Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*** NOVO *** CAA USA Micro Conversion Kit (MCK) Glock
#1
*** NOVO / NEW ***

CAA USA Micro Conversion Kit (MCK) Glock - 289,90€
https://www.maxairsoft.com/product_info....ts_id=5884

Na Sliki Tudi / On Picture Also:

* Glock 45 9x19mm - 719,90€
* HS510C Solar Holosun - 379,90€
* QF BUS Trinity Force Merek Komplet / Sight Set - 59,90€
* Glock 9x19mm 33 Rnd KCI Nabojnik / Magazine - 29,90€
* Gas Pedal RS2 FMA Ročka / Grip - 8,90€
Pas Enotočkovni Bungee Črn 9,90€
* Montaža Za Pas QD Sling Swivel Trinity Force 7,90€


[Image: 90933427_2711880045532098_56496350882210...e=5EABDA9F]
MaxAirsoft - Trgovina z Orožjem, Strelivom in Taktično Opremo - Celje, Opekarniška 15D
Tel.:05 901 30 75, info@maxairsoft.com
Pon - Pet
09:00 - 17:00
Odgovori
#2
Se fun switch manjka ???
Moons out, goons out!
Odgovori
#3
Sem imel zmeraj željo probat neki takega in če je že glock prisoten [itak bi ga vsak strelec moral imet]
naj bo še tole.
Nad zadevo pozitivno presenečen... na kratko, lahko komot nadomesti PCC puško ki je za marsikoga predraga
lani smo bili v Calvizanu v Italiji na tekmi in sem te zadeve gledal tako mal z rezervo so jih dost uporabljal, ko probaš sam ti je bolj jasno
vse skupi...in si celo pozitivno presenečen, skratka zadeva je apsolutno vredna tega denarja.
Priporočam  Shifty


Priponke Male slike
   
Odgovori
#4
(02-04-2020, 21:43)jabolko Napisal: Sem imel zmeraj željo probat neki takega in če je že glock prisoten [itak bi ga vsak strelec moral imet]
naj bo še tole.
Nad zadevo pozitivno presenečen... na kratko, lahko komot nadomesti PCC puško ki je za marsikoga predraga
lani smo bili v Calvizanu v Italiji na tekmi in sem te zadeve gledal tako mal z rezervo so jih dost uporabljal, ko probaš sam ti je bolj jasno
vse skupi...in si celo pozitivno presenečen, skratka zadeva je apsolutno vredna tega denarja.
Priporočam  Shifty

In če primerjaš z Ronijem????????
13 Kdor se dotakne smole, se osmoli, ...
Odgovori
#5
Zadeva je na naših tekmah čist konkurenčna (kratke razdalje). Če z Jabolkom zamenjava puško in kidona me bo še zmer premagal.. ;)

LP, L
Odgovori
#6
(02-04-2020, 21:51)nono Napisal:
(02-04-2020, 21:43)jabolko Napisal: Sem imel zmeraj željo probat neki takega in če je že glock prisoten [itak bi ga vsak strelec moral imet]
naj bo še tole.
Nad zadevo pozitivno presenečen... na kratko, lahko komot nadomesti PCC puško ki je za marsikoga predraga
lani smo bili v Calvizanu v Italiji na tekmi in sem te zadeve gledal tako mal z rezervo so jih dost uporabljal, ko probaš sam ti je bolj jasno
vse skupi...in si celo pozitivno presenečen, skratka zadeva je apsolutno vredna tega denarja.
Priporočam  Shifty

In če primerjaš z Ronijem????????

Ne vem, bi ga mogu imet in uporabljat, ampak tko na pamet zakaj bi bil Roni boljši...tale CAA
nima varovalke...že to je prednost, piko drži tud ko jemlješ pištolo ven not, zastoja ni, odsun celo poseka marsikatero PCC puško 
in kot sem reku komot lahko nadomesti PCC puško ne v smislu da boš z njim boljši na splošno, ampak lej nekdo bi rad denimo samo užival v tekmi, streljanju in za to apsolutno zadošča.

PS. z nakupom sem odlašal, ker sem stalno imel v podzavesti, da bom pol po vaji avtomatsko gledal levo desno.
Ampak je u redu, ni stranskih učinkov Rolleyes
Odgovori
#7
(02-04-2020, 22:36)jabolko Napisal:
(02-04-2020, 21:51)nono Napisal:
(02-04-2020, 21:43)jabolko Napisal: Sem imel zmeraj željo probat neki takega in če je že glock prisoten [itak bi ga vsak strelec moral imet]
naj bo še tole.
Nad zadevo pozitivno presenečen... na kratko, lahko komot nadomesti PCC puško ki je za marsikoga predraga
lani smo bili v Calvizanu v Italiji na tekmi in sem te zadeve gledal tako mal z rezervo so jih dost uporabljal, ko probaš sam ti je bolj jasno
vse skupi...in si celo pozitivno presenečen, skratka zadeva je apsolutno vredna tega denarja.
Priporočam  Shifty

In če primerjaš z Ronijem????????

Ne vem, bi ga mogu imet in uporabljat, ampak tko na pamet zakaj bi bil Roni boljši...tale CAA
nima varovalke...že to je prednost, piko drži tud ko jemlješ pištolo ven not, zastoja ni, odsun celo poseka marsikatero PCC puško 
in kot sem reku komot lahko nadomesti PCC puško ne v smislu da boš z njim boljši na splošno, ampak lej nekdo bi rad denimo samo užival v tekmi, streljanju in za to apsolutno zadošča.

PS. z nakupom sem odlašal, ker sem stalno imel v podzavesti, da bom pol po vaji avtomatsko gledal levo desno.
Ampak je u redu, ni stranskih učinkov Rolleyes

A je boljše kot Scorpion EVO ? ... Če ga v to oblečeš, boš moral po novem imet a8 ?  Razz
Ljubezen in sovraštvo, sovraštvo in ljubezen, vse sem preživel. Vendar ni tega ostalo v meni niti sled, ostal sem enak.
(Heine, Heinrich, 1797-1856)
Nisem lep - imam pa revmo
Odgovori
#8
Maus scorpion je zakon...kaj je bolje je pa odvisno od uporabnika ne od uporabljenega kosa.

PS. Glede A8 ali Ž33 si ne delam nekih težav, vpliva nimam bodo že povedal ko pridejo do tega  Dumb
Odgovori
#9
(03-04-2020, 15:07)jabolko Napisal: Maus scorpion je zakon...kaj je bolje je pa odvisno od uporabnika ne od uporabljenega kosa.

PS. Glede A8 ali Ž33 si ne delam nekih težav, vpliva nimam bodo že povedal ko pridejo do tega  Dumb

sj vem .. mal heca 

bolj me je zanimala razlika, ki si jo ti občutil, ker vem, da ga imaš ...  Razz
Ljubezen in sovraštvo, sovraštvo in ljubezen, vse sem preživel. Vendar ni tega ostalo v meni niti sled, ostal sem enak.
(Heine, Heinrich, 1797-1856)
Nisem lep - imam pa revmo
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)