Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sprednji/zadnji mehki naslon
Za potrebe občasnega testiranja dolgocevnega orožja bom kupil sprednji in zadnji mehki naslon, najraje takega, ki se ga napolni npr. s plastičnimi  kroglicami ali peskom.    Rabim pa nekaj, kar je trpežno, da ne bo hitro razpadlo.  Torej, prosim za vaše konkretne izkušnje, če kdo ima kaj takega, da mu dobro služi in že dolgo uporablja, ter kje je kupil.   
Ponudba na netu je sicer velika, preguglal sem že veliko, ampak izkušnje konkretnih uporabnikov (ne trgovcev) so vedno najbolj relevantna informacija. 

Vnaprej hvala za odgovore.
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
(25-05-2020, 11:13)Robert91922 Napisal: Za potrebe občasnega testiranja dolgocevnega orožja bom kupil sprednji in zadnji mehki naslon, najraje takega, ki se ga napolni npr. s plastičnimi  kroglicami ali peskom.    Rabim pa nekaj, kar je trpežno, da ne bo hitro razpadlo.  Torej, prosim za vaše konkretne izkušnje, če kdo ima kaj takega, da mu dobro služi in že dolgo uporablja, ter kje je kupil.   
Ponudba na netu je sicer velika, preguglal sem že veliko, ampak izkušnje konkretnih uporabnikov (ne trgovcev) so vedno najbolj relevantna informacija. 

Vnaprej hvala za odgovore.

Jaz nimam izkusenj. Sem pa na podlagi filinga ravno narocil 2x helikon tex shooting pillow in 1kg kroglic. S postnino skupaj 37e.
Odgovori
... kupi v Rojal-u v NM naslon Gamo Shooting Bag ter ga napolni z 5 kg najcenejšega riža ...

lp upor500
Odgovori
(25-05-2020, 11:27)upor500 Napisal: ... kupi v Rojal-u v NM naslon Gamo Shooting Bag ter ga napolni z 5 kg najcenejšega riža ...

lp upor500

Pa pazi, kje boš imel naslon spravljen. Jaz sem imel zadnji naslon napolnjen z ješprenom, potem pa je podgana poskrbela, da sem moral kupiti novega. Sem pa si potem vzel čas in z zračno puško preprečil ponovitveno nevarnost, saj mi je ista žival obglodala tudi foto torbo, čeprav v njej ni bilo ničesar užitnega.

Lep pozdrav, Marko
Odgovori
... še nekaj ... riš, ješprenj, pšenica ... vse mora biti v "natur" stanju ... da ne bi prej tega skuhal ...

lp upor500
Odgovori
Jaz uporabljam ,Gamo Shooting Bag napolnjen z plastičnim granulatom za brizganje plastike.
Zadeva deluje in je osvojila še dobra mesta. Ne smeš pa ga preveč napolnit , ravno prav mora bit,da se še lepo oblikuje po kopitu.

https://www.rojal.si/si/shop/shooting-bag.html

LpT
Odgovori
Hvala za informacije, Rojal mi je 5 minut vožnje daleč, danes popoldne grem tja.  Pa še kolega plastičarja bom poklical, da mi da nekaj tega plastičnega granulata, ker imam tudi jaz slabe izkušnje z riževo polnitvijo (miši).
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
(26-05-2020, 06:51)Robert91922 Napisal: Hvala za informacije, Rojal mi je 5 minut vožnje daleč, danes popoldne grem tja.  Pa še kolega plastičarja bom poklical, da mi da nekaj tega plastičnega granulata, ker imam tudi jaz  slabe izkušnje z riževo polnitvijo (miši).

Robert91922, Lahko tudi kakega Glocka recikliraš v granulat oz mlevec Mrgreen
Odgovori
... ne ga lomit ... najboljši so ješprenj, pšenica, riž ... pridejo hudi časi, pa imaš nekje skrito zalogo hrane ...

lp upor500
Odgovori
(26-05-2020, 22:41)tastar Napisal:
(26-05-2020, 06:51)Robert91922 Napisal: Hvala za informacije, Rojal mi je 5 minut vožnje daleč, danes popoldne grem tja.  Pa še kolega plastičarja bom poklical, da mi da nekaj tega plastičnega granulata, ker imam tudi jaz  slabe izkušnje z riževo polnitvijo (miši).

Robert91922, Lahko tudi kakega Glocka recikliraš v granulat oz mlevec Mrgreen

Hvala za predlog, ampak kar jih je bilo viška, sem jih recikliral v €

(26-05-2020, 22:52)upor500 Napisal: ... ne ga lomit ... najboljši so ješprenj, pšenica, riž ... pridejo hudi časi, pa imaš nekje skrito zalogo hrane ...

lp upor500

Vsa ta polnila vlečejo nase vlago, glodalce in molje.  Bo polietilenski granulat boljši, danes sem obe naslonski vreči napolnil z njim. Kolega plastičar (tudi strelec) mi je zanj zaračunal točno "ah pust', boš enkrat za kofe dal"     Beer
Odgovori
... sedaj pa "gasa" probat ...

lp upor500
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)