Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bzenec 24-25.7
#21
Ne na kurac mi grejo vsi jamrači polni besed, ko je pa treba it pa vsi "tisoč" izgovorov. Samo to...
Ampak očitno narobe razumem šport, je treba več teoritizirat in manj streljat, pa več kupovat :-D
Odgovori
#22
   
Odgovori
#23
(22-07-2020, 21:12)jabolko Napisal:
(17-07-2020, 01:00)SU84 Napisal: Citiram iz euprave.

“Poleg evropske orožne prepustnice si mora oseba pridobiti bla bla...

Da temu je tako, samo imam občutek da ti sam ne veš o čemu pišeš. Pray
Ni panike, sem vajen sssssssitnega folka xD
Odgovori
#24
(07-07-2020, 22:17)zan89 Napisal: Zdravo,

Na Bzencu bo 24. in 25. julija potekal trening, strelja se do 800m. Sta še dva prosta mesta v tem terminu, če koga zanima se mi lahko pridruži. Odhod 23. popoldan, prihod 25. zvečer.

Če seveda meje ostanejo odprte. Pri nas letos slabo kaže, tako da raje ne čakam na Maj.
Tisti, ki samo bluzite, pa mislite odpovedat dan prej se ne javljajte, ostali na zs ali 04123252dva.
Lp Žan
Slučajno danes šel na Privoz 3a, vtipkam naslov na gugl in evo Privoz 3a, Bzenec 510km. Opravim kar imam za opraviti in nato spijem en češki pir v Ljubljani.
Odgovori
#25
Tole je pa malo zašlo .


Še mojih 5 centov ,glede na to da sem 'začetnik' tega Bzenca

Čisto pošteno rečeno pred letom ali dvema ko je bila še obilica terminov tu doma bil rekel kdor hoče gre lahko zapravljat $$ v Bzenec , a zdaj ko ni terminov je pač treba gledat tudi na te tuje opcije z drugačnimi lečami. 

Bzenec kot strelišče ni nič posebnega 500m pa en rov za večje razdalje , a fantje tja hodijo na 'tečaje' , ki jih organizirajo lokalci tako, da ne gre samo za strelišče ampak predvsem za kurs. Folk hodi na kurse tudi k Lynx Pro ,ki nima niti takih pogojev kot so v Bzencu.

Na slovenski sceni ja na žalost prisotne full neke inercije ,ki folku preprecuje da bi šel na tuje probat, pa še takrat ko se gre se hodi na skrajno ne kvalitetne golažiade v stilu Balkan lige.

Tudi sam sem šel čez to,na prvi Bzenec sem šel za Andrejem, ki je bil tretja rezerva in res zadnji trenutek še kak dan kasneje pa ne bi bilo nič iz tega , na Finnsniperje se je prav tako šlo dvakrat brez herojev, ki so se prej repenčil, da gredo. Pa da ne bo pomote Finnsniper v moji režiji košta ne prov dost več kot ta Bzenec kurs.

Zdaj ko smo te zadeve že čez dal si z Kristianom ogledujeva eno od teh PRS tekem iz Viking Series na Finskem. Vaasa Stone Lake VRS nama je logistično in cenovno ugodna zadeva.

https://www.vikingrifleseries.com/



Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)