Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novice na temo orožja in strelstva v tujini
Ne zato ker so jeznoriti ampak ker so resnično prestrašeni !
Za to pa skrbijo 24/7 propagandni mediji in politiki. Ko folk vklopi zjutraj TV  ima najprej vremensko napoved potem pa 'car chase' kjer se po predpisih vozeče počasi lovijo dokler ga polcia ne zrine iz ceste , popoldne ponovno kak car chase , osumljenec več ali manj barviti, popoldne kaka nadaljevanka kjer TV sodniki obsojajo reveže na čim daljše kazni.
Potem odvrtijo kako policijsko nadaljevanko ali dve kjer praviloma vsaki epizodi pobijejo par 'negativcev' , sledi še kak dokomentarec ponovno policisti in v glavnem barviti v lisicah in za rešetkami , vmesni air time pa zapolni medijska histerija ali okoli Trumpa ,ki da izvaja fašistični prevzem ali pa o ilegalcih ,ki prihajajo v ZDA bojda samo za to da bi volil demokrate ,ali pa kako si edino lahko kul ,če odkljukaš vsaj dve od LGBTQ2S kratic, običajne pederčine pač niso več nič posebnega ali pa Vladimirjeve zarote iz Kremlja , odvisno kateri kanal izberejo bedarije allround. In podobno propagando jim vrtijo že od kar obstajajo ,ne vem če kje na svetu najdeš več kolektivne histerije.
Odgovori
https://www.24ur.com/novice/crna-kronika...ozjem.html
Odgovori
Napačna tema, Goran Wink

Ampak PPŠ in PPS skupaj? Sline se mi cedijo, jst bi tud.
Odgovori
ni ni saj je iz mb :)
Odgovori
(20-09-2020, 23:06)mr.T Napisal: Ne zato ker so jeznoriti ampak ker so resnično prestrašeni !
Za to pa skrbijo 24/7 propagandni mediji in politiki. Ko folk vklopi zjutraj TV  ima najprej vremensko napoved potem pa 'car chase' kjer se po predpisih vozeče počasi lovijo dokler ga polcia ne zrine iz ceste , popoldne ponovno kak car chase , osumljenec več ali manj barviti, popoldne kaka nadaljevanka kjer TV sodniki obsojajo reveže na čim daljše kazni.
Potem odvrtijo kako policijsko nadaljevanko ali dve kjer praviloma vsaki epizodi pobijejo par 'negativcev' , sledi še kak dokomentarec ponovno policisti in v glavnem barviti v lisicah in za rešetkami , vmesni air time pa zapolni medijska histerija ali okoli Trumpa ,ki da izvaja fašistični prevzem ali pa o ilegalcih ,ki prihajajo v ZDA bojda samo za to da bi volil demokrate ,ali pa kako si edino lahko kul ,če odkljukaš vsaj dve od LGBTQ2S kratic, običajne pederčine pač niso več nič posebnega ali pa Vladimirjeve zarote iz Kremlja , odvisno kateri kanal izberejo bedarije allround. In podobno propagando jim vrtijo že od kar obstajajo ,ne vem če kje na svetu najdeš več kolektivne histerije.
Imam občutek,da se počasi isto dogaja pri nas.
Policija vklene revco brez maske itd...
Ampak eni vidijo samo svojo plat zgodbe in mediji jih pumpajo.
Jebiga.Narod za šišanje...

Poslano z mojega POCOPHONE F1 z uporabo Tapatalk
Odgovori
(24-09-2020, 17:30)rujceho Napisal: Imam občutek,da se počasi isto dogaja pri nas.
Policija vklene revco brez maske itd...
......................................

Poslano z mojega POCOPHONE F1 z uporabo Tapatalk

Očitno si bil tam, ko se je to dogajalo (glede na to da komentiraš dogajanje).
Prosim še nam povej kaj in kako je zadeva potekala, da se znamo
opredeliti in da vidimo ali je bila revica ali samo neotesana nesramna smrklja.
Odgovori
(24-09-2020, 21:20)nejc_xr Napisal:
(24-09-2020, 17:30)rujceho Napisal: Imam občutek,da se počasi isto dogaja pri nas.
Policija vklene revco brez maske itd...
......................................

Poslano z mojega POCOPHONE F1 z uporabo Tapatalk

Očitno si bil tam, ko se je to dogajalo (glede na to da komentiraš dogajanje).
Prosim še nam povej kaj in kako je zadeva potekala, da se znamo
opredeliti in da vidimo ali je bila revica ali samo neotesana nesramna smrklja.
Ne nisem bil tam.
Ampak bi smrklo tok prefuku ,da bi masko nosila do konc življenja.
Žal,ni več takih policajov.(v mislih imam lederboyse).
Ti so najprej tolkli,pol pa spraševal...

Poslano z mojega POCOPHONE F1 z uporabo Tapatalk
Odgovori
to narod rabi ja da jih prvo dobi po nosu pol pa ga kaj vprašajo... jeba je samo ker eni mislijo da jih oni ne morejo dobi...
Odgovori
V začetku je bil problem ker ni želela nositi maske. Za kar je pristojna zdravstvena inšpekcija. Namesto da bi poklicali zdravstveno inšpekcijo oz. dali v nadaljevanju prijavo na zapisnik, je šofer eskaliral situacijo v in poklical policijo. Ta je še bolj eskalirala situacijo in spremenila prekršek sedaj res v jrm.

