Ocena teme:
  • 1 Glas(ov) - 5 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XDM Hellcat micro compat 9x19 končno na zalogi!!!
Z veseljem obveščamo da smo na zalogo prejeli XDM Hellcat 9x19

Prvo polavtomatsko pištolo ki v micro compact izvedbi 9x19 ponuja kar 13 strelno kapaciteto nabojnika! ???
Pištola ima seracije na prvi strani in je izjemno kompaktna, saj se z lahkoto skrije v vsak žep ali tok, kar jo naredi super primerno za prikrito nošenje. ?
Vse pištole so "Optics ready" in omogočajo namestitev rdeče pike. Ročaj je zelo ergonomski s teksturo in omogoča odličen prijem kljub kompaktnemu dizajnu. ?
Mi smo navdušeni, vi pa vabljeni na ogled v živo da se navdušite še vi! ???

07 39 42 200 , [email protected]

Več info na njihovi strani https://www.springfield-armory.com/hellcat-features/

[Image: IMG_20200211_082722.jpg]
[Image: IMG_20200211_083720.jpg]
[Image: IMG_20200211_083804.jpg]
[Image: IMG_20200211_083814.jpg]
[Image: IMG_20200211_083704.jpg]
Odgovori
P.s: Baje je to edini komad za katerega vsak moški z veseljem reče da ima majhnega! :)
Odgovori
Moj kompakt me durhmarš ščipa, ko hitim pri menjavi nabojnika. Me zanima, če je taka zasnova "U" stika nabojnik/ročaj kaj pripomogla k manjši ščipavosti?
Odgovori
Pozdravljeni! Sem šel takoj parkrat pretaknit nabojnik. Menjava se zdi precej lahka, brez ščipanja. Seveda je oprijem potrebno malenkost spremeniti, če bi zadržal čvrst oprijem med menjavo, potem se zna pojaviti kak problem. Vabljeni na test v živo. :)
Odgovori
Lahko bi jo še dodali na svojo spletno stran skupaj s ceno, ali pač?
Odgovori
Kakšne barve je ... a je črna ali coyote ? ... ali oboje ... men je všeč. Mogoče si jo omislim.
Ljubezen in sovraštvo, sovraštvo in ljubezen, vse sem preživel. Vendar ni tega ostalo v meni niti sled, ostal sem enak.
(Heine, Heinrich, 1797-1856)
Nisem lep - imam pa revmo
Odgovori
(12-02-2020, 12:55)kunstler Napisal: Lahko bi jo še dodali na svojo spletno stran skupaj s ceno, ali pač?
Lahko bi in tudi bomo, takšna je vedno praksa. Žal še ni bilo časa, zato smo samo pohiteli z objavo na strelec ter fb za najbolj neučakane. V prihodnjih dnevih bo še objava na strani. Cena je 683 eur, na zalogi črna barva, slike iz prvega posta so slike dejanske pištole.
Odgovori
PIštola objavljena tudi na spletu.

https://www.rojal.si/si/shop/pravo-orozj...-9x19.html
Odgovori
(12-02-2020, 09:16)romunov Napisal: Moj kompakt me durhmarš ščipa, ko hitim pri menjavi nabojnika.
Jaz sem se tudi vedno uščipnil v dlan, ko sem hitro menjaval nabojnik na XDM 3.8 compact. Kljub temu, da imam relativno majhne dlani.
Sem probal par različnih stvari, ampak je na koncu pomagal samo nakup pištole v normalni velikosti Rolleyes

Bi pa z veseljem probal Hellcat. Že zaradi gušta Smile
Odgovori
A se kje najdejo kakšni pametni toki za HS H11
Ljubezen in sovraštvo, sovraštvo in ljubezen, vse sem preživel. Vendar ni tega ostalo v meni niti sled, ostal sem enak.
Odgovori
Išči za Glocka 43 tale je Sikinger [usnjen] kupljen pri Prendisu in 
Helcat paše not v nulo.

Priponke Male slike

Odgovori
hvala g.jabolko Dance
Odgovori
Nekaj takega sem imel v mislih

Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)