Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OBVESTILO!
Kako pa na Facebook strani najdeš artikel, vidiš zaloge, cene in opraviš nakup?
Odgovori
matic je legenda ... vse kar se zmeniš z njim velja. do sedaj nisem mel nobenih težav / izzivov. ko je roba prisla (vcasih še celo prej kot je obljubil) takoj korektno uredil zadeve.
še enkrat .. Matice je legenda ;)
Odgovori
Se bom kar priključil pohvalam na račun Matica. Do sedaj same pozitivne izkušnje.
Odgovori
(15-03-2020, 18:32)lovro14 Napisal: Jaz sem pri lovcu enkrat naročil robo, dobim obvestilo, da je roba prišla. Ko pridem tja prodajnik reče da mi ne more prodati ker roba še ni v sistemu. Ok, zrihtajte pošljite račun in potem še robo! Potem čez dva meseca nekdo kliče da lahko pridem iskat ??
Podobna zgodba ko so me dali na seznam za s&w m&p 15-22. dvakrat so me dali na seznam, vedno ko so imeli robo na zalogi nikoli nisem prejel klica.

Potem denar odnesem pač drugam!

Lovro, za neprijetno izkušnjo se iskreno opravičujemo. Zakaj in kako je prišlo do tega, žal ne vem. Se zgodi, da stranke obvestimo da je roba prišla, pa se zaradi kakšne gužve ali kaj podobnega zgodi, da je še nismo uspeli dati v sistem. V kolikor ste vi imeli to smolo, se še enkrat, opravičujemo.

Glede S&W M&P 15-22 pa iskreno kot že zgoraj omenjeno, se opravičujemo. Očitno smo vas razočarali na celi črti, kar si dejansko nikoli ne želimo. Tudi to bomo uredili in zadeve spravili v še bolj tekoče.
TRGOVINA LOVEC GROSUPLJE

T: 01 7862 063 G: 041 760 654 G: 041 662 642 E: info@trgovina-lovec.si
W: www.trgovina-lovec.si F: facebook

Odgovori
Pozdravljeni,
za Matica moram reči, da je res korekten, kar se zmeniš to drži, ali po mailu ali preko telefona (vsaj do zdaj je bilo tako). Prav tako pa moram pohvaliti tudi njegovega očeta, kot že velikokrat doslej, da je prijazna oseba in zaradi obeh se vračam v trgovino. Res pa je, da tudi jaz pogrešam njihovo spletno stran.

Ps: Pa v teh časih vsem strelcem/kam želim da ostanete/mo zdravi.
Odgovori
(15-03-2020, 18:32)lovro14 Napisal: Jaz sem pri lovcu enkrat naročil robo, dobim obvestilo, da je roba prišla. Ko pridem tja prodajnik reče da mi ne more prodati ker roba še ni v sistemu. Ok, zrihtajte pošljite račun in potem še robo! Potem čez dva meseca nekdo kliče da lahko pridem iskat ??
Podobna zgodba ko so me dali na seznam za s&w m&p 15-22. dvakrat so me dali na seznam, vedno ko so imeli robo na zalogi nikoli nisem prejel klica.

Torej do sedaj sem imel z lovcem 2 ne ravno pozitivne izkušnje.
Se mi zdi fer, da delim tudi, kar je sledilo po mojem postu v tole temo.

Zadnjič sem nato prejel ZS in klic od Matica, ki se je opravičil za situacijo in se potrudil, da popravi slab vtis.
Iz moje strani kapo dol tako za tako reakcijo in definitivno dobijo še tretjo priložnost!
Verjamem da bo šlo v tretje rado!  Dumb
Odgovori
(26-03-2020, 23:14)lovro14 Napisal:

Zadnjič sem nato prejel ZS in klic od Matica, ki se je opravičil za situacijo in se potrudil, da popravi slab vtis.
Iz moje strani kapo dol tako za tako reakcijo in definitivno dobijo še tretjo priložnost!
Clap
*** Fight or Flight ***
Odgovori
(26-03-2020, 23:14)lovro14 Napisal:

Hvala ! :)
TRGOVINA LOVEC GROSUPLJE

T: 01 7862 063 G: 041 760 654 G: 041 662 642 E: info@trgovina-lovec.si
W: www.trgovina-lovec.si F: facebook

Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)