Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Upravne enote v casu korona krize
#61
Res je, UE LJ od prejšnjega tedna "uraduje" tudi za nabavce in res je, g.Matjan te izredno prijazno prepelje skozi e-papirologijo in e-plačila (nabavljam MK iz Italije)...čakam danes - jutri prijetnost v nabiralniku... :)
If you are not doing your best, you are wasting your time. On the other hand, if you enjoy wasting time, it is not time wasted!
Odgovori
#62
Jaz sem pa včeraj kar osebno oddal vlogo na UE
Odgovori
#63
Jaz sem pa 14 dni nazaj brez težav vpisal kos v novo listino in dvignil nabavno za strelivo. Pa še kavico so mi skuhali. ?
Odgovori
#64
Kdo mogoče ve ali UE Ljubljana že vpisuje v listine?
Odgovori
#65
V četrtek so rekli, da še ne in naj drug teden spet preverim

Poslano z mojega ANE-LX1 z uporabo Tapatalk
Odgovori
#66
Hvala lepa za info. Boš prosim sporočil, ko izveš, da ne kličemo vsi?
Odgovori
#67
Veste mogoče če je skenirana izpolnjena vloga poslana po mailu ok al morem kako drugače nardit ?
Odgovori
#68
Na UE Žalec brez težav vpisal nov kos v listino, vsa pohvala g. Alešu.
Odgovori
#69
(17-05-2020, 16:30)rokec1995 Napisal: Veste mogoče če je skenirana izpolnjena vloga poslana po mailu ok al morem kako drugače nardit ?

https://www.strelec.si/forum/thread-26075-page-2.html
*** Fight or Flight ***
Odgovori
#70
Dva meseca lockdowna je bila dobra priložnost spremeniti vsaj delček poslovanja UE v elektronsko poslovanje.
Ampak moj priljubljen referent, natisne vlogo, potem vlogo s kemičnim izpolniš, pa ti napiše listek na roko, da greš plačat v drugo sobo, se vrneš z izpiskom davčne blagajne potem on to da v mapico in čez par dni prepiše v računalnik. Sicer vedno pojamra, da ima preveč dela, pa ni on kriv za to, kriv je vedno šef. Butale so vesoljska tehnologija za UE.
So me pa par dni pred korono presenetili na eni od občin, ko sem lahko takso kar v pisarni vplačal s telefonom... ampak še vedno sem se moral odpeljati 50 km za zaprosit za en dokument katerega sem dobil čez 20 dni po klasični pošti.

V zasebnem sektorju ne vem, če delaš več kot mesec dni s takim načinom dela s strankami.
lp Melly
Odgovori
#71
(18-05-2020, 09:14)Melly Napisal: Dva meseca lockdowna je bila dobra priložnost spremeniti vsaj delček poslovanja UE v elektronsko poslovanje.
Ampak moj priljubljen referent, natisne vlogo, potem vlogo s kemičnim izpolniš, pa ti napiše listek na roko, da greš plačat v drugo sobo, se vrneš z izpiskom davčne blagajne potem on to da v mapico in čez par dni prepiše v računalnik. Sicer vedno pojamra, da ima preveč dela, pa ni on kriv za to, kriv je vedno šef. Butale so vesoljska tehnologija za UE.
So me pa par dni pred korono presenetili na eni od občin, ko sem lahko takso kar v pisarni vplačal s telefonom... ampak še vedno sem se moral odpeljati 50 km za zaprosit za en dokument katerega sem dobil čez 20 dni po klasični pošti.

V zasebnem sektorju ne vem, če delaš več kot mesec dni s takim načinom dela s strankami.
Jaz sem poslal temu referentu scane pa bomo vidli kaj bo reku pa bom poročal za zdaj še ni odgovora
Odgovori
#72
Kdo kaj ve kako je na UE Ljubljana? Že vpisujejo orožje? Mi jih žal ne uspe priklicat na telefon
Odgovori
#73
Meni je odkrito rekel, da imajo naročilo, da s 1.6. ...
If you are not doing your best, you are wasting your time. On the other hand, if you enjoy wasting time, it is not time wasted!
Odgovori
#74
Klical v ponedeljek na UE Lj, ni še sproščeno, bi pa znalo biti z drugim tedno.
Prijatelj v UE Domžale uredil nabavca brez problema.
Odgovori
#75
Dopoldan sem klical na UE KK, dobil referentko in se dogovoril za vpis danes popoldan - na srečo sta bila 2 termina prosta.
V "čakalnici" pred UE 5 strank, red kot v boljši zobozdravstveni ambulanti.
Prišel točno ob uri, varnostnica me je že čakala in "privedla" k referentki.
Vpis v OL bil takoj urejen, za vpis v evropsko listino pa moram še počakati - ni nujna zadeva.
Polovična taksa za vpis znaša 18,10 EUR.
Odgovori
#76
UE Lj. Še ne delajo klical v ponedeljek ?‍♂️

(21-05-2020, 03:56)haryss123 Napisal: UE Lj. Še ne delajo klical v ponedeljek. Lp

(21-05-2020, 03:56)haryss123 Napisal: UE Lj. Še ne delajo klical v ponedeljek ?‍♂️

(21-05-2020, 03:56)haryss123 Napisal: UE Lj. Še ne delajo klical v ponedeljek. Lp
Odgovori
#77
Pravkar sem govoril z UE Ljubljana. Ta teden še ne vpisujejo
Odgovori
#78
Upravna enota koper sploh se nedela za orožje... Niti nabavno dovoljenje ne mores dobit
Odgovori
#79
Jaz moram naso pohvalit. Po posti (email) oddal vlogo za orozje, placal preko neta, nabavno dobil po posti. Ko sem orozje kupil sem jim sporocil in smo se dogovorili za datum vpisa. Vmes naredil se posebni del preizkusa. Prisel v maski, vpisal kos in oddal prosnjo za nabavo streliva. Tega se cakam
Odgovori
#80
(25-05-2020, 14:07)rokec1995 Napisal: Upravna enota koper sploh se nedela za orožje... Niti nabavno dovoljenje ne mores dobit
Sej verjetno so vsem ukazali naj najprej rešijo "nujne" zadeve aka. vse naše južne brate na delu v tujini in vse tujce, ki do včeraj niso imeli nobenega interesa biti prijavljeni v Sloveniji.
Mislim da so vodilni krivi, da dajo prednost tujcem in ne nam, ne posamezniki na UE, ki njihova navodila ne striktno spoštujejo in se nas tu pa tam usmilijo (oziroma se sebe usmilijo >< zaradi naše tečnobe)
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 2 Gost(ov)