Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[split] medobčinsko gibanje, žaljenje policistov, smrad po politiki....
#1
Sploh ne bom šel v to, da so te odloki PROTIUSTAVNI in NEZAKONITI… Niti ni čas, niti forum,… ni se mi ne da razlagati.


Imate ZASEBNO strelišče(govorim za strelišča za lastno uporabo…. Strelišča, katera imajo prijavljeno dejavnost, nisem 100%), ne JAVNO(na katerega lahko stopijo uradne osebe samo z SODNIM PREISKOVALNIM NALOGOM in v nekih izrednih primerih)

Mislim pa, da je samoumevno, da se držite 2 metra stran eni od drugih…. Ne zaradi oblasti, ampak zaradi sebe.

PS: Edino, če SS in Gestopo že patruljira in terorizira po Sloveniji(nanaša se policiste, ki sprašujejo kam greste, od kje,…)
Odgovori
#2
(05-04-2020, 12:19)Martin1 Napisal: PS: Edino, če SS in Gestopo že patruljira in terorizira po Sloveniji(nanaša se policiste, ki sprašujejo kam greste, od kje,…)

Primerjat policiste z zapisanim je nehigijensko, gnusno in kaznivo..daj malo premisli kar napišeš.
*** Fight or Flight ***
Odgovori
#3
Te razumem… Malo grobo sem se izrazil, samo če bi napisal, kdo je kriv, da to delajo… Bi se tema zaklenila.

PS: Dolžnost policista/vojaka, kateri je zaprisegel, da bo spoštoval ustavni red Republike Slovenije… Da tudi zavrne ukaze nadrejenih, kateri od njih zahtevajo, da izvajajo protiustavne naloge. 

Lp
Odgovori
#4
(05-04-2020, 07:57)fire Napisal: Klubsko strelišče uporabljamo normalno, s to razliko da je na strelišču vedno samo 1 strelec smo pa na srečo vsi iz iste občine koordinacijo pa ima predsednik in vse po pravilih. .

Pa saj to da je tam vedno samo 1 strelec ni po pravilih, a jih je potrebno zaostrovat kršit.
Kot policija ki sprašuje kam greste in od kje, pa zahteva potrdila firme, če si na delu v drugi občini, vladni odlok jih pa ne zahteva...ne vem no.
Odgovori
#5
Jabolko --- Če to drži, potem smo še v hujšem sr____... Komaj čakam, ko bodo tožbe začele padati.
Odgovori
#6
(05-04-2020, 06:53)Kristian Napisal: naravna selekcija česa? Zganjanja histerije zaradi poustvarjanja izrednih razmer? Seveda, kako drugače bi pa lahko v zadnjih 3 tednih razdelili 80 miljonov € javnih naročil z dekretom vlade, brez razpisa...

E,tukaj tiči zajec...
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#7
80 miljonov je samo za aperitiv. glavna jed je 3+ miljarde...
Odgovori
#8
ja in kaj se vi sekirate kam bo slo 3milijarde in drobiz. glede na povprecno starost forumasov naceloma ne boste placali racuna .tako da ne se sekirat krade se kradlo se bo in kakao to vpliva na vaso porabo wc papirja mi ni jasno.
Odgovori
#9
Kako ves kaksna je povprecna starost ljudi na forumu?
Ko se krade drzavni denar je najbolje da si zraven, vse drugo je promašaj :)
Odgovori
#10
(07-04-2020, 17:36)jagdsport Napisal: ja in kaj se vi sekirate kam bo slo 3milijarde in drobiz. glede na povprecno starost forumasov naceloma ne boste placali racuna .tako da ne se sekirat krade se kradlo se bo in kakao to vpliva na vaso porabo wc papirja mi ni jasno.
Misliš, da smo vsi v rizični skupini in nas bo pobralo? :))
Seveda bomo plačali račun, me sploh ne skrbi...da bo izstavljen.
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#11
glede povprecne starosti, pejte na tekmo in odstejte call of duty generacijo ki itak nima veze z strelstvom in poglejte ostanek cca. 50 letniki ki so blizje 60 letnikom. povprecna zivljenska pa 74let , enostavna matematika. ko bo racun izstavljen bo placal tisti ki bo tu. in se enkrat kako to vpliva na vaso porabo wc papirjami ni jasno.
Odgovori
#12
Jaz sem dalec pod 50 in nisem call of duty. Alo...
Odgovori
#13
(08-04-2020, 15:58)jagdsport Napisal: glede povprecne starosti, pejte na tekmo in odstejte  call of duty generacijo ki itak nima veze z strelstvom in poglejte ostanek  cca. 50 letniki ki so blizje 60 letnikom. povprecna zivljenska pa 74let , enostavna matematika.  ko bo racun izstavljen bo placal tisti ki bo tu.  in se enkrat kako to vpliva na vaso porabo wc papirjami ni jasno.

Kaj je CALL OF DUTY  Question
Odgovori
#14
(08-04-2020, 20:06)jabolko Napisal: Kaj je CALL OF DUTY  Question

KLIC DOLŽNOSTI  Lol
13 Kdor se dotakne smole, se osmoli, ...
Odgovori
#15
od 4060 registriranih clanov se javi eden ki ni... . ales1a kot da hoces potrdit mojo teorijo zarote. jabuck pri teh letih je google tvoj prijatelj .lpm
Odgovori
#16
(08-04-2020, 20:06)jabolko Napisal: Kaj je CALL OF DUTY  Question
Je občutek, da moraš nekaj storiti, ker je to tvoja dolžnost.

Ali drugače povedano: eni hodijo na tekmovanja, ker jih peče vest, ker so dobili OL za šport Mrgreen

PS: midva nisva takšne sorte, itak spadava k onim drugim naštetim (50+, 60+...)
Odgovori
#17
Obvezna za ''te ki hodijo na tekmovanja, ker jih peče vest, ker so dobili OL za šport [Image: mrgreen.gif]''

   
Odgovori
#18
Sem bil Call od Duty, Just Cause in Far Cry 5.. in k pridem na tekmo sem skor zmer junior pri 30ih. Povprecna starost je verjetn med strelci 47let.. ce pa mene ni tam pa 54 :)
Odgovori
#19
maš prav, zlobni jeziki pravijo, da ni daleč dan, ko bo seniorjev na tekmi več kot ostalih in bo treba preimenovati Slovensko pokalno prvenstvo v Slovenska senior liga :)

(preden koga herc stisne od silnega razburjenja - to je samo šala:)
Odgovori
#20
Ob krajši analizi se da hitro napovedat kdaj se bo to zgodilo. In pol jo bo hudič odnesel.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)