Ocena teme:
  • 5 Glas(ov) - 3.4 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Corona skozi humor
Dumb


Priponke Male slike
   
Odgovori
               
Odgovori
               
Odgovori
Shifty
   
Ljubezen in sovraštvo, sovraštvo in ljubezen, vse sem preživel. Vendar ni tega ostalo v meni niti sled, ostal sem enak.
(Heine, Heinrich, 1797-1856)
Nisem lep - imam pa revmo
Odgovori
[Image: 5eb8f4310f068_arv256zgnyx41__700.jpg]
“So I say, “Live and let live.” That’s my motto. “Live and let live.” And anyone who can’t go along with that, take him outside and shoot the motherfucker. It’s a simple philosophy, but it’s always worked in our family.”
George Carlin
Odgovori
Ulična hrana: Ste že kdaj probal kitajsko ulično hrano? Za umret dobra.
NIJZ: "Stranke bodo morale sanitarije uporabljati posamično..." To je pa nekaj novega, ker doslej smo jih vedno obiskovali skupinsko.
Verzija: Kitajci pravijo, da še malo potrpimo s Covid-19... Septembra prihaja nova verzija Covid-20 in Covid-20 Pro.
Odgovori
Če vam bo kdo kdaj rekel, da ne morete spremeniti sveta, mu povejte, naj to reče Kitajcu, ki je pojedel napol sirovega netopirja...
“So I say, “Live and let live.” That’s my motto. “Live and let live.” And anyone who can’t go along with that, take him outside and shoot the motherfucker. It’s a simple philosophy, but it’s always worked in our family.”
George Carlin
Odgovori
               
Odgovori
   
Odgovori
Virus COVID - 19 , šala meseca.
Lani v septembru na isti lokaciji 50% manj turistov, kot v času največje krize človeštva. September 2020 Camping l’île aux cygnes popolnjen 90%... Ka pa vem mogoče ke kriv vikend bomo vidli v ponedeljek, ko se začne delovni vikend sej je 80 % gostov Francozov.
Odgovori
(19-09-2020, 00:49)J.S.Archer Napisal: Virus COVID - 19 , šala meseca.
Lani v septembru na isti lokaciji 50% manj turistov, kot v času največje krize človeštva. September 2020 Camping l’île aux cygnes popolnjen 90%... Ka pa vem mogoče ke kriv vikend bomo vidli v ponedeljek, ko se začne delovni vikend sej je 80 % gostov Francozov.

Nekaj močnega si moral pokadit ,pa se ti dogaja
Odgovori
(19-09-2020, 10:00)kar98 Napisal:
(19-09-2020, 00:49)J.S.Archer Napisal: Virus COVID - 19 , šala meseca.
Lani v septembru na isti lokaciji 50% manj turistov, kot v času največje krize človeštva. September 2020 Camping l’île aux cygnes popolnjen 90%... Ka pa vem mogoče ke kriv vikend bomo vidli v ponedeljek, ko se začne delovni vikend sej je 80 % gostov Francozov.

Nekaj močnega si moral pokadit ,pa se ti dogaja

Nebi vedel ne kadim. Ko tkole chiliram v senci tende camperja vsak dan pogledam mal na 24.ur pa se čudim 70% novic na temo covid-19. Tukaj v Franciji, ki naj bi bila po vseh podatkih rdeča zaradi števila okužb pa čisto nič panike. 
Torej šala ali ne ? Ja so napisi za maske v skupnih prostorih pa naj bi si roke razkuževali a nikjer niti enga razkužila. Nihče ne nosi mask razen mene pa moje ko so nas  mediji in vlada napumpala na polno. Zunaj campa druga zgodba so malo bolj dosledni. 
A kolesarske čelade nosijo pa čisto vsi, otroci, ženske, moški...


Priponke Male slike
   
Odgovori
Ne pozabi da vsak dan1000 ljudi po kolesarjih pljuva ob trasi toura pa ni se en zbolel ??
Odgovori
           
Odgovori
   
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
   
Odgovori
               
Odgovori
   
Odgovori
   
Odgovori
Vlad to the rescue...


Priponke Male slike
   
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)