Vse lepo in prav ampak evo eno analogijo.

Po zakonu o prekrskih v kolikor pooblaščena uradna oseba zazna prekršek, ki je v pristojnosti drugega organa, zadevo odstopi pristojnemu organu.

Jst kot pooblaščena uradna oseba, ki nima veze s fitosanitarnimi zadevami, uletim v mesnico in vidim, da je mesar v prekršku, ker ne pravilno shranjuje mesa. Mesarja hočem legitimirat, ta mi pa noče izročit osebnega dokumenta. Opozorim ga kaj sledi, da bom moral peljati na PP in v kolikor se bo upiral bom primoran uprabiti prisilna sredstva. Človk seveda znori z nočem v roki ..... kaj zdej, sem prekoračil pooblastila al sem uletel na jrm ?
Odgovori
(25-09-2020, 05:36)dani_79 Napisal: to narod rabi ja da jih prvo dobi po nosu pol pa ga kaj vprašajo... jeba je samo ker eni mislijo da jih oni ne morejo dobi...

Tale narod jih dobiva ne samo po nosu ampak tudi pod pasom že precej časa, počasi se bo vsake toliko komu tudi začelo mal trgat. 
Sicer je pa zadeva off topic.
Black rifles matter..
Odgovori
Pravi desci ste, bi mladoletne punce tepl. Bravo. Bravo.
Odgovori
mm38 počasi... še par stoletij...
Odgovori
(24-09-2020, 21:44)rujceho Napisal:
(24-09-2020, 21:20)nejc_xr Napisal:
(24-09-2020, 17:30)rujceho Napisal: Imam občutek,da se počasi isto dogaja pri nas.
Policija vklene revco brez maske itd...
Ne nisem bil tam.
Ampak bi smrklo tok prefuku ,da bi masko nosila do konc  življenja.
Žal,ni več takih policajov.(v mislih imam lederboyse).
Ti so najprej tolkli,pol pa 

Take bi jaz poslal na temeljit zdravniški pregled in psiho teste, ali v severno korejo kjer bi se čutili bolj povezane z režimom in istomislečimi kiborgi! 
Kolektivizem ni nikoli prinesel nic dobrega! Vsak pravi dec zdej in skozi zgodovino bi te na gobec za tako izjavo! Prefukat najstnico ker nima maske! Halo!
Odgovori
https://www.24ur.com/novice/crna-kronika...g5NcBT9yyo
Odgovori
(26-09-2020, 12:21)Klemen# Napisal:
(24-09-2020, 21:44)rujceho Napisal:
(24-09-2020, 21:20)nejc_xr Napisal:
(24-09-2020, 17:30)rujceho Napisal: Imam občutek,da se počasi isto dogaja pri nas.
Policija vklene revco brez maske itd...
Ne nisem bil tam.
Ampak bi smrklo tok prefuku ,da bi masko nosila do konc  življenja.
Žal,ni več takih policajov.(v mislih imam lederboyse).
Ti so najprej tolkli,pol pa 

Take bi jaz poslal na temeljit zdravniški pregled in psiho teste, ali v severno korejo kjer bi se čutili bolj povezane z režimom in istomislečimi kiborgi! 
Kolektivizem ni nikoli prinesel nic dobrega! Vsak pravi dec zdej in skozi zgodovino bi te na gobec za tako izjavo! Prefukat najstnico ker nima maske! Halo!
Stoj pa glej kako se mularija s tebe norca dela in se ti posmehuje v obraz
Na volitvah pa dej glas LGBT.

Admin tema šla predaleč,prosim za zaklep.

Poslano z mojega POCOPHONE F1 z uporabo Tapatalk
Odgovori
se pravi ne maraš mladih deklet niti lgbt, hm kaj še ostane?
Odgovori
Po dokler lgbt samo v okvirjih zakona, kaj jim moreš! So izrodki, imajo pa toliko pravic kot jaz in prav je tako! Uvesti služenje je že korak v pravo smer!
Odgovori
Emancipacija? Če bi vklenili 40 starega deda bi bilo ok al kaj??
Ne ga srat no.... Sta ji rekla, naj stopi z busa, kar je tudi storila - nakar sta se vrgla nanjo in jo vklenila...
upam, da razumete sarkazem...
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori
Kako ta ono Fritz, hoče, da izpade pameten z svojimi neboluzami… Ampak vsak, ki ima vsaj 5% delujočih možganskih celic, ko bere te neboluze… lahko ugotovi, da gre za neinteligentno in nerazgledano osebo, katera svoje izopačeno mnenje(ki je skregano z resnico, dokazi, dejstvi,…) predstavlja, kot neko dogmo… Joj, joj…

Črnci predstavljajo 13% populacije… In zagrešijo 52% najbolj nasilnih zločinov.

Glede situacije mladoletnice, bo pa preiskava pokazala ali je bilo ravnanje policistov primerno in strokovno, predvsem pa zakonito.
Odgovori
Nekateri mi stiskajo minuse na dejstva in uradne podatke... In potem debatiraj/razpravljaj s takimi...  Shootme
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 8 Gost(ov)