83 2,2205 58,6942 36,68 38 Franceskin, Igor
38 78 35,28 2,2109 58,4410 36,53 41 Kosterov, Vasilij
39 105 47,68 2,2022 58,2110 36,38 33 Volkar, Anton
40 66 30,33 2,1761 57,5206 35,95 89 Turek, Stevo
41 99 45,88 2,1578 57,0379 35,65 81 Jez, Anton
42 77 38,86 1,9815 52,3769 32,74 12 Prskalo, Grgo
43 65 33,03 1,9679 52,0184 32,51 9 Volk, Igor
44 90 48,20 1,8672 49,3568 30,85 77 Mikolic, Ivan
45 57 31,73 1,7964 47,4850 29,68 53 Pecar, Benjamin
46 74 42,55 1,7391 45,9710 28,73 78 Bobnar, Andrej
47 43 25,80 1,6667 44,0556 27,53 87 Sladin, Damir
48 83 57,21 1,4508 38,3494 23,97 59 Lovse, Slavko
49 72 49,64 1,4504 38,3400 23,96 102 Tomsic, Hrvoje
50 75 52,66 1,4242 37,6472 23,53 25 Jerin, Matjaz
51 49 36,15 1,3555 35,8294 22,39 27 Kogoj, Sandi
52 65 51,90 1,2524 33,1053 20,69 49 Damjan, Damian
53 55 50,92 1,0801 28,5513 17,84 58 Sikovec, Mihael
54 52 55,78 0,9322 24,6420 15,40 83 Rodic, Robert
55 36 49,93 0,7210 19,0587 11,91 40 Lovsin, Marko
56 33 47,06 0,7012 18,5359 11,58 72 Munih, Roman
57 25 57,76 0,4328 11,4410 7,15 92 Nekic, Katarina
58 24 66,81 0,3592 9,4956 5,93 37 Lovko, Maja
59 17 52,41 0,3244 8,5741 5,36 17 Prihoda, Marko
60 11 43,23 0,2545 6,7260 4,20 26 Vizintin, Ziga
61 11 64,19 0,1714 4,5298 2,83 84 Sodnik, Ivan
62 0 11,11 0,0000 0,0000 0,00 42 Markus, Brane
63 0 71,64 0,0000 0,0000 0,00 23 Skufca, Jure
64 0 11,11 0,0000 0,0000 0,00 13 Oklesen, Vojko



REVOLVER (STANDARD) -- Overall Stage Results


Stage 7 -- sedma

HIT STAGE STAGE COMPETITOR
PTS TIME FACTOR POINTS PERCENT # Name

1 134 56,64 2,3658 160,0000 100,00 52 Stupar, Rok
2 147 75,61 1,9442 131,4851 82,18 82 Pirnat, Pavle



OPEN -- Overall Stage Results


Stage 8 -- osma

HIT STAGE STAGE COMPETITOR
PTS TIME FACTOR POINTS PERCENT # Name

1 44 14,19 3,1008 80,0000 100,00 30 Jarc, Igor
2 29 22,55 1,2860 33,1796 41,47 56 Gajsek, Rene



STANDARD -- Overall Stage Results


Stage 8 -- osma

HIT STAGE STAGE COMPETITOR
PTS TIME FACTOR POINTS PERCENT # Name

1 78 14,46 5,3942 80,0000 100,00 74 Jereb, Uros
2 74 14,09 5,2520 77,8905 97,3
administrator / Strelec.si
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)